Съпруги,чиито мъже пътуват по суша - 6

  • 64 683
  • 748
  •   1
Отговори
# 495
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
СоМат е класика в жанра. Ако може да се уреди там е супер.

Аманита , минало бешело е хубавото в СОМАТ.  Peace
Мъж ми нали изкара 22 г. там и накрая от многото хубаво избЕга.  Laughing
Беше преди години добре , сега ....  ooooh! колко народ избяга....  Simple Smile

# 496
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Е, може кризата и тях да ги е ударила  Grinning Всъщност не ми е прясно инфото. Знам, че преди мъжо казваше, че там условията са добри, ама искали ПУЦ Simple Smile

# 497
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Tя кризата в СОМАТ е от преди кризата.  Joy
Виж тез дето бачкаха с работни визи португалски , испански , френски ,
те бяха добре. Що годе по добре от МАТ-а. Преди години мъж ми кара
2 или 3 месеца тоз ПУЦ , а сега експресно ги действат и после си троши главата.  Laughing
Но сравнение с другите форми в БГ това е според мен по-добрата фирма.  Peace

# 498
  • Мнения: 496
СоМат е класика в жанра. Ако може да се уреди там е супер.

А това твърдение на какви аргументи лежи?  newsm78
Защото аз за СОМАТ каквото и добро да съм чула, то е все в минало-далечно време...
Във тукашната фирма на съпругът ми има много бивши служители на СОМАТ и то дългогодишни. Чудя се защо ли са дошли тука, като е толкова хубаво там?!?

# 499
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Прочети първо темата докрай и тогава коментирай, моля.

# 500
  • Мнения: 496
Прочела съм каквото трябва Peace
Мисълта ми е, че човек не трябва категорично да дава съвети, когато не е наясно с нещата, защото това може да изиграе лоша шега на някого.
Все пак темата е за взаимопомощ и споделяне, а не за заблуждаваща информация.

# 501
  • Мнения: 7 325
Има един форум http://driverbg.net/, в който шофьорите споделят инфо за много фирми. Има раздел оплаквания и раздел похвали, мисля че там може да се намери най-адекватна информация. 

# 502
  • Мнения: 133
За СОМАТ и аз напоследък чувам само лоши неща. Онзи ден точно четох една тема, но не мога да си спомня къде беше, че хората до миналия месец не бяха взели заплатите си за май.
А за Ким Йохансен нищичко не съм чувала за съжаление. Разгледах и за тях в нета, обаче нищо не излезе като лоши коментари, както за СОМАТ. Гледах, че много от курсовете, които правят са каквито правят мъж ми и баща ми, мога тях да питам дали не са чули нещичко.
Ето тук намерих нещичко: http://www.driverbg.net/cgi-bin/recommend?n=0&w=1297322689&ser=

# 503
  • Варна
  • Мнения: 187
Всичко по разните форуми изчетохме, но искам някое истинско мнение за това ви питам.

# 504
  • Мнения: 7 325
По истинско мнение от това в тези форуми едва ли има, все пак пишат хора, които са работили или работят в тези фирми. Мъжът ми не се изказва много ласкаво за тях, но никога не е работил там, мнението му е на база „чуто от колеги” 

# 505
  • Мнения: 891
Запис.
Сега разбирам, че има такава тема ...

# 506
  • Мнения: 94
Момичета пращате ли на мъжете готвена домашно храна.Има спор за варенето на бурканите.След завира не водата колко време варите?Все пак бурканите не трябва да се развалят ,понеже не се знае колко време ще пътуват из европа докато бъдат изядени Simple Smile

# 507
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Около 40мин знам, че е стерилизирането. Моят мъж никога не е взимал домашна храна. Там си готвят и си купуват и да ви кажа честно - той яде по-разнообразна храна от нас  Laughing

# 508
  • Мнения: 133
Около 40мин знам, че е стерилизирането. Моят мъж никога не е взимал домашна храна. Там си готвят и си купуват и да ви кажа честно - той яде по-разнообразна храна от нас  Laughing

Подкрепям с 2 ръце. Само някои видове консерви и салами си купува от тук и за първите няколко дни хляб. Купува си разни фиксове от тука и подправки, това е, което носи от България за там. Иначе не си играя да правя буркани и да му готвя манджи, че да затварям буркани и да заварявам. На баща ми жена му прави всеки път, ама  аз не се занимавам. Баба ми и дядо ми му правят лятна пържена манджа, че той много я обича, ама той си носи по 4-5 бурканчета.

# 509
  • Мнения: 421
Здравейте,
минавам да се похваля, че за нова година ще си имам мъж  Mr. Green Другото с което мога да се похваля е, че вчера завърших първо ниво испански.
Сега мъжо и баща ми са се заели да търсят квартира и живот и здраве след нова година ще се преместим.

За манджите - мъжът сам си готви.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт