Не мога да го разбера???

  • 6 341
  • 59
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 206
Аз не бих могла да издържа и секунда в такава обстановка,даже и заради детенце,но хората сме различни....Помисли си добре дали си струва, а детето така или иначе ще разбере,че нещо между мама и тати не е наред...

# 31
  • Мнения: 2 673
Няма бивш луд, бивш женкар и пр..Щом е такъв, такъв ще си остане. Остане ли в безлюбовие детето ви, повярвай ми същото толкова би го лишила от "детския му свят". Децата усещат липса на обич между родителите. Махай се Овреме, не си губи младостта.
А благоверния ще си намери камериерка, споко.

# 32
  • Мнения: 387
лолитка, не мислиш ли че той те използва...искайки да останете заедно...за да не му се налага да дава обяснения...че той е виновния...че той слага край на връзката...и че той е този, заради който ще страда детето...а детето, ако не е достатъчно голямо, за да види сега какво става ще порасне и ще види...така че ако си нещастна в тази връзка и си мислип, че това няам да му се отрази се лъжеш...като психолог мога да ти кажа, а и мисля че всеки би ти го казал, че това че ще останете заедно нещастни няма да е по хубаво отколкото щастливо поотделно....за детето става върпос...не го използвай като причина да останеш с човек, който те малтретира...душевно...

# 33
  • Мнения: 2 448
Ако е заради детето предложи му вариант и ти да си хванеш някой, да видим дали ще му пука. Ако и тогава не му дреме избираш - или съквартиранти отглеждащи дете мирно и тихо без да си държат сметка за забежки в страни или си тръгваш и това е.
Ама само ти да се съобразяваш с капризите му, няма смисъл.

# 34
може да прозвуче крайно, но аз лично в никакъв случай не бих останала- нито дете, нито нищо не може да ме спре.
знам, че ще се нахвърлите, но от личен опит не давам шанс нещата да се повтарят, все пак и аз съм човек и държа на достонството си. убедих, се че винаги има Човек, който те уважава и разликата е ограмна. успех в живота.

# 35
  • Мнения: 4 965
Ако е заради детето предложи му вариант и ти да си хванеш някой, да видим дали ще му пука. Ако и тогава не му дреме избираш - или съквартиранти отглеждащи дете мирно и тихо без да си държат сметка за забежки в страни или си тръгваш и това е.
Ама само ти да се съобразяваш с капризите му, няма смисъл.


Всъщност, имам 2 познати двойки, които живеят по този начин и са доволни - дали са си пълна свобода: едните са млади, имат малко дете, всеки си има по 1 постоянно гадже извън семейството и в същото време се разбират много добре /не познават любовниците си/; другите са на възрастта на моите родители и живеят по този начин повече от 15 г. - заедно - в общо жилище, но в различни стаи "като брат и сестра" и постоянно са 4-мата заедно /визирам двамата съпрузи и техните любовници/ - ходят по кръчми, по почивки и т.н., а дъщеря им винаги е била много обичана и подкрепяна и от двамата си родители, никога не е присъствала на скандали, просто нещата са малко странни отстрани, но защо да не са нормални...

# 36
  • Мнения: 12 669
Не му е лесно на човека - честен, съвестен. Не иска да лъже, не иска да си разваля семейството. Ще те измъчи, докато сама си тръгнеш.



Щом всички са доволни, няма лошо. Лошото е, когато някой страда.

# 37
  • Мнения: 2 249
Честност, честност но мисля че призналите си вече са решили че искат да си тръгнат.
така,така....правила съм го с едно гадже-беше адски хлътнал и не ме оставяше на мира-признах му в о4ите, 4е има друг само и само да си тръгне той-ми не-оби4ал ме- ooooh! а беше адски добро мом4е и ми беше много кофти да се държа лошо-от тези добрите дето толкова ти угаждат,4е страшно ти писват Sad...вярно е и другото-колкото и гадно и егоисти4но да зву4и-държах си го за резервен вариант ,щото беше удобен-та помисли дали и ти не си в ситуацията на резервния вариянт.......виж ако имате деца тогава може би е друго-пи4а може би сам не е сигурен колко ще му трае авантюрата и не желае много поражения после.....но да се прощава и да се правиш,4е няма нищо за мен е най-голямата грешка-все едно му казваш"споко пи4-и другия път ще ти се размине" Crazy

а тва за съквартиранският живот и всеки да си ходи с друг дето й го предлагате и дето давате примери нещо хи4 не го разбирам-извинете,4е съм старомодна-той и моят бивш ми го предлагаше,ама милия това е модела който е видял при родителите си-това смята за нормално-как да му се сърдиш Peace-мерси оба4е детето ми да расте в такава среда и после да искам да има ценности-и слава Богу няма да й се налага Wink

# 38
  • Мнения: 2 439
Лолитка, животът на детето ти вече е разрушен. Но не от теб...

# 39
  • Мнения: 1 817
Я му тегли майната на тоя смотльо! Peace Защо го търпиш още? За какво ти е? newsm78 Децата са по-щастливи, когато родителите са разделени и спокойни, а не когато те са заедно и само си тровят живота! (Споделям мнение като дете на разведени родители!  Wink )

# 40
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Каво те задържа при този мъж?Навярно парите му и хубавото жилище, което ти е осигурил. Не се оправдавай с детето....и с грешно разбраната си обич към него.

# 41
  • Мнения: 12 669
Каво те задържа при този мъж?Навярно парите му и хубавото жилище, което ти е осигурил. Не се оправдавай с детето....и с грешно разбраната си обич към него.

Айде, по-кротко, а...

# 42
  • Мнения: 2 161
С две думи моята исторя е такава- хванах мъжа си в изневяра, той си призна, оказа се че даже Не мога да го разбера- защо държи да остана, като казва че вече няма никакви чувства към мен?
Защото си удобна.Може би хубаво переш чорапите му.

# 43
  • Мнения: 1 817
Защото си удобна.Може би хубаво переш чорапите му.
И не само. Да не забравяме за ролите на безплатна детегледачка, чистачка и готвачка!  Peace

# 44
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Какво те задържа при този мъж?Навярно парите му и хубавото жилище, което ти е осигурил. Не се оправдавай с детето....и с грешно разбраната си обич към него.

Айде, по-кротко, а...
Скоро да си гледала постановката Окротяване на опърничевата?
За съжаление има жени, които за да живеят добре и да са финансово осигурени са готови да смачкат достойнството си робувайки на развратните си богати мъже.

Общи условия

Активация на акаунт