проблем 27 седмица--дайте съвет!!!

  • 2 331
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 442
Цитат
да направих изследвания на кръв и урина-всичко ми е в -дори докторът каза че бебето върви по едричко за седмиците си 1086кг.дано да няма никакви усложнения.Благодаря за компетентното мнение
Тъкмо това се замислих сега като четях поста ти,че бебчо е малко едричък за седмиците си.Пожелавам ти всичко да се оправи и на финала да гушнеш едно здраво бебче  bouquet

# 31
  • Мнения: 1 484
Не  се  притеснявай  всичко ще е  наред.Той  как  разбра  че  има  газове.За  първи  път  чувам  подобно  нещо.

# 32
  • Мнения: 2 374
Как е възможно в още неродено дете да има газове нещо не се връзва,дано да е някакво объркване.Успех!

# 33
  • Мнения: 696
ами и аз незнам-каза че тънките черва белеели!!!!когато го попитах да обясни че се бях притеснила,той ми каза да не се шашкам и че сигурно има газове Shocked!!!каза че нямало нищо притеснително,само като се роди живот и здраве трябвало да се направи по обстоен преглед Praynig

# 34
  • Мнения: 1 219
не разбирам за какво се тревожиш щом е казал че не е страшно и всичко е наред newsm78.Днешните майки май станахме половин доктори-всичко да знаем,всичко да ни се обясни подробно,та дори ако може на медицински език ooooh! #Crazy
Съжалявам за офа

# 35
  • Мнения: 6 274
Аз пък не знам коя майка не би се притеснявала за каквото и да било, свързано с бебето й...  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт