Патриархат,матриархат или "дайте да бъдем хора"?

  • 13 656
  • 373
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 1 749
тук само AGAPH ли мисли,както трябва да мисли всяка жена
А сега де....

# 316
  • Мнения: 2 448
тук само AGAPH ли мисли,както трябва да мисли всяка жена

От това по незряло и смешно изказване не бях чувала.  Joy Както трябва.   doh Още не си написал от позицията на какъв искаш да казваш как трябва да мислят хората.


# 317
  • Мнения: 0
така както според мен трябва да мисли всяка жена Simple Smile.може би тогава абортите щяха да бъдат по малко.в крайна сметка зависи каква е жената като човек.тези,според които има основатерна причина,верояно биха направили аборт и обратно.ЗА жалост за някои аборта е решение

# 318
  • Мнения: 293
Добре де кажете в какво обстоятелство бихте направили аборт? Всяка една от вас.Много лесно да си говорим тука и да защитаваме убийствата ама кажете аджеба кое е по-важно от един живот ??? newsm78

# 319
  • Мнения: 2 448
Ние 20 страници сме писали, сега оставяме щафетата на вас.  Simple Smile
Аз аборт не съм правила, надявам се да не ми се наложи.

Ами една супер основателна причина за аборт от моя гледна точка е изнасилено момиче и забременяло следствие на това.

Айде лека вечер и дописвайте нататък. Аз съм писала доста тук.  Peace

# 320
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Абе, хора, Кирчо и Агап, що не си гледате собствените деца?!
Мен никой не би могъл да ме спре, ако реша да направя аборт - нито мъж, нито църква, нито фанатици.
Тялото е мое, аз решавам какво ще се случи с него. И ми дреме на матката какво мислят такива като вас.
В 21 век всяка жена трябва да има ИЗБОР.

# 321
  • Мнения: 1 749
Не е въпроса какво бихме направили ние и защо ,поради какви причини,бихме го направили.Става въпрос за правото на избор.И-З–Б–О–Р!

# 322
  • Мнения: 293
Жалко за ника ти.Пък и никой не се е обърнал към теб конкретно не виждам защо ти го правиш...

# 323
  • Мнения: 293
А защо 90% от майките тук нямат право на избор като искат деца а не могат да забременеят ? Защо обратното трябва да е ваш избор а проблемното- проблем на лекарите?

# 324
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Жалко за ника ти.Пък и никой не се е обърнал към теб конкретно не виждам защо ти го правиш...
А трябва ли обръщението да е поименно?

# 325
  • Мнения: 293
Значи когато става дума да убием живот трябва да имаме право на избор а когато не можем да забременеем,защо точно на нас ? Замислете се малко,защо се получава така,че бабите ни не са имали проблем със стерелитета,а нашето поколение има? И колко от бабите ни са правили аборт?

# 326
  • Мнения: 293
Абе, хора, Кирчо и Агап, що не си гледате собствените деца?!

Ти си се обърнала поименно.

# 327
  • Варна
  • Мнения: 1 744
А защо 90% от майките тук нямат право на избор като искат деца а не могат да забременеят ? Защо обратното трябва да е ваш избор а проблемното- проблем на лекарите?
Това пък какво общо има?
След като има алкохолици, трябва ли да забраним алкохола? Вярно, че историята познава подобни случаи, но до какво са довели те?

# 328
  • Мнения: 1 749
AGAPH,от думите ти излиза,че жените,които не успяват да забременеят,трябва да винят за това тези,които правят аборт.......

# 329
  • Мнения: 293
Идеята ми е ,че над нас има по висша сила,която решава нещата в природата-не знам дали е бог затова ще го нарека сила.Тази сила поражда баланса в природата.Колкото повече аборти толкова повече страдащи жени от стерелитет.Колкото повече изсичане на горите толкова повече катаклизми в природата и времето.Колкото повече комерсиализация на всичко и лакомия за пари-толкова повече болести и болни хора.Природата ни показва неща,които ние Човеците трябва да имаме очи за да видим,ако не искаме да се затрием.

По темата- мисля,че има общо тъй като както казах,децата са плод на тази сила и никой няма ПРАВО да ги убива.Щом се убиват то тогава тази сила ни показва чрез все повечето майки които не могат да забременеят,че има проблем.Това не са 1 нито 2 майки , това е всеобщ проблем на обществото ни.А защо не е било така преди 80 години ?Когато нашите баби са разждали?

Намирам връзка.

Общи условия

Активация на акаунт