Play doh зъболекар???

  • 11 229
  • 47
  •   1
Отговори
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Здравейте!
Имам една спешна питанка. Дъщеря ми си е харесала тази играчка - Плей до зъболекар - от рекламите по телевизията. Това и е желанието за коледен подарък, оформено и написано в писмо до дядо Коледа. Въпросчето ми е: знае ли някой къде, аджеба, мога да намеря и да купя този прословут зъболекар?
Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 123
Ами във Варна го има в Бонжур, те са верига така че предполагам че и в другите градове го има.

# 2
  • Мнения: 1 187
В Хиполенд имаше,и аз съм фенка на тези пластелини и играчки. Peace Купих на щерката като за начало от четирите цвята.

Зъболекар има и тук: http://www.eontoys.com/Products_Brand_Play-Doh

# 3
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Благодаря, момичета Hug
Аз уж поръчах от сайта, който ми е дала Бодливка, но още не са ми се обадили за потвърждение на поръчката. И понеже за пръв път поръчвам по нета, все се притеснявам дали всичко ще е наред. Не ми се ще да разочаровам щерката, като че ли за пръв път иска нещо толкова силно. Някой от вас поръчвал ли е играчка от този сайт? Как става?

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
От този сайт не съм поръчвала обаче в Бонжура беше по-евтин определено.
Обади им се утре, на контакт няма ли телефони?

# 5
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Има само факс ... newsm78 Thinking

# 6
  • София
  • Мнения: 393
със сигурност в събота го имаше в Метро на Цариградско шосе Peace

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Мин.седмица го имаше в Бонжур на пл.Славейков

# 8
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Ей, много ви благодаря, страхотни сте, момичета!
Ако утре не ми се обадят от въпросния сайт, ще трябва да се ходи до София май. Но сега поне знам горе-долу къде да го търся, благодарение на вас. Няма как, не искам да разочаровам момичето си... Hug

# 9
  • софия
  • Мнения: 25 478
И в Марсел срещу Арена го има (в събота със сигурност имаше).

Последна редакция: вт, 16 дек 2008, 23:00 от zvanche

# 10
  • Мнения: 177
 Купих го на сина ми в събота от маг. за детски играчки в Кр.Поляна,а на племенника от хиполенд,голяма игра падна,но както всичко останало им омръзна на втория ден.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 884
И в Комсед  Peace

# 12
  • Мнения: 24
Коректни са от сайта, в рамките на два-три дена доставката пристига. Ние сме си поръчали пони от там, и го чакаме с нетърпение. Peace

# 13
  • Мнения: 221
има го и в Метро  Peace

# 14
  • Мнения: 487
 А,в Джъмбо дали го има,знае ли някой?

# 15
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Благодаря ви на всички, момичета! Hug
Не знам за този сайт доколко е коректен, поръчах играчката в понеделник, а днес вече е сряда и не са ми се обадили (пише, че ако поръчваш за пръв път от тях, техен човек се свързва с теб за уточняване на подробности). Е, ще почакам до петък и ако няма обаждане, другата седмица ще се наложи да ходим да го купуваме от София, няма начин.
пай, а ти поръчвала ли си и друг път оттам и ако да, можеш ли да ми кажеш как става точно, колко дена чакаш поръчката и т.н. Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 659
 Днес го видях и в книжарница Booktrading на Графа, но не обърнах внимание на цената.

# 17
  • Мнения: 24
Здравей, Рина. Понито пристигна тази вечер, а го поръчах в понеделник Peace Дано и с твоята поръчка, всичко вече да е ок.

# 18
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Благодаря на всички ви! Hug
Играчката е налице, вчера ми се обадиха от ЕОН Тойс, а днес куриерът ми достави поръчката.
Не е най-новият зъболекар, а някакъв мааааалко по-стар вариант, ама става. Доволна съм.
пай, Hug

# 19
  • Мнения: 522
Момичета,да знаете къде го има наличен този зъболекар,защото в сайтовете се е изчерпал,в нашето МЕТРО в Бургас също?!Знаете ли някъде в София да го има,че една приятелка се ангажира да ни потърси?

# 20
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Gita, ами те, момичетата, са дали доста места в София, на които може да бъде потърсен. На мен човекът, който ми се обади от сайта, каза, че почти навсякъде вече не може да бъде намерен, изкупили го били. Дано го намерите!  Peace

# 21
  • Мнения: 318
Аз го поръчах  за дъщеря ми от www.myToys.de  Peace много съм доволна!

# 22
  • Мнения: 633
Момичета,да знаете къде го има наличен този зъболекар,защото в сайтовете се е изчерпал,в нашето МЕТРО в Бургас също?!Знаете ли някъде в София да го има,че една приятелка се ангажира да ни потърси?
Преди няколко дни го имаше наличен в Хиполенд в Пловдив и то на много добра цена ок.22лв Peace

# 23
  • Мнения: 148
онзи ден ми го доставиха от Еонтойс-Плейдо зъболекар нов(!) модел - 30.00лв+4 за доставка до дома
Аз пък търся една игра за 4-ма, която рекламират по Джетикс, с Мечо пух и нещо явно децата трябва да натискат и прескачат препятствия. Някой има ли представа за какво говоря, можете ли да ми помогнете?

# 24
  • София
  • Мнения: 3 857
Доколкото зная вносители на Play doh са Комсед.Днес бях там и нямаше зъболекар.Имаше други интересни неща, но не и зъболекаря.Колкото до  Play doh в Хиполенд, то не е зъболекар а клоун и разликата в двете играчки е доста голяма.

# 25
  • Мнения: 318
tahito, да сещам се за какво говориш, гледах я в myToys, на прилична цена бешо, но не я намирам сега. Ех тези рееклами по Джетикс Mr. Green

# 26
# 27
  • Мнения: 522
Благодаря момичета,но не намерихме за съжаление.Навсякъде е изчерпан.А в MYtoys,незнам как да поръчам и за колко време ще пристигне,още повече по празниците Confused.

# 28
  • Мнения: 318
За майТойс има тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=357001.0;topicseen погледни я, описано е в първия пост как става поръчката, аможе да се комбинираш с някой. Да за Коледа е късно вече, но за Дядо Мраз Simple Smile може да успеете. Идва с куриер в рамките на 6 - 7 работни дни.

# 29
  • Мнения: 1 114
И моят син иска този прословут зъболекар. Виждам, че се споменава някакъв нов вид. да не би разликата да е в това,че единият "чичко" има коса и мустаци, а другият - не?




Първият е къде-къде по-красив....
Обаче май никъде го няма. Вече.  Rolling Eyes

Последна редакция: нд, 21 дек 2008, 11:27 от Dorothea

# 30
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Dorothea, разликата между двата вида е в това, че новият има коса и мустаци, а също така и могат да му се слагат шини на зъбите. Така ми обясни човекът от Еон тойс. Аз точно него бях поръчала, но, уви, май наистина вече го няма никъде. Е, примирих се и със стария, по-добре такъв, отколкото никакъв...

# 31
  • Мнения: 1 114
Питах го дали иска стария, но заяви,че не му харесва.
Ще го поръчам от Май тойс за рождения му ден през февруари.

Сега дилемата е - октопода или клоуна. Някакви впечатления?
 Сякаш октоподът е по-забавен....  Thinking

# 32
  • Мнения: 1 114
Купихме октопода в крайна сметка, клоуна го нямаше никъде във Варна. Зъболекаря ще бъде за рождения ден.

# 33
  • Мнения: 7 605
Подарихме прословутия zъболекар на дъЩеря ми zа Никулден (няма имен ден тогава, но тук се праzнува и се носят подаръци от Св. Николай  Wink ) и 4естно каzано съм раzо4арована от играта. Бърzо се играе с нея, съответно и бърzо се губи интереса  Sad

# 34
  • София
  • Мнения: 3 857
Танче, Танче, нали знаеш  като купуваме по сто играчки как няма бързо да губят интерес.

# 35
  • Мнения: 7 605
 Laughing   Whistling
Но да ти кажа, 4е дъЩеря ми към другите игра4ки не губи интерес. ГреШката е в zъболекаря  Crossing Arms  Wink

# 36
  • Мнения: 1 114
Да не би да е малка все още, за да се забавлява с този зъболекар. Препоръчват я за деца над 3 години.
На една позната дъщеричката й е втори клас и си я е поръчала също.
Така че може би в бъдеще ще прояви по-голям интерес.  Peace

Весели празници, момичета!  Hug

# 37
  • Мнения: 7 605
Aми не zнам, тя реди ве4е пъzели zа деца над 5 години  ooooh!  zа това не ми прави впе4атление ако някоя игра е zа над 3. Скоро ходихме на zъболекар, т.е. zнае какво е, Що е. Ще видим, дано й дойде муzата  Laughing

# 38
  • Мнения: 1 114
Между другото това с пъзелите е доста относително, т.е. с препоръчителнатавъзраст. И моят син нареждаше на 3 години пъзели за 5-6 годишни и на една приятелка момиченцето също. Беше много пристрастен даже, по няколко пъти нареждаше един и същ пъзел / оето ме радваше, тъй като е по-спокойно занимание Mr. Green/. За жалост вече малко му попремина тази страст.  Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 318
Весела Коледа, момичета! Hug

У дома след късането на хартии в 5 сутринта  Mr. Green зъболекаря предизвика най-голям възторг. 16 годишния батко и той с кеф игра с него.

# 40
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Весела Коледа!
Щерката направо се разтрепера като видя прословутия зъболекар, много щастлива беше. Наистина е забавна играчката, а и пластилинът е хубав!

# 41
  • Мнения: 1 114


Октоподът се радва на голямо внимание у нас от снощи насам. Grinning

# 42
  • Мнения: 12
А какво точно прави октопода? newsm78

# 43
# 44
  • Мнения: 69
здравейте, някой виждал ли е наскоро тази играчка - зъболекар?
търсих в метро, бонжур и на още две-три места, в тойтаун няма наличност Rolling Eyes
ако ви е направило впечатление да я има някъде, ще съм благодарна да споделите  bouquet

# 45
  • София
  • Мнения: 659
 
здравейте, някой виждал ли е наскоро тази играчка - зъболекар?.........ако ви е направило впечатление да я има някъде, ще съм благодарна да споделите  bouquet
Провери в книжарница Booktrading на Графа

# 46
  • Мнения: 2 498
Днес ми доставиха зъболекаря от Май тойс ....до сега малката си е играла Peace

# 47
  • Мнения: 678
отначало като го видях зъболекаря - обърнах цялата кутия , търсих зъби и по неже не намерих нито един си помислих , че от сайта , от който ми го пращат са пропуснали да ми сложат зъбите Mr. Green
много сложно ми се стори правенето им , а и особенно малката да се справи  Stop
но баща й няколко вечера моделираше всички зъби до един и малката участваше неразделно до него
Сега си ги прави сама - бели зъби прави до около 5 броя и след това им пробива дупки с машинката  Mr. Green
Аз съм доволна - детето доста се занимава

Общи условия

Активация на акаунт