Т-синдром

  • 25 609
  • 191
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 744
ЗайоБайо, много се радвам на добрите новини! Дано нещата се задържат положителни! Hug
Аз също за малко да остана без моите близнаци заради лекарска некадърност. Бях с кръвоизлив около 15г.с. и доктора, който ме прие по спешност каза, че нямало достатъчни води и беше готов да ми предизвиква раждане. Добре че след няколко часа размисли, и реши да ме остави на завеждащия лекар в Шейново, който на другия ден каза , че всичко е наред. Даже вечерта , след като вече ме бяха успокоили че няма проблем за бебетата, мина през стаята ми и ме пита с един такъв студен незаинтересован тон, стоейки на вратата, "Махнаха ли ги вече?". Нито се извини, нито нищо. Така че знам какво преживяваш и се моля на никого да не се случва да изпита това чувство на безпомощност.
Желая на семейството ви Весели Празници и дано Новата Година ви донесе две сладки бебчета! Hug

# 16
  • Мнения: 849
За малко да забравя - Kenga_, моля се и за вашето чудо! Не спирам да ви мисля и се радвам на всяка добра новина, която пускаш! Дръжте фронта, бъдете все по-добре и пиши непременно! Прегръщам ви силно!  Hug

# 17
  • Мнения: 359
zaiobaio,
радвам се че нещата вървят в добра посока и
ви пожелавам ти най-хубавия подарък за Коледа- спокойствие и надежда, че дечицата ви са добре !
Коя от нас не си го пожелава...

# 18
  • София
  • Мнения: 3 414
zaiobaio,пожелавам ти за Коледа да ти се сбъднат всички мечти  Hug Hug Hug

# 19
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Зайо, стискам ти палци всичко да завърши благополучно и да си имаш две здрави момиченца!  Hug Страховете са огромни, времето минава бавно, но не трябва да губиш надежда, дребосъчките усещат всичко!

# 20
  • Мнения: 123
zaiobaio , много се радвам за вас. Всичко звучи много окуражително. Жабче е много права, когато казва, че страховете са огромни, а времето може да тече страшно бавно. Надявам се, че един ден всичките ни притеснения сега ще са само спомен и ще си гушкаме малките мишки  Hug А и си мисля, че вече няма да има пълно спокойствие за нас- щом има дечица, все за нещо ще ги мислим и ще се притесняваме  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 219
zaiobaio, много, ама много се радвам за добрите новини. Нека всичко продължава да бъдена наред и бебчетат да са добре. Погали коремчето от нас.
За докторите, какво да ти кажа, от добри по-добри. В добри ръце си. Ако има възможност прави си прегледи и по твоя инициатива. Григорова от Тина Киркова също е име. За мен лекарят пред когото винаги мислено ще се покланям е д-р Жана Колева - завеждащ патологията в Тина Киркова. Сурова жена, няма глезотии при нея, по-често ще те нахока, но благодарение на нейното "НЕ" ние оцеляхме. В Тина на ехографа гледа д-р Мария Янкова. И тя и д-р Димитрова, и Томова са ти все варианти за прегледи. Като че ли ми ще да ти кажа, че е добре и друг лекар с опит да те погледне. Димитрова е също е безкомпромисна, да не забравяме, че не е никак лесно да се ориентираш из между близнашката джунгла - ръце, глави, крака, какво и кого се мери не е лесно. Гледай да не изпадаш в паника и всичко ще е наред.

Благодаря на всички за милите думи. Наистина преживяното не се забравя. Радвам се, че сме добре и си позволявам лукса от време на време и да се скарам на мъниците, но като си спомня как ми казваха, че единият може и да го няма, гледам да го докопам и да го понагнява.

angels_zg, знаеш си, че и на теб и твоето момченце много ви се радвам. То е единственият лек за дишичката ти.

На всички бременелки, пожелавам искренно и сърдечно най-милият и истински коледен подарък - здрави дечица.
За всички останали - нека сме живи и здрави да се радваме и отглеждаме децата си.

# 22
  • София
  • Мнения: 12 229
  Зайобайо радвам се за добрите новини. Дано нещата се развият по най-добрия възможен начин.
  Дъстин радвам се че при вас всичко е имало успешен край. Д-р Жанна Колева е гинеколожката която ми следеше предната бременност и сегашната също, но аз не съм имала никакви усложнения и затова не смея да я препоръчвам при по-рискова бременност. Иначе аз също съм много доволна от нея  Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 3 123
страхотни новини,дано и занапред да са такива.И не се притеснявай за дължината на прегледа -опитното око има нужда от един поглед,за да види проблема.При мен още на минутата ги видяха.
Весели празници и нека другата година ви донесе живи и здрави бебенца!

# 24
  • Мнения: 116
Зайо, привет и от нас. Съжалявам за стреса, който изживяваш - важното е всичко да свърши добре.
Мойте момчета също са еднояйчни и знам как съм треперала през цялото време заради подобни неща....имах и аз някои проблеми, но всичко свърши - добре. Важното е да си спокойна и често да се консултираш.

Успех и здрави бебета следващата година.

На останалите - да са ви живи и здрави децата!!

Поздрави от голямата близнашка банда.

# 25
  • Мнения: 3 638
zaiobaio , стискам палци за само хубави новини оттук нататък  Praynig  Бъди колкото се може по-спокойна и ти самата! Лекарите понякога преувеличават или бъркат, нали все пак и те са хора, а от друга страна природата понякога изненадва всички  Simple Smile

Желая ти хубави празници и всичко най-добро!  Hug

# 26
  • Мнения: 2 950
Зайо, браво!  Hug Все така да ни съобщаваш хубави новини.  Praynig

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 149
zaiobaio, стискам палци вичко да е наред при вас Praynig.
 Момичета  извинявам се за въпроса, но има ли някой, който може по-подробно да обясни какви са симптомите за този Т синдром и на какво се дължи?
 Прочетох статията, която беше дала Aila, но там е наблегнато на лечението.

# 28
  • Мнения: 123
zaiobaio, моля се всичко при вас да е наред и да се разминат всички страшни предположения. За съжаление моите бебки побързаха да се родят, но бяха твърде малки... Чакам да чуя добри новини от теб. Пиши

# 29
  • Мнения: 1 895
Kenga_...  Flowers Rose Flowers Rose

Общи условия

Активация на акаунт