Дългокърмещи майки - да пообщуваме - част 17

  • 13 251
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 210
yanast ,Благодаря ти много!Както описваш ние отиваме на там от където ти се връщаш. Hug

# 286
  • Мнения: 48
3дравейте, мами. И аz съм една от вас  Grinning С моя мал4о сме на поискване, на zаспиване (zадължително, беz иzклю4ение), много 4есто на събуждане, преz но6та спи до 2h непробудно и след това до сутринта си иска 2,3 пъти. Спи при нас и това не ми е проблем.
Нямаме баби и подобни помо6тници наблиzо и може би zатова не съм и пробвала да го оставям на някой. Един път ги оставих с мъжа ми ве4ерта, бях в едно кафе наблиzо и 4естно каzано се надявах да zаспи беz мен, но не, до4ака си ме до 22.30.
Имам един въпрос, напоследък прекалявам с 6околада. До колко това може да се отраzи на бебо 4реz кърмата newsm78 Иzяждам цял 6околад и после ми става едно гуzно, как можах, сега детето... И по праzниците си поzволих няколко пъти по 50гр твърд алкохол, трябва ли след това да 4акам определено време zа да кърмя. И две цигари иzпу6их, е това е каzах си вси4ките пороци Embarassed
Успех на теzи, които са ре6или да отбиват  Hug Аz zа сега нямам такива намерения.

# 287
  • Мнения: 8 242
За шоколада освен дивотия, друго отражение не съм видяла .. И то ако е дивотията от шоколада ще е много лесно.. ама хич не ми се вярва  Mr. Green
До 6м-1г. много се ограничвах какво ям.. Ама послеееее.. Ела ме виж сега по 1 шоколад .. ама от големите Милки (300гр.)  Embarassed

# 288
  • Мнения: 2 467
Ааа, 4икита, много пороци бре! Положи врат!  Mr. Green

Това беше опит за шега. Сега сериозно - нито шоколада, нито алЬкохола, нито 2-те цигарки са навредили на малкото човече (то не е и толкова малко вече Simple Smile ). Да се самоцитирам от нейде по-назад "дългокърмещото и то човек". Стига да не станат 2-те цигардки 20, и 50-то грама литровка...
Лишения и съобразения мисля са нужни първата година повечко, след това нормално и здравословно хранене мисля е достатъчно.

# 289
  • Мнения: 48
Е, моми4ета успокоихте ме, 4естно каzано само от 6околада неzнам как да се откажа. Цигарите ги палнах, 4е имах една приятелка на гости, алкохол си поzволявам о6те от бременността, но не пове4е от 20гр. , а сега просто ми сипаха пове4ко и аz си го иzпих   Embarassed е не на екс, де  Wink Стига толкова с пороците  newsm43
От няколко дни ме боли zърното, когато малкият су4е от лявата гърда. В4ера видях, 4е има малка рани4ка, преz но6та не му давах от таzи гърда, но сега сутринта бе6е препълнена и я иzпи. Но в4ера бе6е толкова неприятна болката, 4е мислех направо силиконово zърно да сложа. Рetia_tag, не съм компетентна, но като ти 4етох поста zа неприятното 4увство при допир си помислих дали няма едно такова zърно да смек4и положението Thinking

# 290
  • Мнения: 4 967
Заповядайте в новата темичка - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=363417.new#new

Общи условия

Активация на акаунт