Май 2005 - тема 120

  • 20 712
  • 293
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 037

Като ви чета, още слагате късметчето с бебето, така че си мисля, че ви е навремило, пък вие се самозаблуждавайте Wink


И аз умишлено не сложих такъв късмет,поне засега НЕ,Благодаря! Crazy
Честити ходещи крачета на Павката!Все по гладки пътища да ходи! Praynig
Да ви споделя-мисля да спра да пуша,много ми се иска да водя по-здравословен начин на живот!

Последна редакция: сб, 03 яну 2009, 10:55 от Дидка - питка

# 256
  • Мнения: 995
Диана, да са му честити на Павката краченцата, равни да са му житейските пътеки!
Много се израдвах на чудесното ви новогодишно преживяване Heart Eyes

Абе мотки такива, аз вече взех да изчислявам кога ще е най-добре третото дете да направим, вие за второ се ослушвате Laughing
Ей, ся ни го казаха! Сериозните хора действат, а ние се попипваме. Аз всъщност искам много деца, но не желая да бременея  и да раждам Embarassed

Да ви посъветвам ако ще ходите по зимно време в Жеравна, да не стъпвате в къщата "Никула чорбаджи", щото рискувате да останете заледена част от интериора Confused Само в къщи с локално парно! Всичко друго е кофти авантюра.
Хубава къща с по едих конвекторен радиатор в стая (те почти не работеха, "ама той токът си е  слаб, по празниците" Shocked), с големи неотопляеми общи пространства, с хубави бани в които новият ледников период е настъпил преждевременно, а топлата вода е рядък и кратък лукс Confused. Ако поседиш в стаята, след 10 мин. започваш да не си чувстваш краката от коляното надолу...Голяма механа с мъничка камина, та само, който е до нея е рахат, другите да си берат гайлето.  УЖАС! Няма да споменавам колко пари бяхме платили напред, но спокойно можехме да идем с тях в луксозен Спа комплекс. Ние си тръгнахме още на първи, а беше платено до 3ти, всички други се прибраха вчера.
Бяхме си навлекли всички налични дрехи. Компаният обаче беше на ниво- хубави, "пивки" хора, лозунгът на новогодишната вечер беше- "Нема се потискате" Mr. Green
Не можахме да се насладим на очарованието на Жеравна. Оплаках се.

# 257
  • София
  • Мнения: 2 437
Дидка и при нас така нямаше подобно късметче  Joy
Пожелавам ти успех в отказването. Моята рецепта е, че никога не си ги забранявам категорично, не изхвърлям запалки и цигари. Когато нещо ми се забрани или знам, че не може, просто само за това мисля  Laughing А така, всеки път си казвах "ето ми ги цигарките, запалката, ако ми се прииска ще си запаля." Когато ми се допушеше само отлагах запалването и така и не запалвах. В тази връзка да кажа, че майка ми- стара пушачка, която пушеше по 2-3 кутии на ден (силни цигари) рече и отсече, и ги отказа от раз. Просто си й е дошло времето, както каза, и вече повече от година не е пушила. Нещо, което, ако ми бяха казали преди нямаше да повярвам. Crazy Моето скоро няма да дойде  Laughing

Катка, много ми стана кофти, като прочетох. Догодина ще си наваксате   bouquet  Ние рядко излизаме така, както и вие, и си представям колко голямо е разочарованието. Еле пък по празници, когато имаме няколко спокойни почивни дни. Тези гадове заслужават да ги натопите едно хубаво в някой туристически сайт.

Гушлева, а какво стана с кукленият театър? Simple Smile

# 258
  • София
  • Мнения: 2 896

Гушлева, а какво стана с кукленият театър? Simple Smile

нищо, не го направихме, но те и без него се забавляваха чудесно. Да, щеше да е хубаво да им направим програмка, ама другият път.
Направихме им томбола с подаръци, като на нас големите. Беше интересно.

# 259
  • София
  • Мнения: 2 437
Ама и аз това си мислех...къде ти ще се занимавате, при положение, че са толкова много деца, на ново място...ама, хайде разкажи, де Simple Smile На час по лъжичка даваш Simple Smile

# 260
  • София
  • Мнения: 2 896
Ми няма кой-знае какво за разправяне - купон, мохабети. За томболата - наложи се да се опакават подаръците, защото повечето хора ги бяха донесли неопаковани, та на 31-ви по обяд обикалях Якоруда, което си е баш село, откъдето и да го погледнеш, в търсене на опаковъчна хартия  Laughing
Имаше интересни попадения с майтапчийските подаръци - на мен ми се падна комплект за дяволче - рогца, папионка и опашка - ярко червени (не знам дали някой ме е снимал, ако някой прати снимки, ще пусна), бяха много готини.
Яденето беше прекрасно, но пържените картофи бяха най-вкусните, които някога съм яла - от хотела си ги гледат в 2дка около сградата, сорт сладки, прекрасни. Ядях всеки ден по два пъти  Crazy

# 261
  • Мнения: 2 407
Здравейте,ние сега станахме,Ники закуси филийка и сега си играе с пъзелите и куклите.
Мн ми се икаше да заминем някаде извън София ,но не се организирахме.
На мен на Бъдни вечер ми се падна берекет,а на Нова година-нова любов.

# 262
  • Мнения: 465
Да ти кажа честно изкарахме страхотно-само четиримата си бяхме....имаше песни, танци....абе веселба....с 2 деца няма скука+едно коте, което едва го открихме къде се беше скрило от гърмежите навън.....свито беше в сушилнята Laughing .... и ние като вас имахме време за всичко....не съжалявам и за миг, че си бяхме у нас семейно.....

