В БЪЛГАРИЯ ИМА 270 000 ПРАЗНИ БЕБЕШКИ КОЛИЧКИ!НЕКА ПОМОГНЕМ ДА СТАНАТ ПО-МАЛКО!

  • 16 393
  • 313
  •   1
Отговори
# 300
# 301
  • Мнения: 3 294
Браво на тях  Peace

# 302
  • Мнения: 87
Утре Съветът за електронни медии ще решава има ли право Слави да говори така в своето предаване. И дали да бъде санкциониран за предaването, което посвети на жените с репродуктивни проблеми и нуждаещи се от ин-витро.

Вие искате ли Слави , след това което направи за жените в България, да бъде спрян или санкциониран?

Аз не.

Нека напишем писма:

КОНТАКТИ

СЪВЕТ ЗА ЕЛЕКТРОННИ МЕДИИ

Адрес: бул. ”Шипченски проход” № 69
гр. София
тел.: 02/ 9708810
факс: 02/ 9733769

e-mail: cem@cablebg.net

Ето моето:

Категорично възразявам срещу каквито и да било санкции спрямо Слави Трифонов и предаването му "Шоуто на Слави".Или спрямо телевизията, която го излъчва бТВ.

Слави има право да говори свободно по проблемите, които вълнуват много българи. Сценаристите му също имат право да говорят свободно.
БЕЗ ЦЕНЗУРА! СВОБОДА НА СЛОВОТО!

Вземете участие. Разнесете мълвата. Изразете мнението си. Напишете писмо.





СЕМ ще правят конференция на 15 януари за "чистотата на езика" и вероятноста за санкционират Слави заради предаванията, които той посвети на нас, майките , е голяма.

Хайде, да отрупаме СЕМ с писма до 15 януари в които да има напишем какво мислим. Това бяха единствените тв предавания в които защитиха майките и жените с репродуктивни проблеми от ругатните и предложенията за"ин виво" и сега ще бъдат налагани санкции.

# 303
  • Мнения: 3
Здравейте мили момичета,за съжаление твърде късно разбрах за организирания протест(гледах ШОУТО НА СЛАВИ).Искам да изразя подкрепата си за това начинание,и да ви кажа че трябва да сме силни и единни,за да успеем.Няма нищо по свято на този свят от майката,и нищо по силно от желанието да станеш майка.Затова нека се обедини и покажем на милите ни управници че не сме безсилни в тъгата и отчаянието си.

# 304
  • Мнения: 1 365
Дайте мейлите на СЕМ и да започваме с писмата. Не е коректно да се налагат глоби, когато се говори истината, още повече на единственият Човек, който даде гласност на нашия проблем!!! Чакам и почвам!!!

# 305
  • Мнения: 453
Утре Съветът за електронни медии ще решава има ли право Слави да говори така в своето предаване. И дали да бъде санкциониран за предaването, което посвети на жените с репродуктивни проблеми и нуждаещи се от ин-витро.

Вие искате ли Слави , след това което направи за жените в България, да бъде спрян или санкциониран?

Аз не.

Нека напишем писма:

КОНТАКТИ

СЪВЕТ ЗА ЕЛЕКТРОННИ МЕДИИ

Адрес: бул. ”Шипченски проход” № 69
гр. София
тел.: 02/ 9708810
факс: 02/ 9733769

e-mail: cem@cablebg.net

Ето моето:

Категорично възразявам срещу каквито и да било санкции спрямо Слави Трифонов и предаването му "Шоуто на Слави".Или спрямо телевизията, която го излъчва бТВ.

Слави има право да говори свободно по проблемите, които вълнуват много българи. Сценаристите му също имат право да говорят свободно.
БЕЗ ЦЕНЗУРА! СВОБОДА НА СЛОВОТО!

# 306
  • Мнения: 1 284
Момичета,преди малко ми попадна това,и след като го прочетох просто побеснях Mr. Green
http://news.ibox.bg/opinion/id_897480445

# 307
  • Мнения: 87
И аз го прочетох, и аз побеснях!
Как може да се говори така за наистина единственият ЧОВЕК , който се хвана със сериозен проблем и с достойна кауза и даде гласност.
Този Любен Дилов е ...как да го нарека точно? ...завистлив тиквеник.

Смятам да пиша писма до тъпите СЕМ!

# 308
  • Мнения: 1 284
И аз Peace
А тоя колко време лапка от Слави,май забрави #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 309
  • Мнения: 453
Ами то много хора дето папкаха при Слави, сега го плюят  #2gunfire Явно комплексарщината тресе всеки, който се е натресъл по един или друг повод  в парламента. Любен Дилов не е изключение.

# 310
  • Мнения: 3 294
Изпратих писмо в подкрепа на БТВ и Шоуто на Слави , но защо ли си мисля че отново няма да бъдат прочетени  Tired

# 311
  • Мнения: 1 365
"Честита Коледа и Весели празници!!!

Не искам да бъда груба, но мисля, както и много български жени с репродуктивни проблеми, че Вашето отношение към БТВ и Шоуто на Слави е некоректно и враждебно! Слави Трифонов беше единственият човек, който защити нашата кауза! Застана в наша подкрепа, когато всички ни обърнаха гръб, дори /най-вече/ политиците! Подкрепи ни абсолютно безкористно, защото той се интересува от хората! Кой друг застана на наша страна? Никой!!! А сега искате да бъде санкциониран? Защо? ЗАЩО? Защото каза истината? Защото не го е страх да застане в ефир и да каже какво мисли за политиците?

Живеем в демократична държава и всеки има право на собствено мнение. Защо не санкционирате политиците, които внесоха проектозакона, а след това гласуваха "Въздържал се"? Сигурно, защото имат право на мнение...

Помислете си за нас - над 270 000 двойки с репродуктивни проблеми, които ще празнуват коледа сами, защото нямат средствата и възможността да имат рожби... Помислете си!!! Вие ще прегърнете своите деца, внуци и дай Боже правнуци... А ние? Ние накъде? Ние кого да прегърнем? Подкрепете ни! Не ни санкционирайте и вие!!! Достатъчно ни санкционира самият живот!!!

Весели празници!!!

Една жена с репродуктивни проблеми."

Ето това изпратих току що на СЕМ. Не вярвам да се трогнат..., но все пак...

Весели празници на всички!!!

# 312
  • Мнения: 1 792
Коледна молитва

Господи, дай на децата ни повече обич и повече вяра,за да блести искрата на щастие в очите им, за да са светли детските мисли, за да няма сълзи по лицата им, за да бъдат вълшебни,единствени, истински техните дни!

Господи, дай на сърцето ми повече вяра и мъдрост, за да не се сломява пред бедите, за да приема всяко начинание, за да оценява всеки свой ден и миг така, сякаш е последният!

Господи, дай на хората мъничко радост, любов и закрила,
за да стопли душите им, за да пречисти мислите им, за да осветли дните им и да ги направи по-добри, по-милосърдни, по-истински!

Закриляй ни и ни пази от всяко зло!
Амин!

# 313
  • Мнения: 9 973
Весела Коледа!!!!!!!!По Коледа стават чудеса! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт