Play doh зъболекар???

  • 11 227
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Благодаря ви на всички, момичета! Hug
Не знам за този сайт доколко е коректен, поръчах играчката в понеделник, а днес вече е сряда и не са ми се обадили (пише, че ако поръчваш за пръв път от тях, техен човек се свързва с теб за уточняване на подробности). Е, ще почакам до петък и ако няма обаждане, другата седмица ще се наложи да ходим да го купуваме от София, няма начин.
пай, а ти поръчвала ли си и друг път оттам и ако да, можеш ли да ми кажеш как става точно, колко дена чакаш поръчката и т.н. Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 659
 Днес го видях и в книжарница Booktrading на Графа, но не обърнах внимание на цената.

# 17
  • Мнения: 24
Здравей, Рина. Понито пристигна тази вечер, а го поръчах в понеделник Peace Дано и с твоята поръчка, всичко вече да е ок.

# 18
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Благодаря на всички ви! Hug
Играчката е налице, вчера ми се обадиха от ЕОН Тойс, а днес куриерът ми достави поръчката.
Не е най-новият зъболекар, а някакъв мааааалко по-стар вариант, ама става. Доволна съм.
пай, Hug

# 19
  • Мнения: 522
Момичета,да знаете къде го има наличен този зъболекар,защото в сайтовете се е изчерпал,в нашето МЕТРО в Бургас също?!Знаете ли някъде в София да го има,че една приятелка се ангажира да ни потърси?

# 20
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Gita, ами те, момичетата, са дали доста места в София, на които може да бъде потърсен. На мен човекът, който ми се обади от сайта, каза, че почти навсякъде вече не може да бъде намерен, изкупили го били. Дано го намерите!  Peace

# 21
  • Мнения: 318
Аз го поръчах  за дъщеря ми от www.myToys.de  Peace много съм доволна!

# 22
  • Мнения: 633
Момичета,да знаете къде го има наличен този зъболекар,защото в сайтовете се е изчерпал,в нашето МЕТРО в Бургас също?!Знаете ли някъде в София да го има,че една приятелка се ангажира да ни потърси?
Преди няколко дни го имаше наличен в Хиполенд в Пловдив и то на много добра цена ок.22лв Peace

# 23
  • Мнения: 148
онзи ден ми го доставиха от Еонтойс-Плейдо зъболекар нов(!) модел - 30.00лв+4 за доставка до дома
Аз пък търся една игра за 4-ма, която рекламират по Джетикс, с Мечо пух и нещо явно децата трябва да натискат и прескачат препятствия. Някой има ли представа за какво говоря, можете ли да ми помогнете?

# 24
  • София
  • Мнения: 3 857
Доколкото зная вносители на Play doh са Комсед.Днес бях там и нямаше зъболекар.Имаше други интересни неща, но не и зъболекаря.Колкото до  Play doh в Хиполенд, то не е зъболекар а клоун и разликата в двете играчки е доста голяма.

# 25
  • Мнения: 318
tahito, да сещам се за какво говориш, гледах я в myToys, на прилична цена бешо, но не я намирам сега. Ех тези рееклами по Джетикс Mr. Green

# 26
# 27
  • Мнения: 522
Благодаря момичета,но не намерихме за съжаление.Навсякъде е изчерпан.А в MYtoys,незнам как да поръчам и за колко време ще пристигне,още повече по празниците Confused.

# 28
  • Мнения: 318
За майТойс има тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=357001.0;topicseen погледни я, описано е в първия пост как става поръчката, аможе да се комбинираш с някой. Да за Коледа е късно вече, но за Дядо Мраз Simple Smile може да успеете. Идва с куриер в рамките на 6 - 7 работни дни.

# 29
  • Мнения: 1 114
И моят син иска този прословут зъболекар. Виждам, че се споменава някакъв нов вид. да не би разликата да е в това,че единият "чичко" има коса и мустаци, а другият - не?




Първият е къде-къде по-красив....
Обаче май никъде го няма. Вече.  Rolling Eyes

Последна редакция: нд, 21 дек 2008, 11:27 от Dorothea

Общи условия

Активация на акаунт