Отговори
# 525
  • Мнения: 87
Здравейте,момичета!
Най-после успях да изчета всичко,което сте написали.Много неща са се случили при вас и при мен най-после има резултат.Набрах смелост днес и се обадих на моя гинеколог за резултатите от хистологията.Каза,че всичко е наред и да ида на преглед след един месец. Не знам повече подробности ,защото не съм си взела епикризата,но ми олекна вече и сега съм по-спокойна.Като си я взема тогава ще пиша какво точно пише и ще го разпитам по-подробно.
Стискам палци и аз на Ива Николова,дано по-бързо да се оправи Praynig
Приятна петъчна вечер на всички и бъдете здрави!

# 526
  • around the world
  • Мнения: 651
Serein,   bouquet!
Bueno, твоят вирус вдига процента на вероятност за развитие на шийката само 7 пъти, докато типове 16 и 18 я вдигат 38 пъти, така че мисли позитивно - твоят вирус не е от най-злите Grinning
И аз с така си се успокоявам  Wink.
В понеделник съм на преглед и след това ще пиша какво са ми казали.

На Ива Николова пожелавам бързо възстановяване Hug.

Последна редакция: пт, 16 яну 2009, 22:33 от Bueno

# 527
  • Мнения: 487
evita_fr ,радвам се за теб   bouquet Аз днес ходих до онкологията да се видя с доктора които ще ме конизира,той каза като ми мине цикъла да му се обадя да види къде ще ме смести.(имал много работа)Ох незнам ако не ме оперира този месец няма да има време да потърся друг лекар и пак ще се отложи .... И вече ще полудея... А това  Praynig е за Ива

# 528
  • Мнения: 1 131
Оххх,добрах се и аз до компютъра най-сетне.
Как сте,девойчета? Laughing
Още не мога да дойда на себе си.Както ви бях писала днес сутринта трябваше да съм в онкологията за колпоскопия и евентуално биопсия.Патоложката ми е позната и ме уреди с бърз преглед при д-р Узунов(онкогинеколог във Онкодиспансер-Варна).Нека първо ви разкажа малко предистория:
Както знаете октомври ме приеха в АГ-Варна с мървто раждане в осми месец.По стечение на обстоятелствата там се запознах с прехваления доц.Стефан Иванов(онкогинеколог),който незнайно защо преди около 6-7 месеца идва от София,за да работи във Варненската АГ болница.Както и да е-в АГ-то той ми каза:"Като свършат тука нещата ми се обади и аз ти обещавам че ще следя следващата бременност и ще имате едно прекрасно,живо детенце",като натърти на "живо".И такаааа "свършиха нещата" и аз декември му се обаждам,а той вика:"Частния ми кабинет е еди къде си,само в неделя съм там,ела еди кога си".Отиваме с мъжа ми,влизаме в уречения блок и уречения апартамент ,където е така наречения му частен кабинет.Момичета,какво да ви кажа...все едно че аз съм направила кабинет в дома си.Коридора и кухнята бяха нещо като чакалня,хола си беше хол,а неговия кабинет в една мизерна стаичка.Дълго чакахме,разбрах болежките на всяка една от женичките в чакалнята и чакахме....чакахме,докато не дойде и моят ред.Влязохме със съпруга ми.Доцентът започна ни обяснява колко много бил търсен и как сме били едва ли не късметлии,че сме попаднали на него и,че сме се вредили с час и посещение.След всичките словоизлияния поиска да ме прегледа,но не позволи на съпруга ми да остане при мен.
Моля хора със слаба психика да не четат по долу:
Легнах на магарето,видях как взе един спекулум от една тавичка с още такива,постави спекулума във влагалището ми,прегледа ме,изкара спекулума,изплакна го на течаща вода и го върна при другите в тавичката,тоест където са "чистите".Останах втрещена Shocked ,но...Оставям на въображението ви да помисли за стерилизацията на инструментите му.
Каза ми ,че имам раничка,която намазал с нещо,преди това ми взе цитонамазка и секрет за ЧПВ,които щял да прати в София да се изследват,защото той работел само с един патолог.Изписа ми антибиотик и дуфастон и ми каза да му се обадя след нова година за втори преглед и резултатите.Попитах колко струва,а той  "Ох ,много ми е неудобно,ама 200 лв Shocked"Тук бях още по- шокоирана
Дадох му ги-какво ли не правим като става въпрос за здраве,и най-вече ,ако искаме детенце.
Тази неделя дето мина отидох пак в частния му кабинет.Вкара ме в кабинета и пак изгони мъжа ми отвън.Помолих го да остане,защото не се чувствам добре.От депресията и паническото разстройство,което се засили ми става лошо и ми прилушава и съм спокойна,когато мъжа ми е до мен,но "доцентът" беше категоричен.Процедурата със спекулума се повтори-бях убедена,че този път не си въобразявам.пак ме намаза с нещо,от което после ми падаха едни бели парцали.Забравих да спомена,че щеше да ми повтаря цитонамазката,но тъй като видя че съм много изнервена още от самото начало на прегледа забрави цитонамазка и всичко.Прегледа свърши.Започна да ми обяснява как точно сега е момента да ми бие ваксина и аз го попитах какъв е резултата от предната цито,а той вика аааа супер е 3 д,от което вече бях зашеметена,а предната вечер до късно останах да ви чета и знаех за какво иде реч тоя резултат.Викам му-ама това е висок ПАП,а той-не бе ей сега ще ти изгорим раничката с ток,а аз нееее днес ми е лошо-следващия път,а той-дай поне ваксина да ти бия и забременявай-ще го родиш при мен секцио и да приключваме въпроса с децата.
Момичета,повярвайте ми избягах като дявол от тамян.
И оттам се почна ходене по мъките.Отидох на частно още на следващия ден.Жената като видя резултата,който помежду другото беше написан на една рецепта на ръка и дори не ме прегледа а ме прати директно в онкото при Узунов.И така стигнах до днескашния ден.Патоанатомката в онкото ми е позната и веднага ме уреди с по-скорошен преглед иначе се чака седмици.Човекът видя резултата,прегледа ме,направи ми колпоскопия,взе ми нова цитонамазка,каза,че не вижда абсолютно нищо наподобяващо рак или от сорта за момента.Каза ми,че от раждането шийката ми все още не е затворена както трябва и че матката ще се прибира 6 месеца.Резултатът от цитонамазката ми излезе бързо(щот съм с връзки Mr. Green)-  ПАП 2 Патоложката ми каза,че пап-а е 2 защото съм имала някакво възпаление и,че иначе щяло да е ПАП 1.На туй какво му викате,момичета...Доктора каза,че сега три месеца подред ме иска при него за цитонамазки,защото след един лош резултат трябвало да имаме поне три добри,за да се успокоим,прати ме на ехография на малкия таз,защото имам слаби болки,в понеделник си записах час в Темелкови.Да видим и там какво ще стане.Абе луда работа.
Момичета,моля ви като чуете доц.Стефан Иванов-бягайте възможно най-надалеч.Само като се сетя,че имаше едно 20-годишно с ПАП 3 б при него и той и гори раничка с такъв резултат без даже и с колпоскоп да я прегледа,направо незнам.Мъжът ми се беше заканил да го "посети",ама...
Господ здраве да ни дава,а на тези които се гаврят с нас и нашето здраве пожелавам с парите,които са ни взели(тоест измамили) нека за лекарства да ги похарчат.
Оставам в темата,ще ви следя,ще ви пиша,ще се радвам с вас,ще плача с вас.Обичам ви и благодаря,че ви има.

Последна редакция: сб, 17 яну 2009, 00:26 от harem_style

# 529
  • Мнения: 151
Момичета,тази вечер ходих при Ивето Simple Smile!Операцията е минала успешно и всичко ще се оправи Hug!Ивето е добре (доколкото е възможно след операция  Wink) ,малко я боли и я дърпа коремчето,но това е нормално.По-важното е,че мина и дай-боже оттук нататък всичко да и е ОК!!!

# 530
  • Мнения: 3 988
Кажете тоя Ганчев къде работи, за да напиша на на първа страница предупреждение, а също и за доц. Стефан Иванов.

Нова тема ---> http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=364370.0

Общи условия

Активация на акаунт