Амрита - 2

  • 64 040
  • 219
  •   1
Отговори
# 210
  • Варна
  • Мнения: 1 155
Аз си взимам крема от една дрогерия срещу винса, но и там има само няколко ампули и две, три кремчета.

# 211
  • варна
  • Мнения: 679
Благодаря за отговора,все пак!Ще потърся дрогерията.
 Момичета,ако имате и други предложения къде да търся Амрита във Варна ,ще съм ви много благодарна.

# 212
  • Варна
  • Мнения: 77
Аз търсих коректора из аптеките в Левски и в тази на ул. Мир аптекарката ми го поръч. Взех го на другия ден. Simple Smile Може да провериш там, ако имаш работа в квартала и да попиташ дали могат да ти поръчат каквото искаш.

# 213
  • варна
  • Мнения: 679
Благодаря!  bouquetЩе проверя в аптеката на ул.Мир.

# 214
  • Мнения: 1 148
Коректорът вече 2 пъти го купувам от аптеката на Червения площад, която в близост до Мтел и дюнерите. От там си взех и сашета с маските им за лице.  Peace

# 215
  • Варна
  • Мнения: 236
Амрита и Глори /и не само/ предлагат в едно магазинче на Чаталджа /новите кооперации срещу бившата Пеньо Пенев, на горния ъгъл до химическото чистене/. Магазина е за медицински консумативи и последно от там си купувах.

# 216
  • варна
  • Мнения: 679
Ако правилно съм разбрала,това е кооперацията с големия булченски магазин горе.Магазинчето отдолу ли се пада(под булченския магазин)

# 217
  • Варна
  • Мнения: 236
Да, на горния ъгъл до Багра /или някакво друго хи.чистене/. Магазина е на приземен етаж, точно на ъгъла, медицински легла имаше на витрината.
http://www.europemedical.net/bg/contacts.html

# 218
  • варна
  • Мнения: 679
  bouquetМНОГО благодаря!  bouquet

# 219
  • Варна
  • Мнения: 1 155
И аз го открих днес, но почиват Събота и Неделя. Надникнах и видях имаше Амрита, Глори и др. През седмицата ще мина от там. И аз благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт