Ще има Бг вариант на "Страх". Бихте ли участвали?

  • 18 238
  • 338
  •   1
Отговори
# 330
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Жалко ooooh!  че свърши за неопределено време ...

# 331
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Жалко ooooh!  че свърши за неопределено време ...

А,ама сърши ли? newsm78

# 332
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
АМи от понеделник започва Вип Брадър 3 и СТРАХ вече няма да го гледаме, но от Нома ни успокоиха, да очакваме СКОРО завръщането му, каквото и да означава СКОРО  Crossing Arms

# 333
  • Мнения: 312
каквото и да означава СКОРО  Crossing Arms



И те не знаят сигуно. Laughing Laughing Laughing

# 334
  • София
  • Мнения: 1 891
Нали имахме тук информиран съфорумник.
Вокил , ела  да ни насочиш в очакването.  Whistling

# 335
  • Мнения: 2
Каминг суун.  Mr. Green

Ще има още 10 епизода, наистина не знам кога ще се излъчат. Но са заснети, така че рано или късно ще бъдат показани.

# 336
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
и аз потвърждавам, че има вече заснети епизоди и скоро ще ги гледаме. мой много добър приятел е участвал и се е представил отлично. повече не казвам. като му дойде временто.

# 337
  • Мнения: 2
Аксиния в риалитито "Страх"

Поп певицата Аксиния е една от най-известните личности, която напира да участва в шоуто "Страх". Предаването за търсачи на силни усещания ще тръгне скоро по Нова телевизия и хубавицата вече е подала документи да участва в кастинга. По всичко личи, че Аксиния въобще не се притеснява от предстоящите изпитания, сред които са хапване на буболечки и черва от животни, както и опасни каскади.

Самата Аксиния усилено се готви за шоуто, като посещава редовно фитнес залата. Тренировките са ежедневни и уморителни, за да е в перфектна форма, когато му дойде времето. Дали обаче ще бъде одобрена от комисията, все още не се знае.

# 338
  • Мнения: 1 318
Доколкото разбрах, Аксиния е участвала. Не знам точно как се е представила.

Общи условия

Активация на акаунт