Вале точно така беше и при нас НГ,(естествено без котето Wink) което между впрочем ви е много сладкоо..

Гуш с тези картофки, ми се приядоха чак Laughing

Kamij радвам се че си на линия вече

# 263
  • Мнения: 449
Гушлева, разказът ти звучи страхотно и вкуснооо Grinning
Кате, съжалявам за фиаското на новогодишните ви планове. За съжаление, според моите лични наблюдения, в България много често се случва така, много по-често отколкото е нормално  Rolling Eyes И така ще бъде, докато не си търсим правата (пресен пример нашата почивка на виличка в Синеморец Twisted Evil).
Дидка, аз мога да споделя за отказването от цигарите как се прави. От раз! Никакви такива-днес по 1, утре по 2. Аз така ги отказах и вече 4 год. и половина не пуша. Да ти кажа честно, специално за цигарите съм убедена, че са единственият от тези пороци, който не допринася никаква полза-нито в умерени количества, нито никак. Алкохолът, кафето,  дори и наркотиците в определени ситуации могат да помогнат с нещо (и в определени количества, разбира се). От цигарите полза никаква не виждам. Особено гадното в случая е, че вдишваш изгорялата хартия брррр  Sick Така че приветствам твоето решение, никога не е късно да го направиш и е много, ама много лесно-стига само да го решиш. Аз ги отказах след като една красива сутрин се събудих за пореден път с болка в гърдите и главата и ужасен вкус в устата...Казах си, че ми омръзна вече да ми тежи в гърдите и не може това да е по-силно от мен-да ми е гадно отвсякъде и пак да го правя...Така просто не запалих сутринта, после и до обед...и така и до днес. Сега не мога да си представя как бих могла да вкарам в дробовете си онзи гаден пушек с миризма на изгоряла хартия. Все едно запален вестник да вдишвам-е, не, благодаря  Grinning Отделно никотина и катраните вътре...
Така че успех  Peace Ако се огънеш, пиши ми, ще те държа на повърхността. И без това съм на път да създам контактна група от бивши пушачи, на които съм помогнала  Grinning И на които понякога пак им се припушваааааа Whistling Но като цяло радостното за мен е, че все повече хора се разделят с този наистина вреден навик(да ме прощават четящите пушачки Hug)


 

Последна редакция: сб, 03 яну 2009, 12:47 от Avgusta

# 264
  • Мнения: 2 498
Кате, само докато те четях ми стана студено.....представям си как сте изкарали.....и аз съм страшно зиморничава-не е ли в стаята 26 градуса все ми е студено....поради тази причина избягвам и на гости да ходя....а ако отиваме някъде на хотел може и да ти е смешно, но в един сак слагам 2 духалки.....
Дидка, давай смело-с Августа ще помагаме-и аз съм фен на здравословното  хранене и начин на живот.... не пуша от почти 5 год. и ги отказах от раз-не става днес две, утре една....даже се чудя на себе си как съм ги пушила ooooh!....
Kamij, и аз ти пожелавам да я стещнеш тая нова любов!
diana_t , честити ходещи крачета!
Avgusta, страхотен аватар!

# 265
  • Мнения: 2 407
Бравео Августа.
Гуш добре сте изкарали.
Катка ,понякога така става.

# 266
  • София
  • Мнения: 2 896
Августейша, какъв готин аватар си имаш - много секси!


Леко анти-празнично - снощи научих една много лоша новина и сега все още съм в много странно настроение. Дано не е такава годината. Аз имам такива години, в които ми се случват доста поучителни неща /поучителни меко казано, такива са в смисъл, че ме принуждават да трупам горчив опит/, само че доскоро си мислех, че няма кой-знае какво още да ме смути...Тва е, живот.

# 267
  • Мнения: 449
Момичета, снимката на аватара ми е много ценна, защото ми е правена от моя син с телефона, в момента, в който му пращам въздушна целувка  Heart Eyes Радвам се, че оценяте подобаващо неговите фотографски умения  Grinning
Гуш, няма да се обаждам пак като черна станция на мост, без да знам за какво става въпрос  Wink Само ще напомня, че не всичко лошо е за лошо, нито пък доброто-за добро  Hug
Ками, пожелавам ти от все сърце тази година да преживееш една изпепеляваща любов  Heart Eyes
Вале, това с духалките е култово  Joy hahaha hahaha hahaha Напомня ми за мъжа ми...Той като отиваше на очни в ТУто си носеше една духалка под мишница, ама така, демонстративно и си я пускаше в залата. В началото всички го гледали странно, ама след 2-3 дни станало истинско стълпотворение в неговата част на залата  Mr. Green
Дидка, Данчо май и той е в отбора на майските професори, отсега философстват по много;-)
Еее, тоя нет ме съсипа  Twisted Evil
Исках да кажа:
Честити ходещи крачета на Павел  Heart Eyes Да са му всички пътища лесни  bouquet

Последна редакция: сб, 03 яну 2009, 20:35 от Avgusta

# 268
  • Мнения: 4 164
ЧНГ!
Здрава, щастлива, късметлива!

За късмети си говорите - на мъжа ми му се падна - "ГОЛЯМА изненада, но за сметка на това - хубава", на мен - от първото парче - ново хоби, а във второто ми парче имаше 2 късмета - "берекет" и "близнаци". Та така, по въпроса за бебетата.

После пак ще пиша къде, как и защо.
Целувки.

# 269
  • Мнения: 449
Днес си мислих за теб, Мартеа, неколкократно, ама реших да не ти надигам кахърите, ако има такива  Heart Eyes
Това за близнаците направо тури капака  hahaha
И за Дона се сетих, как ли са, няма време май вече за нет  Heart Eyes

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт