Съпруги,чиито мъже пътуват по суша - 6

  • 64 627
  • 748
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 421
Здравейте,
нашия тати си беше в къщи две седмици и диванетата бяха на седмото небе. Не се отеляха от него.
Еми, успяхме да се спасим за два дни на Арбанаси. Изкарахме си страхотно - красиво, тихо и спокойно. Пълен релакс без постоянно някой да мрънка или да ми виси по-ръцете. За местенето В Испания не сме се отказали, отложихме го за около нова година. Така не се издържа - да се виждаме два пъти в годината за по 2 седмици.
Дзън_Дзън, аз също съм дъщеря на шофьор. Баща ми тръгна да пътува когато бях в предучилищна. Само аз и брат ми си знаем какво ни е било. Заричах се, че никога няма децата ми да живеят по този начин, а то какво стана ... По принцип с мъжът ми сме на мнение, че ще е на тази работа докато поспестим пари. Баща ми също тръгна да пътува с такава идея, уж за 2-3 години, а минаха вече над 20.

# 481
  • Мнения: 7 325
По принцип с мъжът ми сме на мнение, че ще е на тази работа докато поспестим пари.
И ние имаме такава договорка, ама кой знае. Колегата му разказваше една вечер, че тръгнал с идеята само да си изплати жилището, после решили да го обзавеждат, после бал трябвало да правят, детето в университет влезнало..... и така 20 години. Имам чувството че и да искаш да излезеш от професията тя никога не излиза от теб. Баща ми е на 60 години и само камиони са му в главата. Мъжът ми като се ядоса за нещо, започва да си поставя срокове, но август като си беше в къщи всяка седмица - по хубава от тази работа нямаше. Та договорките и намеренията често се разминават с действителността.
Лека и безаварийна на всички по пътищата.

# 482
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Joy Позната история.
И мъж ми тръгна за 2-3 год. само , колкото да поспестим нещо и
така вече 28 год.  Laughing

# 483
  • Мнения: 133
Дзън_Дзън, аз също съм дъщеря на шофьор. Баща ми тръгна да пътува когато бях в предучилищна. Само аз и брат ми си знаем какво ни е било. Заричах се, че никога няма децата ми да живеят по този начин, а то какво стана ... По принцип с мъжът ми сме на мнение, че ще е на тази работа докато поспестим пари. Баща ми също тръгна да пътува с такава идея, уж за 2-3 години, а минаха вече над 20.
И моят баща е шофьор от 23 години. Липсата е ужасна, но пък липсата на средства е още по-лоша. И той беше уж за малко /след развода с майка ми/ да спести някой лев, но така и още не е слязъл от камионите. Сега помогна на нас да си купим жилище, сега ще започва да събира парички на брат ми да купува жилище и общо взето не знам кога ще слезе, май май никога. Иначе в моето семейство има много шофьори, доведения ми брат, на доведената ми сестра мъжа ще тръгва и той сега, а и втория ми баща и той беше до скоро. Може би за това свекърва ми каза, че аз съм виновна че мъжът ми е тръгнал по камионите.
И моят мъж е уж за малко, но не виждам кога скоро ще слезе.  Rolling Eyes

# 484
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856


Може би за това свекърва ми каза, че аз съм виновна че мъжът ми е тръгнал по камионите.
И моят мъж е уж за малко, но не виждам кога скоро ще слезе.  Rolling Eyes

Да бе , да , за кво ти да си виновна?  Rolling Eyes
Че трябва да ви издържа и изхранва , ма нали си чуждата , ти ще си виновата.  Laughing
Не се надай скоро да слезе , с таз криза и т'ва нямане.  Mr. Green

# 485
  • Мнения: 133
Аз съм далеч от мисълта, че ще слезе скоро. Сега като взехме жилището и кола си купихме и започваме ремонт, а и с второто бебе на път няма начин просто.

# 486
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Аз съм далеч от мисълта, че ще слезе скоро. Сега като взехме жилището и кола си купихме и започваме ремонт, а и с второто бебе на път няма начин просто.
Живи и здрави само.  Hug
После ще върти геврека и за училище и за университет и
на края и за внуци.  Laughing Наща одисея е такава , сега за внуците да има.  Peace
Да сме живи и здрави , пък как ни го поднесе живота.  Peace

# 487
  • Мнения: 133
Здравейте дами. Гледам от доста време никой не е писал, но аз да ви честитя Деня на независимостта!!!  bg bg bg

# 488
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Честит празник и от мен!  bouquet
То голяма независимост , ма карай.  Laughing
Хубави почивни дни!  Hug

# 489
  • Мнения: 410
как сте?и нашия тате беше тук за 4 дни и пак изчезна....гадна работа това................

# 490
  • Мнения: 421
Здравейте,
как сте?
Аз да се похваля, че започнах курс по испански. В младежкия център в нашия град има един доброволец-испанец, който преподава. За сега съм много надъхана да уча, но за съжаление много рядко ми се отдава възможност да седна в къщи да чета.

# 491
  • Malgrat de mar
  • Мнения: 131
Супер yani4ka!!Така като дойдеш ще ти е по лесно.Разбира се ,тук на място се учи много по лесно,но малко подготовка не е излишна.
И аз съм се захванала с учене.Все не съм доволна от това, колко знам  Embarassed
Детето от другата седмица почва да ходи на българско училище в Лорет/Жабче,нЕма да те пропусна  Mr. Green/
Графика ни е пълен,търчането непрестанно.Дано си заслужава.
Слънчев ден на всички !!  bouquet

# 492
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Ооооо Еми , ми то срамота да ме пропуснеш.  Laughing
Ще чакам да се обадиш.  Peace
От първи или от осми почва БГ школото?

Браво , Яни! Hug
Скоро те чакаме на испанска територия.  Grinning

Ася , добре съм аз , не се оплаквам.  Laughing
То и да се оплаквам , кой ли да ме чуе.  Mr. Green
Жив и здрав ще си дойде мъжлето.  Peace

# 493
  • Варна
  • Мнения: 187
Имаше ли на някоя маминка мъжа и да пътува за Ким Йохансен и за Сомат, че ми трябват мнения за тях ?

# 494
  • Видин
  • Мнения: 4 921
СоМат е класика в жанра. Ако може да се уреди там е супер.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт