Финска коледна 9-та тема!

  • 24 821
  • 289
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 35
Верно Марги,права си Peace
Забравих да кажа,че наем не плащаме,но въпреки това парите си вървят:Ток,вода,телефони,застраховки на 2 коли,Тв такси,интернет,бензини,храна,дрехи,курсове и една камара други дето не ми идват на акъла сега,но ето ако има друг от Хелсинки да каже.. newsm78

Даааа, като намалиш разходите по застраховките на колите на половина (щото ние имаме само една кола Wink) и курсовете (защото за сега намен ми плащат, за да ходя...) и всичко останало си е точно така! Направо ми настръхва косата като сметна колко пари хвърчат на месец + наема....Да не говорим, че храната  и водата при нас са и по-скъпи, щото сме на майната си, пък на всичкото отгоре няма избор... и така! Crazy

Последна редакция: пн, 05 яну 2009, 23:31 от margihr

# 286
Момичета,пак е Васил.Аз се извиних,за грубият си тон,но страшно ме подразни това,че хора.които живеели от 6 месеца тук,не можели да представят България.Всеки е достоен да представя родината си пред света,стига това представяне да е положително.Както казва Марги,всички сме дошли на майната си за доброто на децата си.Относно предаването - не знам точно по какъв начин стана така,че да дойдат при Борислав,доколкото знам,екипа на Другата България са търсили някой за интервю и са попаднали на негов приятел,който ги е свързал с него....както и да е,така стигнаха и до мен.
Форумът ви е много хубав,харесва ми топлотата,която поддържате,продължавайте все така.Радвам се като виждам това,защото е много важно хората да бъдат заедно в такива обстоятелства.
Още веднъж извинения за намесата ми!!! smile3525  

# 287
  • Мнения: 35
Айде, пак аз да се изкажа, ама явно останалите си имат по-интересни занимания по това време на денонощието...  Wink

Васко (извинявам се, че си позволявам да говоря на ти, надявам се да се обидиш), нападките от наша страна не бяха отправени към тебе, а към твоя "колега". Това, което подразни мен лично, беше надутия тон, с който говореше и празните приказки, които ми звучаха като прочетени...Може и да не съм права, както казах - може и да е искрен човека, но на мен не ми звучеше така.
И не мисля, че проблема е в това, колко време някой е тука - и аз самата съм едва от година тука, но се опитвам да не се изказвам за неща, които не знам и разчитам на информацията от хората с повече опит от мене в случая.

Хора, предлагам да прекратим обсъждането на тази тема - всеки да си направи изводите кое е така и кое - не и да не си хабим темата повече с тези неща! Hug

Вземи се регистрирай и влизайте и двамата със Силви тука и не само да си обясняваме кой какво е искал да каже и да си се извиняваме един на друг, а да обсъждаме и споделяме и изобщо - който, от каквото има нужда. Ще трябва да проведа проучване сред моя мъж  Wink- дали иска и той да се присъединява към компанията понякога, нищо, че форума е бг-мама...  Joy

# 288
  • Мнения: 2
запис от мене  Mr. Green
напоследък се опитвам да си оправя режима,започнах пак да спя през деня и да будувам през нощта.и лошото е че когато аз съм будна,мъжо спи и кажи-речи не можем да се видим  Sad
за гоблените-много съм разочарована от гоблените в България,защото така са им сменили цветовете,че лошо да ти стане,точно gypsy style.супер ярки тонове,които не си пасват по никакъв начин.майка и иска да ми прати Вестфалската воденица http://www.zlaten-goblen.com/catalogue.php?id=2 (първия),а навсякъде се намира само варианта на Милена стил  http://www.milenastyle.com/catalog/catalog/product_info.php/products_id/1011 можете и сами да видите разликите  Sick гобленът може да бъде поръчан от първия сайт,но иска време,а тя иска да ми го прати за именния ден (17 януари,казвам се Антоанета) междувременно аз съм се захванала тук с един щампиран гоблен,но имам ядове с конците,нещо пак не си пасват и ще трябва да сменям,вчера съм разшивала работа за няколко часа  Close
свинките дивеят  Mr. Green сега като са разделени малките от големите и познайте-мъниците седят само до преградата,защото им мирише на женско.квичат на всеки час за храна,все едно си имаме бебе вкъщи.иначе едни меки козинки имат,това по-тъмното прилича точно на катеричка  Mr. Green а мама колкото пъти да я погледна все дъвче нещо  Mr. Green Праси лежи повечето време,ако донеса храна яде нормално,ама иначе го раздава мързелива.сега като е най-голямата свинка в стадото и всички ги е страх от нея.ако съберем малките с майка им,те и се качват,ама на Праси не им стиска.само като каже "кррр" и всичко се изпокрива  Mr. Green
като гледам вие хубава темичка сте развили тук,но аз няма да се намесвам,защото не съм гледала филма и някак си нямам право.но Васил ми звучи наистина като свестен и интелигентен мъж и аз се присъединявам към предложението на Марги да се регистрира и да се включи в темичката ако желае  Hug само не съм съгласна с него,че трябва родината да се представя задължително само положително,аз съм тук от май месец и никога не съм живяла толкова добре досега,толкова спокойно и щастливо.да кажеш само хубави неща за България означава да скриеш истината,а това по моите критерии се равнява на лъжа  Naughty разбира се това не означава,че навсякъде плюя България,но се старая да бъда обективна,доколкото мога,дори и доста от нещата,които казвам и мисля да не ми се иска да са така.но аз не мисля,че България е мой дом,само защото съм се родила там,моят дом е тук,с мъжа ми и аз съм си на мястото Peace
сега отивам да изтормозя Матти и да свърша малко домакинска работа,че който е спал цял ден,се развихря посред нощите  Mr. Green
впрочем,момичета,време е за нова темичка,да не ни заключат предварително  Mr. Green

# 289
  • Мнения: 312
Ех, срамота, че пак за накрая се включвам. Давам, линка към новата юбилейна 10-та тема : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=361213.new#new

Пупи и аз най-добре се развихрям по нощите. Незнам защо, но ставам, супер активна към вечерта. Иначе относно разгорещилия се разговор, аз пак съм на мнението на Пчели относно готвача и неговия супер "престижен" университет или каквото там било. Но Марги също е права,че отделихме твърде много на това, така че да започнем новата тема на чисто  Peace

Що се отнася до Васил, ако му е интересно и приятно защо не се включи в темата наистина. Звучи много ведро и оптимистично настроен.

Винце, ЗА МНОГО ГОДИНИ!!! Айде ако имаш време драсни повечко,че да разберем как са минали празниците при теб, а и да пишеш къде изчезна Щастлива  newsm78

Лека нощ от мен

Общи условия

Активация на акаунт