Кой ще Ви гледа, като остареете?

  • 5 290
  • 142
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: X
Аз съм се подсигурил - малката е във Визаж от сега, малкият -  в школата на ЦСКА. Е, ходят и на училище от време на време, но не това е най-важното. Искам да имат летящ старт в живота. Моят се провали. Разчитам на тях. От единия чакам порше, от другия къща. Аз бях до тук.
А вие мислите ли за старините?

А на теб кой ти гарантира, че ще остарееш?  Mr. Green

# 136
  • Мнения: 200
Не съм се замисляла за старините и не искам сега да го правя....че то тук в България......за какви старини говорим въобще?

# 137
  • Мнения: 3 034
никой  Grinning аз ще си гледам лозята и винцето, ще си гаврътвам тук-там за блясък в очите и ще се пека по монокини (пардон, по чорапи) на Лазурния бряг, а вечер ще си разхождам разширените вени по сандалетки на селския площад  Mr. Green ако усетя, че нещата отиват на сбогуване, се просвам под някоя бъчонка и така, поне с кеф и в пълна омая да се гътна  Laughing

п.с. работя по въпроса

# 138
  • Мнения: 919
Изобщо не съм мислила по въпроса. Laughing

# 139
  • Мнения: 274
Аз съм се подсигурил - малката е във Визаж от сега, малкият -  в школата на ЦСКА. Е, ходят и на училище от време на време, но не това е най-важното. Искам да имат летящ старт в живота. Моят се провали. Разчитам на тях. От единия чакам порше, от другия къща. Аз бях до тук.
А вие мислите ли за старините?

А на теб кой ти гарантира, че ще остарееш?  Mr. Green

Божа работа, верно. Но  полагам грижи да доживея до старини. Не пуша, пия само по празници и то 50 грама отлежало уиски, купувам само качествена храна и се храня разделно. Спортувам всеки ден и имам секс редовно - поне веднъж на три дни. Кво повече?!

# 140
  • Мнения: 335

Вие тука остаряхте, докато се изясните.




ПП Не че е лоша темата, ама не е и съвсем майтап тая работа. Да знаете в съдилищата колко е актуална. И на едни други места (имам предвид пейките в парка - да не ми заклеймят пак "черногледството").






# 141
  • София
  • Мнения: 23 096
Имайки предвид как лети времето - сега е моментът да се изясняваме  Mr. Green
Продавам един от няколкото ни апартаменТа и заминавам с мъжа на луксозен старчески дом! Няма да си заробвам детето  Naughty
П.П. Марадоне, този аватар устройва ли те  ppp

# 142
  • Мнения: 274
Тонка, устройва ме на половина. Simple Smile

Холи, аз съм спал веднъж на пейка в парк. Не е чак толкова зле. Ама за една вечер.

Общи условия

Активация на акаунт