Отговори
# 510
  • Мнения: 484
сигорно говориме за един и сьщ,той е малката сграда в двора на онкологията,на втроият етаж,аз го намерих горе сам,а всьщност трябваше при патолога Милев,но го нямаше ....а Ганчев като ме видя веднага ми предложи услугите си и после реши,че е най добре да изследва той всичко,защото н ебило написано нещо важно....абе ужасно е,нямам думи...........а патоложката ,която ми е правила ахистологията ,вика-ако искате да си плащате  напразно само на разни подобни екземпляри ,аз ще ви дам  конуса...и така,аз не го взех и  си трьгнах.Преди това,като си трьгвах от Ганчев и той ми каза-----не се притеснявай,здрава си и всичко ти е наред,аз погледнах плочките и бьди спокойна...само донеси конуса ,има лечение 80 процента на този вирус и аз ше те излекувам.....оф,писна ми да го  мисля вече ,забравям и започвам живота си отново.....а френската любов ,ще ви информирам като се консултирам Peace

Последна редакция: пт, 16 яну 2009, 14:42 от BOBI1

# 511
  • София
  • Мнения: 35
Привет Боби! Радвам се, че и втората ти цитонамазка е с добри резултати! Simple Smile
Обаче това, което ме изкара извън равновесие е поведението на тоя Ганчев. То бива печалбарство, ама ако бях някъде около теб при тоя ви разговор, сигурно щях да го убия! Нямам познания в областта на медицината и уча от вас, а и от където ми падне в движение. Но това, което си предала като разговор си е чисто изнудване и хитреца е наясно, че с всичките ни притеснения сме податливи. Добре, че си се усетила. Не е въпроса в парите, ами в това, че само те психясва, пък нищо няма да направи.
Абе хем съм бясна, хем умирам от смях на изявлението му, че съпруга ти имал нещо си на члена ... ами и да има, то се лекува. Ако наистина имаш гъбички, най-вероятно и той има, ама от тях рак не се хваща. Направи си микробиология и се лекувай, ако има нещо. Пък да сме живи и здрави след 20г. ще му мислим тогава болежките Hug .... седнал мухльото да плаши какво щяло да стане след 20години #2gunfire
Целувки и се радвай на живота и секса, както и на френската любов! Hug

# 512
  • Мнения: 3 376
Момичета,чух се с Ива,добре е. Peace
Все още има болки естествено и не посмях да говоря много с нея,но тя е силно момиче и ще се възстанови бързо Hug

Нека всички да и изпратим положителна енергия,вашата подкрепа тук означава много за нея Hug

# 513
  • Мнения: 1 171
EASpirit , Много поздрави, като се чуеш с нея! Чакаме я! Hug
BOBI1, сега поуспокои ли се?  Hug

# 514
  • Мнения: 179
Боби честити ти добри резултати радвай се на секса пълноценно и хич не му мисли дали е френска или някаква друга любов  Laughing Ако почнем да се притесняваме и за това незнам докъде ще го докараме...то по добре в манастир да влезем!А за този Ганчев това си е чисто изнудване за пари тоя е за  #2gunfireМного ме е яд на такива където се правят на господ и търсят как и откъде да изкарат малко парици!Ти си горе долу осведомена за нещата тук от форума но я си представете момичета ако при тоя отиде някое неосведомена жена как ще си напълни гушата  Sick А и мацки нали тоя ЧПВ вирус не се лекува поне така разбирам от всичко което съм чела по темата тук newsm78 Накъде отива тая скапана държавата мамка му!
На Ивето много силно палцестискане и виртуална подкрепа и от мен!

# 515
  • Мнения: 484
момичета ,благодаря,аз се расдвам на резолтатите си и няма да се подлагам повече на подобни  интриги от страна на патолозите.....а сега се чух с доктор УНГ и той ми каза,че ако го слушам тоя патолог,за  това че ми е забранил ссвирките,заради вируса,то значи да спрем да целуваме децата си....и каза,че наистина има щамове които са открити за рака на гьрлото ,ама да гледаме по широко на нещата.......и се смяхме много с него,той ми дава толкова вьтрешен мир,невероятният лекар,който е в сьстояние само с 2 думи да те накар а да с е чувстваш здрав.....ако бях по смела до сега щях да сьм влюбена в него  Embarassed
аз го питах тоя Ганчев за луриканта,който е измислен да предпазва/не да лекува /от вируса,а той ми каза ,че не е вьзможно и не е вярно това......да не го купувам,ама аз го ползвам отдавна /1 месец и повече....

# 516
  • Мнения: 1 280
  Боби изпреварила си ме. Исках да кажа, че да има щамове на вируса, които причиняват рак на ларингса /гърлото/, но и лекарят ти е прав, това означава да не целуваме децата си, да не правим секс, да не пипаме нищо, емии баси живота. Чисто печалбрство си е това на този Ганчев. А за интерферона и аз наскоро се чудих и щях да питам. Имам доста познати на които им е слаган след конизацията. Някой има ли повече информация по въпроса?

# 517
  • Мнения: 3 988
...Ганчев ... ми каза-----не се притеснявай,здрава си и всичко ти е наред,аз погледнах плочките и бьди спокойна...само донеси конуса ,има лечение 80 процента на този вирус и аз ше те излекувам.....

Този е НЕНОРМАЛЕН!!! Боби, лечение от вируса НЯМА. И всички други, набийте си го в главите и не си давайте парите на парлатани. Никакви интерферони, имуностимулатори, цитросепти, антибиотици, НИЩО не може да излекува ЧПВ.
Единствено може да изчезне с конизация, ако се изреже всичко както трябва, защото се знае, че вируса е локален, т.е. не ходи в кръвта, а се събира в епителния слой.

Моля за адрес къде работи тоя Ганчев, за да му сложа името на първа страница като алчен и некомпетентен изнудвач.

Да, има щамове, които причиняват рак на гърлото и на ануса, но такива случаи се срещат изключително рядко.
Ползвай си лубриканта. По-добре е с него, отколкото без.

Интерфероните са имуномодулатори. Те спират прекомерните реакции на имунната система. Също така повишават устойчивостта на здравите клетки към вируси и така повишават съпротивителните сили на организма. Представляват гликопротеин, проявавящ неспецифична вирусна, но специфична за хазяина (в случая човека) антивирусна активност.
Прилагат се най-вече при пациенти с множествена склероза.

От една листовка:
Не са провеждани изследвания за лекарствени взаимодействия на Rebif 22 μg (Interferon beta 1- a) при хора.
Rebif не трябва да се прилага по време на бременност и кърмене. Няма проучвания по отношение на Interferon beta -1а, прилаган на бременни жени.
При маймуни се наблюдават абортивни ефекти, от високи дози други интерферони (вж. 5.3 Предклинични данни за безопасност).
Жени във фертилна възраст, получаващи Rebif 22 μg, трябва да използват подходящи контрацептивни мерки. Пациентките, които планират бременност и които вече са забременели, трябва да бъдат информирани за потенциалния риск за плода от приложението на интерферони и лечението с Rebif 22 μg трябва да бъде спряно.


Аз не бих пила такова без бой. Организмите ни са много по-силни, отколкото си мислим. Да, ЧПВ се е развил и направил поражения, но какъв начин на живот сме водили до момента, на колко голям стрес сме били изложени... и какъв ще е след конизацията. Вече ще сме по-внимателни за начин на хранена, начин на живот изобщо.

Последна редакция: пт, 16 яну 2009, 17:05 от Кюбит

# 518
  • Мнения: 484
k\кюбит,аз сега се сетих ,че го попитах  аз като до сега сьм правила тия свирки ,нали не сьм застрахована,а той вика че  ако ги спра сега по лесно ще и е наимуната система ....ебаси колко ме е яд че сьм била при този патолог...а кюбит ,верно ли влияе гьбичките на това дали ще е пап1 или пап2,защото си противоречат двама патолози в такьв случай.единият казва че това не е се отразява на пап а др. казва че това повишава класа на пап....е кое вярното? newsm78
а този Ганчев ми каза че иска да види конуса за да види дали е изрязан вируса целият и да ме лекува ....е нали пише чисти рьбове,а той каза ,че можее да има нещо....ама ако знаете кьв е мазен ...като филия намзана с масло....и само ме пита-ти кво си учила,а аз акто муказах че не сьм ,защото сьм се омьжила и сьм се отдала на охолен живот и той вика---ама сьпругьт ти е богат нали?...аз му казах,че беше ,но с толкова години брак с мен,вече не е......и той  ми вика-имаш страхотно чувство за хумор..... hahaha...сега се сещам за целият ни разговор и ми е смешно
освен това ме успокои че ще ме излекува успешно защото сьм раждала и нямам намерение да раждам..... и било само инжекция в шииката н аматката и готово

Последна редакция: пт, 16 яну 2009, 17:12 от BOBI1

# 519
  • Мнения: 3 988
Боби, аз смятам, че една гъбична инфекция, колкото и лека да е тя, се отразява на ПАП резултата. Тук съм на мнението на Ганчев.

Цитат
    * PAP I - няма възпалени или възстановени изменения
Препоръка: Рутинно подлагане на предглед след една година.

    * PAP II - наблюдава се цервицит (възпаление на шийката на матката) и / или метаплазия (доброкачествено преобразуване на клетки)
Препоръка: ако измененията са ясно изразени, може да се направи терапия на възпалението или хормонална терапия и обстоен преглед на шийката на матката

Това възпаление може да бъде и микробиологично, демек гъби. Но ПАП 2 нормален резултат за сексуално активна и/или раждала жена. Ако се излекуват гъбите, ще паднеш на ПАП 1.

Дай си малко почивка, момиче!  Hug

# 520
  • Мнения: 484
е как да си почивам сега с тия гьби...той ми каза ако му дам 200 лв.ще м еизлекува до живот от гьбите........ #Crazy
аз сьм си дала почивка вече и започвам усилено всякакьв вид секс....аааааа,писна ми само да се пазя от всичко  #2gunfire
излизам ,че трябва да взимаам сьпругьт си с мойта кола,защото му взеха книжката ,за превишена скорост...сега аз сьм изпьлняващ дльжността Joy

Последна редакция: пт, 16 яну 2009, 17:26 от BOBI1

# 521
  • Мнения: 3 988
Боби, а шамари???  Wink
Виж, да те излекува до живот от гъби, е нещо, което нормален лекар с всичкия си, няма да каже никога. В медицината, а и далеч не само там, гаранции "до живот" няма.
Иди при твойта гинеколжка или където там, пусни си една обикновена микробиология, да видят какви гъби, какво-що имаш и да ти предпишат медикаменти, свещички, промивки, каквото им се полага на гъбите.
Не се занимавай повече с тоя Ганчев. Това е моето мнение.

# 522
  • Мнения: 484
кюбит
слушам,няма да се повтори....хахахаааааааааааа
дано да е наред с ива всичко,сега се сетих и за нея.... Peace

# 523
  • Мнения: 2 898
Боби, къде го намери тоя мухльо?! Ега ти изнудването  #2gunfire... Ми то е ясно, че си иска пари. Не си пълни мозъка с повече медицина. Наблегни на любовта  Joy...

# 524
  • София
  • Мнения: 2 521
Здравейте момичета!

Нямаше ме 3 дни и едвам изчетох колко много сте изписали.

Радвам се, че има прогресивна дискусия без заяждания.

Стискам палци на Ива!

Имаше няколко зададени въпроси, получили сте компетентни отговори от Кюбит.

Относно кървенето - Моята конизация беше скалпелна, имах много болки и кървене необилно 2-3 седмици. Ползвах болничен 30 дни и определено си имах нужда от тези дни.

Боби, зарежи контактите този Ганчев - както ми го описваш, отдал се е на печалбарство.

Относно периодите за цитонамазки - на мен ми беше препоръчано първата година през 3 месеца и от втората през 6 месеца. Досега съм била само 1 група по ПАП. Опитвам се да живея по-здравословно, и преди не съм пушила, алкохол - само бира и вино, концентрати просто не понасям и не ми липсват, пия зелен и черен чай и понякога ройбос, витамин С от 300 mg с цинк ежедневно.

За интерферона - моят опериащ и все още наблюдаващ лекар ми каза, че може ако искам /той не го прилага, защото няма ефект/. Много е скъп, много е болезнен - бие се в шийката, и има много странични ефекти.

Не съм си правила и типизация на вируса, т.к. знам, че няма лечение, а само да го мисля - не си струва натоварването. Сега си мисля, че съм здрава.

Чао милички! Много здраве и хубави резултати!


Общи условия

Активация на акаунт