Отговори
# 45
  • Мнения: 324
Привет от нас Hug

Дядо Коледа бил добър старец... да-да, как пък не! По-страшно страшилище няма! Питайте Мая  Laughing Човекът се опита да я щипне по бузката, като влизаше в залата; това й дойде някак изведнъж, не го беше видяла преди това и като писна и подскочи  ooooh! Вкопчи се в мен и не се пусна милото. Чак като видя колко деца отиват при него и че дава подаръци, се поотпусна, но като дойде нашият ред, пак я обзе големият страх и едва си взехме подаръка.  ooooh! Дано не го запомни с лошо този образ. Иначе се забавляваше и после се радваше на подаръците. Получи влакче, говореща книжка, с която да учи цветове, думички и цифри, и мозайката, която преди време Тони (френското) показа. Май е мъничка още за тези играчки, но пък сега като подарък от нас ще й взема нещо друго.
Ментина, да е здрав, щастлив и все толкова красив Йоан! Да е хитроумен и много да ви радва!   bouquet Весел празник!  Party
Лулу, пий нещо, за да си подсилиш имунитета. Нещо май често започна да боледуваш.
За вит. Д знам, че ако детето пие 500 мл АМ за деня, то не е необходимо да се дава допълнително, иначе - по 1 капка на ден. Макар че тук изобщо не се дава от педиатрите.
Заглавието е страхотно! Мариета,   bouquet
А не ви ли притеснява суровият белтък в глазурата на меденките? Аз глазура не съм сложила заради това.

Последна редакция: пт, 19 дек 2008, 14:08 от [х]Слънчогледка

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Забравих да ви споделя какви подаръци взехме за Стилиян за Коледа и Нова година.
В неделя го оставихме нашите да го гледат и с мъжо отидохме на коледния базар в панаира.Беше пълно с играчки,направо станахме разногледи.Татито хареса една кола май и казват Турбо джип и се премята наляво и на дясно,но ни посъветвах за възрастта на Стилиян да изберем нещо музикално.И аз избрах едно подобие на количка и отгоре Мечо Пух,който си върти главата,свири и свети.Много е сладко,вечерта нямах търпение да му го покажем,въпреки че си бяхме обещали да ги скрием за празниците.Леле като го пуснахме,такава радост беше.Даваше го на всички да го видят и се радваше много.
Другия подарък е кола от онова детско филмче Колите.Тя е червена отваря си устата,мърда си очите и свири.Също е много интересна,но не сме я дали още на Стилиян.Вечерта му опаковах подаръците и бях много доволна.
Споделете и вие какво сте избрали или купили за малките.
Иначе ако беше момиче,със сигурност щях да купя кукла.Много им се радвах,като истински бебета са направени.

# 47
  • Видин
  • Мнения: 685
Mentina, честит ти рожденник. Много да ви радва и да помага за Ния

# 48
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
, Йоанчо!!!

# 49
  • София
  • Мнения: 302
Здравейте! Скапах се... Такова чистене не бях правила, от както се нанесохме в апартамента! Като за пред празници.. Дано днес си вземем елха, само ги гледам през прозореца как са подредени на пазара.
За НОЙ, аз още миналата седмица получих пари, и ги прахосах както си знам  Twisted Evil На мен ми пращат СМС и си знам че имам..
Хайде да оздравяват болните. Чао за сега Simple Smile

# 50
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
НОИ и на мен ми платиха миналата седмица. Няма да е лошо, ако платят и декемврийските сега, но се съмнявам  Thinking

# 51
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Ето ни и нас в клуба на АБ, това ни е първия и се надявам да е последния в близко време  Praynig Praynig Praynig Снощи Мони цяла нощ плака, спа неспокойно и все си слагаше ръчичката на бузката и аз се усъмних, че може ушенце да го боли - защото на нас всички зъбки са ни изникнали, и днес се потвърди моята диагноза - червени ушички - не е станала инфекцията за АБ каза доктора, но му предписа, заради празниците и да не се мотаем по болници и т.н., защото той ще почива следващата седмица. Поне в това отношение винаги се е съобразявал - ако има почивки изписва всичко напред и казва в какви случай кое да се започне да се пие  Peace като знам тук какви има - докато не припаднеш от болка няма да ти дадат лекарства  Twisted Evil И ако Т е под 5градуса да не излизаме - това също ни го подчерта дебело  Rolling Eyes
А Сашко и той цяла седмица е на ръба - усещам го как днес следобяд или утре ще е вече и той за лекар и му казах на док. , той ми каза да му давам 5 пъти един сироп и ако тогава не е по-добре да ходим на лекар - надявам се да е достатъчно  Praynig Praynig
И най-голямата тъпотия, е че аз едва преглъщам, толкова ми дращи и ми е сухо гърлото.....ужас - точно за празниците и когато мъжът ми излиза почивка се ос...ме  Rolling Eyes Rolling Eyes

# 52
  • Мнения: 3 595
Mentina Честит да е Рождения Ден на батко Йоан!
Да расте силен, умен, добър и много грижовен!

# 53
  • София
  • Мнения: 5 738
Oххх.... стига с тези болни дечицааа  Cry
Хайде бързо да им минава!Празници идват! Hug

Гита,в сайта отбелязали ли са ти ги!
Аз нямам превод!Няма и нищо на сайта! Thinking

