МУХЪЛ ПОД СПАЛНЯТА,ПОМАГАЙТЕ

  • 14 101
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 830
Най-добре климатик, повечето имат и функция изсушаване на въздуха, безмислено ми се вижда да се дават пари за влагоуловител. Иначе има препарати анти-мухъл, както и мазилка (или нещо такова, при нас с това обработиха стените и тавана преди латекса). И често проветряване разбира се.

И аз така мисля. Peace

# 16
  • Мнения: 12
      Не Ви ли се струва странно , че производството на изсушители или влагоуловители е цяла индустрия, при положение, че климатика и белината независимо под каквото и да е име, вършат работа?  Защо ? Какъв е смисъла!!?

# 17
  • Мнения: 674
Момичета много ви благодаря за съветите  Hug Чак вчера намерихме въпросното САВО утре възнамерявам да дръпна спалнята и да вида за кво иде реч щото пак много изби Close През колко време се третират местата Rolling Eyes
Със съпруга ми сме решили да купим от практикер крачета и да я вдигнем да не е направо на ламината дано и това помогне знам ли вече Crazy

# 18
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Със Саво е достатъчно 1-2 пъти.
Миналата година имахме мухъл в 2 ъгъла на хола и мъжът ми пръска. Не е избивало повече там, обаче мазилката се олющи като баница  Confused
За това вече не го използвам, пък и ужасно, ужасно мирише... особенно за стая където после ще спите.

Много странно при нас онзи ден теракота в детската, точно под прозореца беше мокър, а стената беше суха....
Аман вече от тази влага, всяка година се мести в различна стая....

# 19
  • Мнения: 385
Саво-то само ще премахне избилия мухъл. Вярно че е ефикасно, но ако има останала влага в стените/пода или се получава конденз, мухълът пак ще "цъфне". Има някакви влагоуловители, които всъщност са кутии, пълни със силно хигроскопично вещество. Може да пробваш да сложиш нещо такова на влажното място, дано помогне  thumbsup

Общи условия

Активация на акаунт