Play doh зъболекар???

  • 11 224
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Dorothea, разликата между двата вида е в това, че новият има коса и мустаци, а също така и могат да му се слагат шини на зъбите. Така ми обясни човекът от Еон тойс. Аз точно него бях поръчала, но, уви, май наистина вече го няма никъде. Е, примирих се и със стария, по-добре такъв, отколкото никакъв...

# 31
  • Мнения: 1 114
Питах го дали иска стария, но заяви,че не му харесва.
Ще го поръчам от Май тойс за рождения му ден през февруари.

Сега дилемата е - октопода или клоуна. Някакви впечатления?
 Сякаш октоподът е по-забавен....  Thinking

# 32
  • Мнения: 1 114
Купихме октопода в крайна сметка, клоуна го нямаше никъде във Варна. Зъболекаря ще бъде за рождения ден.

# 33
  • Мнения: 7 605
Подарихме прословутия zъболекар на дъЩеря ми zа Никулден (няма имен ден тогава, но тук се праzнува и се носят подаръци от Св. Николай  Wink ) и 4естно каzано съм раzо4арована от играта. Бърzо се играе с нея, съответно и бърzо се губи интереса  Sad

# 34
  • София
  • Мнения: 3 857
Танче, Танче, нали знаеш  като купуваме по сто играчки как няма бързо да губят интерес.

# 35
  • Мнения: 7 605
 Laughing   Whistling
Но да ти кажа, 4е дъЩеря ми към другите игра4ки не губи интерес. ГреШката е в zъболекаря  Crossing Arms  Wink

# 36
  • Мнения: 1 114
Да не би да е малка все още, за да се забавлява с този зъболекар. Препоръчват я за деца над 3 години.
На една позната дъщеричката й е втори клас и си я е поръчала също.
Така че може би в бъдеще ще прояви по-голям интерес.  Peace

Весели празници, момичета!  Hug

# 37
  • Мнения: 7 605
Aми не zнам, тя реди ве4е пъzели zа деца над 5 години  ooooh!  zа това не ми прави впе4атление ако някоя игра е zа над 3. Скоро ходихме на zъболекар, т.е. zнае какво е, Що е. Ще видим, дано й дойде муzата  Laughing

# 38
  • Мнения: 1 114
Между другото това с пъзелите е доста относително, т.е. с препоръчителнатавъзраст. И моят син нареждаше на 3 години пъзели за 5-6 годишни и на една приятелка момиченцето също. Беше много пристрастен даже, по няколко пъти нареждаше един и същ пъзел / оето ме радваше, тъй като е по-спокойно занимание Mr. Green/. За жалост вече малко му попремина тази страст.  Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 318
Весела Коледа, момичета! Hug

У дома след късането на хартии в 5 сутринта  Mr. Green зъболекаря предизвика най-голям възторг. 16 годишния батко и той с кеф игра с него.

# 40
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Весела Коледа!
Щерката направо се разтрепера като видя прословутия зъболекар, много щастлива беше. Наистина е забавна играчката, а и пластилинът е хубав!

# 41
  • Мнения: 1 114


Октоподът се радва на голямо внимание у нас от снощи насам. Grinning

# 42
  • Мнения: 12
А какво точно прави октопода? newsm78

# 43
# 44
  • Мнения: 69
здравейте, някой виждал ли е наскоро тази играчка - зъболекар?
търсих в метро, бонжур и на още две-три места, в тойтаун няма наличност Rolling Eyes
ако ви е направило впечатление да я има някъде, ще съм благодарна да споделите  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт