Въпрос за белег по лицето!

  • 3 612
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 629
Да ти кажа моето момченце има червено релефно петно на топките. Са не съм се пипала баш там  Mr. Green, а въпросното петно е хемангиом, за което разбрах в последствие. Сега си бременна и няма да ти кажа аз за какво си мислех, докато бях и то го мислих 2 месеца всеки ден не прекъснато, но за щастие на бебето нищо му нямаше Praynig. Аз се изгорих докато бях бременна два пъти, на корема и на ръката, но на бебо нищо му нямаше.
Мисли си за цветя, птички и ги махай тея мисли от главата си

# 31
  • Мнения: 2 015

 Мъжа ми е с родилен белег на врата. Според свекърва ми- стреснала се е от петел и куче. Според мъжа ми е наследствено Tired Баща му имал на ръката...Според мен е  мал шанс.. Синът ни няма( Praynig на Бог), надявам се и следващите ни деца(дай Боже) да нямат..Но най- важното е детенцето да е живо и здраво! Всяка бременна майка е изпълнена с толкова много страхове от неизвестното-дали всичко е и ще е наред. Аз те съветвам да мислиш позитивно Wink Твоето дете ще е най-хубавото, повярвай ми. И ще го осъзнаваш с всеки изминал ден...
Мъж ми е с белег на лицето, но си го обичам и така.Не мисли за тези неща, а се моли детето да е живо и здраво Praynig!

# 32
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Аз имам родилно петно на вътрешната част на крака, а малкия ми син има на почти същото място. Не знам дали има връзка между това.
Но сега не е време за черни мисли, макар че и аз съм имала такива.

# 33
  • Мнения: 264
Не се притеснявай, миличка. И аз докато бях бременна един път много се стреснах и се хванах за устата. Дълго време се тормозех, че бебето ми ще има белег там, но за щастие му няма нищо.
А що се отнася до тия поверия, според мен е просто чиста случайност, когато се появи белег да се свързва с нещо, което е направила майката докато е била бременна и то да съвпадне.
Не се тормози излишно. Лека бременност!!!

# 34
  • Мнения: 2 448
Такива белези не се получават от подобни неща. А и в крайна сметка това не е нещо, което зависи от теб. Не се товари излишно с всякакви суеверия.

# 35
  • София
  • Мнения: 604
как им вярвате на тези бабешки глупости hahahaИ на мен се опитваха да ми налагат мнения, че белега на Дани(на окото имаше, но си изчезна, както и отзад на вратлето и все още се вижда леко)бил се появил, защото съм била откраднала нещо и после съм се пипнала за окото Grinning

Общи условия

Активация на акаунт