Кой ще Ви гледа, като остареете?

  • 5 302
  • 142
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 17 546
В стремежа си да дам старт на децата си, нито за миг не влагам идеята, да ги задължа да ме гледат на старини. Много се надявам докато достигна до този момент да имам нужда от чужда грижа, живота около нас да се е нормализирал и да има нормално място за стари хора, на което да отида по собствено желание, и да изживея старините си спокойно.

# 121
  • Мнения: 3 268
Shocked Оставаш безмълвна,просто защото няма какво да кажеш.Поне не инструктирам хората да четат,преди самата аз да съм прочела нечий пост.Или пък да започна да чета конско на някой,че не си възпитава правилно детето,просто защото е будно дете и е пожелало само да участва в конкурс.Каква "цена",какви пет лева Crazy bishop
Прощавай,да не би да си в цикъл?Хормоните ти определено не са в ред.

# 122
  • Мнения: 274
Моля ви, Кейт и Стефи, спрете да се заяждате. Каня ви кино някоя вечер. Ще изберем най-скучния филм, за да сме сами в залата.

# 123
Когато доживея до старини ще разбера Joy

# 124
  • Мнения: 1 217
Марадона бре,защо ме остави сама да се отбранявам? Laughing Аз ида с най-добро желание да му помогна разбираш ли,той бяга по тъч линията,разбираш ли Mr. Green Оставям ти Стефи,не ти ща киното Crossing Arms А и съм в цикъл,това е много срамно и обидно нещо.

# 125
  • Мнения: 2 818
Надявам се да нямам нужда от гледане. Искам да съм от тези баби, дето на 92 се качват на Черни връх пеша!   Grinning (само не знам дали ще има Черни връх след 64 години)

# 126
  • Мнения: 3 268
Аз пък искам да съм от онези баби,дето имат по един Антонио за градинар и го черпят с чипс. Laughing

# 127
  • Мнения: 274
Кейт, всичко в този живот е цикъл и дипломация Simple Smile

Не бързай да казваш не! Ето, Стефи, се отказа, можеше да сме само двамата...

# 128
  • Мнения: 3 268
Кой каза,че съм се отказала Crossing Arms

# 129
  • Мнения: 2 407
И аз незнам,надявам се да има кой.

# 130
  • София
  • Мнения: 23 098
Тонка, защо си си сменила аватара? Ти си по-красива от тази на снимката.
Blush
Ще си взема бележка! Скоро  Wink

# 131
  • Мнения: 13 512
Аз съм уредена вече.
Дъщеря ми става футболна съпруга, а на мен Монда ще ми резервира едно апартаментче с гледка към басейна и един масажист от латиноамерикански произход.
Ще ми трябва и компания, за да се възмущавам от зет си, ако случайно е забравил да подари на жена си нещо по-скромно от боинг за рождения и ден.
YESSS~ Събрахме се! Laughing

# 132
  • Мнения: 4 585
Монда, носи се слух из форумските среди за твой дом за стари хора.
Запази ми едно легло до прозореца. Твърде вероятно е, като се има предвид възрастта ми да съм ти пръв.
Ориентирай се и към КМ - предполага се, че ще консумират доста услуги -
фризьор, масаж, маникюрист, осигури им ги.

# 133
  • Мнения: 13 512
Монда, носи се слух из форумските среди за твой дом за стари хора.
Запази ми едно легло до прозореца. Твърде вероятно е, като се има предвид възрастта ми да съм ти пръв.
Ориентирай се и към КМ - предполага се, че ще консумират доста услуги -
фризьор, масаж, маникюрист, осигури им ги.
Ти компания ли си търсиш от КМ, че ме пращаш оттам да събирам съкварчиранчи?

# 134
  • Мнения: 4 585
Няма такова нещо, бизнесът гледам да върви. С теб ще си правим компания.
Мога да играя безброй игри за двама. Може и покерче да играем. Ченето ми, срещу твоите лещи. Като загрубеят залозите - поименни акции на Дънлоп - Пирели срещу крило или етаж.
Няма да скучаем я.

Общи условия

Активация на акаунт