Крем/лосион за тяло.

  • 15 593
  • 98
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 10
Момичета, тук някъде хвалехте един лосион на seventeen,но не мога да се сетя точно какъв беше. Някой сеща ли се? Моля да подскаже!  Simple Smile  bouquet

# 76
  • Мнения: 3 641
Момичета, тук някъде хвалехте един лосион на seventeen,но не мога да се сетя точно какъв беше. Някой сеща ли се? Моля да подскаже!  Simple Smile  bouquet
Да,с блестящи частички. Има 4 вида аромати. Според мен най-хубав е Fruity Peace

# 77
  • Плевен
  • Мнения: 53
Момичета, аз също съм ползвала този лосион на seventeen-Fruity, които е с блестящи частици и наистина е много хубав, има страхотна и трайна миризма. За това лято ще си взема отново от него.  Peace

# 78
  • Мнения: 20
Вчера си купих на Венус - шоколад и ванилия ... мирише мммм вкусно, но още нямам по-системни наблюдения.
Иначе имам на Fruttini - лилавата опаковка Passion fruit & ginger, уникално е, масло за тяло, много добре попива и прави кожата мека и гладка. Ароматът е траен.
Имам и на Morgan - Morgan de Toi - върви в комплект с парфюма, с блестящи частици е, страхооооооотно мирише и е адски траен; ползвам си го за специални случай иии нямам търпение да дойде лятото за да си го слагам още по-често:)

Иначе на Ейвън миришат доста хубаво ( имаше един с ванилия), но не са подходящи за моята кожа - прекалено суха е, а те не ми я хидратират добре.

# 79
  • Мнения: 4 435
Понеже коментирате Виктория Сикрет, да се включа и аз.Обожавам лосионите от серията им Love spell, по-напред s_lady е показала снимка. Просто няма такъв аромат, луда съм по него. Heart Eyes

# 80
  • Мнения: 10
jeny , много благодаря!  bouquet

# 81
  • в провинцията
  • Мнения: 249
Цяла зима се мазах с шоколадовите на Венус - шоколад и лешник и шоколад и ванилия, кожата ухае на шоколад цял ден, много е приятно. Обаче за топлото време мисля да си взема нещо с ментов или лимонов аромат, още не съм се спряла на нещо конкретно...  newsm78

# 82
  • Мнения: 434
Понеже коментирате Виктория Сикрет, да се включа и аз.Обожавам лосионите от серията им Love spell, по-напред s_lady е показала снимка. Просто няма такъв аромат, луда съм по него. Heart Eyes

Нали,страхотен е! Crazy И аз съм луда по този аромат.Засега той ми е фаворит. Heart Eyes

# 83
  • Мнения: 4 435
Понеже коментирате Виктория Сикрет, да се включа и аз.Обожавам лосионите от серията им Love spell, по-напред s_lady е показала снимка. Просто няма такъв аромат, луда съм по него. Heart Eyes

Нали,страхотен е! Crazy И аз съм луда по този аромат.Засега той ми е фаворит. Heart Eyes

Страхотен наистина. Само дето много трудно се снабдявам с него, понеже не поръчвам от сайта, не мио се занимава с митници и т.н. И все по хора поръчвам. Crazy Жалко, много жалко, че го няма тука. Crossing Arms

# 84
  • Мнения: 63
Понеже коментирате Виктория Сикрет, да се включа и аз.Обожавам лосионите от серията им Love spell, по-напред s_lady е показала снимка. Просто няма такъв аромат, луда съм по него. Heart Eyes

Нали,страхотен е! Crazy И аз съм луда по този аромат.Засега той ми е фаворит. Heart Eyes

Страхотен наистина. Само дето много трудно се снабдявам с него, понеже не поръчвам от сайта, не мио се занимава с митници и т.н. И все по хора поръчвам. Crazy Жалко, много жалко, че го няма тука. Crossing Arms
Момичета, може ли да ми го покажете въпросният лосион ето тук: http://www.usa2bg.com/kozmetika/victorias-secret-kozmetika-losion-tyalo.html
Авче Hug аз съм поръчвала от този сайт, само че масло на боди шоп, сега мисля някой на ВС само Ви моля с S_lady и др.момичета, които са ги позлвали да ми препоръчате някой със страхотен аромат Crazy Heart Eyes  bouquet

# 85
  • Мнения: 434
stefi_82, В бялата тубичка,това е лосионът за тяло,който имам аз. Peace Линкът,който си дала ти е точно към тази серия-Love Spell.

Totally*Av4e,точно поради същите причини и аз трудно се сдобивам с тях. Peace

# 86
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189


Някой ползвал ли е вече това?
По/принцип кожата ми е нормална,но от няколко дни я усещам суха,опъва ми,може би от жегите ми се изсушава  Thinking и лосиона ,който ползвах до сега за нормална кожа не ми помага,имам нужда от някой по/хидратираЩ.
Препоръчайте ми неЩо до 10лв  Praynig

# 87
  • Варна
  • Мнения: 246
На ББ ванилията ми харесва, мн добре хидратира, на Ив Роше ванилията и кокоса също са добри и правят кожата като коприна, Венус с аромат на ванилия и шоколад е уникален като мирис, но не омекотява добре. Полвала съм на Ейвън почти всички, но не са нещо особено.

# 88
  • Мнения: 4 717
Естрелла-БГ - това мляко е хубаво, бързо попива и не остава следи по дрехите. Сега са го пуснали и с лимонов аромат за по-свежо усещане през лятото Peace.В момента ползвам такова, но с автобронзант, доволна съм - хидратира и най-важното е, че не станах на петна.

# 89
  • София
  • Мнения: 24
Колко мл са лосионите на Виктория Сикрет и колко ви излизат с доставката?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт