Най-добрия АГ в Плевен за секцио

  • 12 742
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
Някой знае ли някакви телефони да се свържа с доц. Стойков, за да се запиша при него на "Женска консултация"? Къде преглежда?

# 16
  • Мнения: 199
Дайте мнение за д-р Силвия Атанасова - Втора база.Някой ходил ли е при нея!?

# 17
  • Мнения: 2 697
Някой знае ли някакви телефони да се свържа с доц. Стойков, за да се запиша при него на "Женска консултация"? Къде преглежда?

С телефон не мога да помогна, но преглежда във Втора клинична база и можете да се обадите там за записване на час за преглед Hug

# 18
Зравейте,
да ви споделя моето мнение... Авис- Медика д-р Славов.. От години ходя при него даже тази година изроди моето бебче... Никога няма да го сменя и никога няма да предпочета друго място освен Авис- Медика...
Няма да съжелявате

# 19
  • Мнения: 67
Аз родих февруари 2009- секцио при др. Веселин Пенков. Изключително съм доволна от него, въпреки че бебето беше над 4 кг., белега ми е доста малък и почти не се въжда. Много бързо се възстанових и да чукна на дърво за сега не съм имала оплаквания.
Операцията беше във Втора клинична база и платих 220 лв за избор на екип, но сега може да са други цените.
Дай Боже след година -две да имаме второ дете , пак ще родя при др. Пенков, нищо че вече не работи по ЗК . За мен е по важно да знам, че за мен и бебето се грижи профисионалист, а пари се изкарват Peace

# 20
  • Мнения: 533
пак ще родя при др. Пенков

 newsm10  с двете ръце съм за! И на мен ми остана супер малък белег, въпреки че имах още два белега там от предишно секцио и гинекологична операция. Изключително бързо се възтанових.

# 21
  • Мнения: 67
Онана , изчисти си кутията за да ти пиша на ЛС

# 22
  • Мнения: 0
Аз родих на 16 ноември 2009 при Д-р Пенков,много съм доволно от неговото внимание към мен,родих секцио и се възтанових страшно бързо белег почти нямам.Ако реша да родя втори път бих отишла пак при него.

# 23
  • Мнения: 8
Аз мисля да раждам в клиника Св.Марина при док. Пенков-планирано секцио.Така се налага,поради мед. причини! Да се надяваме че всичко ще е  newsm74 !Пойнтересувах се за цената -770 лв. по здр. пътека,но не знам престоя влиза ли в цената.Или това е само сумата за секцио ,а останалото си го доплащаш!?!  Ако някой има информаця да сподели и колко време отне възтановявянето?!?

Общи условия

Активация на акаунт