Крем/лосион за тяло.

  • 15 564
  • 98
  •   1
Отговори
# 90
  • Перник
  • Мнения: 726
 Hug

# 91
  • Поморие
  • Мнения: 85
запис  Hug

# 92
  • GYM
  • Мнения: 814
Здравейте, момичета, радвам се, че открих тази много интересна за мен темичка. В момента съм в чуденка какъв крем да си купя и искам да ви помоля да ми препоръчате някакъв с блестящи частици, който да хидратира много добре. Ползвах на Дав, но ми излязоха пъпчици newsm78
Предварително ви благодаря  bouquet

Последна редакция: пн, 25 май 2009, 19:56 от bluelady_D

# 93
  • Мнения: 161
Здравейте, момичета, радвам се, че открех тази много интересна за мен темичка. В момента съм в чуденка какъв крем да си купя и искам да ви помоля да ми препоръчате някакъв с блестящи частици, който да хидратира много добре. Ползвах на Дав, но ми излязоха пъпчици newsm78
Предварително ви благодаря  bouquet


аз ползвам Seventeen с блестящи частички и съм много доволна от него,блести много хубаво,има различни аромати и кожата ми се чувства много добре с него,преди ползвах Дав,Ейвън,Евенин .....,но от този съм най-доволна  Hug

# 94
  • Мнения: 4 435
Пробвай и на Луара Вандини- Pearl. Много хубави блестящи частици има. Кожата ми е суха и ми действа добре. На слънце се виждат частиците страхотно.

# 95
  • Мнения: 53
Аз използвам Венус с ванилия и шоколад, и един лосион на Бубхен с алое вера мирише страхотно Simple Smile

# 96
  • Мнения: 116
Здравейте, момичета, радвам се, че открех тази много интересна за мен темичка. В момента съм в чуденка какъв крем да си купя и искам да ви помоля да ми препоръчате някакъв с блестящи частици, който да хидратира много добре. Ползвах на Дав, но ми излязоха пъпчици newsm78
Предварително ви благодаря  bouquet


аз ползвам Seventeen с блестящи частички и съм много доволна от него,блести много хубаво,има различни аромати и кожата ми се чувства много добре с него,преди ползвах Дав,Ейвън,Евенин .....,но от този съм най-доволна  Hug

 Peace

# 97
  • GYM
  • Мнения: 814
Много благодаря Hug

# 98
  • Мнения: 1 650
Аз ползвам кремчето с маслина на Ейвън и за мен това е перфектният.

Общи условия

Активация на акаунт