Амрита - 2

  • 64 044
  • 219
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 0
Забелязвам, че има доста изчерпани продукти на сайта (пълнители за кола маска, препаратът за почистване на уреди, почистващо мляко за след кола маска), а ми се искаше да поръчвам тези дни. Кога се очаква ново зареждане? 

Здравей Лита. От пълнителите само един е обявен като изчерпан. Препарата за почистване на уреди мисля, че има 1 бр. наличен, но ще проверя - Обаче сигурна ли си, че ти трябва точно този продукт - това е продукт на петролна основа и се ползва в салоните, като се развърти козметика и покапе навсякъде със шпатулата. Но ако си сигурна, че точно това ти трябва, ми пиши на ЛС. А почистващо мляко мисля, че има Кокос от 150 мл (по памет), но ще проверя допълнително. Другата седмица ще имаме още няколкко нови продукта за епилация, но ще пиша допълнително. Ако имаш други специфични въпроси ми пиши на ЛС.
Поздрави.

# 181
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Привет Wink произвежда ли се все още масажния крем с капсаицин?

# 182
  • Мнения: 0
Привет Grinning. Този крем може да откриеш по аптеките, но ако ти е проблем да го намериш и ако си в София, може да го вземеш от шоурума ни - но ми пиши предварително на ЛС за да не се разкарваш напразно.
Поздрави и приятна вечер.

# 183
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Благодаря Wink аз съм го вземала от аптека, но понеже го препоръчах на доста приятелки - се оплакват, че никъде го няма и се зачудих да не би да не се произвежда вече  Peace

Благодаря  Peace

# 184
  • Мнения: 120


Здравей Таня. Съжалявам, че се забавих с отговора си, но бях в отпуск до преди седмица.
Тоалетното мляко Clean Touch e много подходящо за твоя тип кожа, но тоника (Аква Салин) ще ти бъде силен. По-скоро бих комбинирала с Тоник Роза.
По отношение на кремовете избора за Алое Вера е добър. Матиращият крем ще ти свърши работа само ако искаш например да излезеш и да намалиш "лъщенето" - но това не е хидратиращ крем за мазна кожа - по-скоро ако решиш да излезеш някъде или през деня да се матира кожата.
За околоочния контур разбирам, че изсветляващ продукт не ти е нужно - по-скоро нещо анти-бръчки. Можеш да използваш серума Q10 например (вечер) или серума с витамини. Скоро ще имаме специално разработен крем за околоочен контур, но трябва да проверяваш на сайта.
Като допълнителни средства бих ти препоръчала веднъж седмично използването на почистваща маска за смесена/мазна кожа или някакъв лек пилинг за употреба до 2 пъти седмично.

Ако имаш други въпроси можеш да ми пишеш също и на ЛС.

Благодаря много за отговора Simple Smile)) Скоро ще се сдобия с продуктите и ще пиша и отзиви. Хубав ден от мен   bouquet

# 185
  • Мнения: 1 167
Здравейте!

На 25 години съм, със суха кожа и вече появяващи се бръчки около очите. Бих искала да си взема околоочен. Бихте ли ми препоръчали?

# 186
  • Мнения: 1 222
Привет, пиша тук от 2 години, никога не съм заблудил никого и мисля, съм помогнал на много от вас да разберат какво е козметика и да си изберат добрия за тях продукт. Аз съм успял човек, завършил съм докторантура в Германия и се върнах преди повече от 7 години в България. Обаче уви, миналата година загубих своите близнаци. Не бяха ин-витро, за протокола. Но миналото е едно, а сега, в събота, организираме благотворителен концерт в Зала 1 на НДК с участието на Калин Вельов, Дани Милев, Нели Петкова, Десислава, Камелия, Таня Боева, детски хорове "Бон-Бон" и "Пим-Пам", танцов ансабъл "Боговица", Рафи, Поли Генова и други в полза на дечица, загубили майките си при раждания. Билетите са от 25 лв (за двама, на първи балкон), 6 и 8 лв (партер), деца до 14 г безплатно с придружител. Билети на касите на Тикетпро и он-лайн пак при тях. Всичките средства ще се заделят под форма на месечни стипендии за 8 деца. Елате, забавлявайте се на концерта, а вашите пари ще помогнат на тези сирачета, които ще знаят майка си само от снимки.

# 187
  • Мнения: 1 270
Здравейте, днес си взех депигментиращата маска 50 мл.Искам да попитам колко пъти седмично е необходимо да се използва.Със смесена, проблемна и дехидратирана в момента кожа съм, със пигментации от пъпки и слънце.Благодаря предварително!

# 188
  • София
  • Мнения: 1 758
Антицелулитния крем,който искам да си поръчам е 23лв,което е супер...Но как може доставката да е 10 лв...Sad

# 189
  • Мнения: 1 270
Антицелулитния крем,който искам да си поръчам е 23лв,което е супер...Но как може доставката да е 10 лв...Sad
Не знам от къде си, но специално кремовете им за тяло ги има по аптеките, поне тук в София, а предполагам и в другите големи градове.

# 190
  • Мнения: 155
А къде е този шоурум? На мен ми е интересен ензимния пилинг Папаин, но не го виждам по аптеките (поне не и в тия около нас).

# 191
  • Мнения: 1 270
А къде е този шоурум? На мен ми е интересен ензимния пилинг Папаин, но не го виждам по аптеките (поне не и в тия около нас).


ул. Княз Борис I №97, ет.3
(на гърба на Съдебна палата)

# 192
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
А къде е този шоурум? На мен ми е интересен ензимния пилинг Папаин, но не го виждам по аптеките (поне не и в тия около нас).



не знаех, че предлагат такъв продукт  Hug а ползвам такива вносни продукти  Blush

# 193
  • Burgas
  • Мнения: 214


как се ползват тези дискове за кола маска?някой знае ли newsm78

# 194
  • София
  • Мнения: 3 016
ще може ли някой да сподели къде в София, освен вече изброените 3 места мога да намеря продуктите?

Общи условия

Активация на акаунт