# 54
  • Мнения: 223
Ох, милите мами на милите болни деца. Гадния сезон го преполовихме - дано в следващата половина е по-добре.
Лулу, нещо ми подсказва, че бързо ще си на крака. Какво е това добро чувство не знам. Вярвай му и ти. КОлко болести прегазихте - и тази ще оправите  bouquet
Кроки, ами поласкай се, де. Не си ли забелязала, че хората те намират за умна и забавна  Heart Eyes - и от двуезината среда ще да е този ум. МОята малка английска братовчедка проговори късно, но се вижда как ври и кипи въображението вътре. Когато каже нещо на английски, аз не й казвам да го каже на български, а да го каже пак. И тя си знае, че трябва другата дума да използва. Статията на Умберто Еко, която имах предвид, е за преводаческия труд. Благодарение на двуезичните имаме шанс да построим отново Вавилонската кула. И благодарение на умните лингвисти като моя мъж Blush
Илияна Sunglasses, този Яни нарочно ли като една лъскава ябълка си ни го сложила в аватара си. Ще го изядем, бре
И сега едно голямо тарааааааааааааам със свирка и барабан за големия батко Йоан

# 55
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356

Гита,в сайта отбелязали ли са ти ги!
Аз нямам превод!Няма и нищо на сайта! Thinking

За тези, които ми преведоха вече-има ги на сайта. За други-няма.

# 56
  • Мнения: 243
Здравейте  Hug
Ние сме от обяд навън и сега се прибрахме  Party Толкова топло и слънчево беше, че пихме кафе навън, но като се скри слънцето и стана... брррррррррр - голям студ  Rolling Eyes
Тиги всеки ден му ръбам бузките като ябълки  Crazy кога ли ще го изям това дете, не знам  Blush Heart Eyes
Ади кошчето пътува към вас  Party Най-вероятно утре до обяд ще го имате  Peace Има съвсееееем малка вероярност да не успеят утре, в такъв случай ще го доставят в понеделник  Rolling Eyes
Лулумба защо така се разболя ти  Confused Много кофти период май е настанал. Днес случайно по часът на мама казаха за компрес на гърлото с извара, че много помагал при бронхити, ангини и тем подобни  Rolling Eyes Както и да се лекуваш се надявам много бързо да се оправиш  Hug Все пак празници идват - трябва да можеш да им се насладиш изцяло  Hug
Хайде да няма вече и болни джудженца  Praynig Срамота е такива прекрасни деца да са болни  Naughty

# 57
  • Мнения: 467
Здравейте момичета,

Тиги, страшна е питката която показваш в старата тема. Браво на вас с Мариетка, мъжете ви са късметлии с толкова уфатни жени  Grinning
Мариета, аз или съм пропуснала или спросто съм забравила, че му слагате и лепенки на детето  ThinkingЗа кривогледството ли ? Има и друг  вариант, по малко шокиращ, но ще ти пиша за него, ако е такъв случаят.
Бобче, дезита, , хайде да оздравявате, не се предавайте преди празниците ! дезитка, за гърло има по аптеките едни гадни хапчета за смучене, но много ефикасни и също едни други, които се пият и действат при слаби възпаления без темперетура. Питай на място (неотдавна бях като теб).При нас се казват Cantalène (за смучене) Maxilase(за пиене).
Момичета, да ви се похваля, Тотончо днес нарави първите си стъпки, още несигурни, само по три-четири, но съвсем сам. Е, сравновесието още не се е оправил, но и това ще дойде  Flutter
Някой питаше за подаръци (май че Ди). Ние купихме каквото бяхме казали, тоест само по един за всеки и един общ. Стига толкова за Коледа, на 4-ти ще трябва друг, нали бате има рожден ден.
Толкоз за сега.
 

# 58
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Честит рожден ден на чаровния Йоан! Да е здрав, щастлив и отличен ученик!



Глазурата е същата, която пише Или - разбивате с миксера на сняг 1 белтък с няколко капки лимонов сок. После по малко прибавяте пресята пудра захар, докато стане гъст и лепкав сняг.
Слънчогледка, ползвам домашни яйца и не се притеснявам, а тя салмонелата мисля че се пренася с жълтъка...
Ди, нашето брашно, което смляхме тази есен не е никак хубаво - тъмно и въобще лично на мен не ми харесва. Затова ако ще правя нещо по-така, купувам. Според мен по-важно е да ползваш сполучлива рецепта и тестото да втасва добре. Но това става с опита...
Кроки, колкото и да са привлекатели, Калоян рядко дори ги близва Confused. Но я му дай купешки пици, джобове и вафли #Cussing out...
Тони, лепенката е заради амблиопията. Незнам дали ще се повлияе кривенето от нея Rolling Eyes...

# 59
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
.....
Тони, лепенката е заради амблиопията. Незнам дали ще се повлияе кривенето от нея Rolling Eyes...

Ще, ще  Hug Най-малкото мързеливото оче ще се поразработи. Пък после дори и с малко намеса и ще го изправят.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт