Коледното пазаруване започна, февруарките броят килца и дни

  • 15 712
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 83
На мен пък сегами се обадиха от първо районно да ходя в понеделник да давам показания.Става въпрос за един откраднат телефон от магазина където съм управител(това беше през месец март-нали се сещате колко си спомням).Така не ми се занимава с тези неща сега  Crossing ArmsДано стане бързо.

# 16
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 704
Хайде от мен запис Mr. Green

# 17
  • Мнения: 72
Хоп и аз в новата темичка и да ни е на късмет Peace
Бебчо при мен мнооооого хълца напоследък Simple Smile,не може и да се спи от това.
Баткото го кръстихме на свеки,но бебчо може би сега на баща ми, не е 100 % решено.Нещо много мами се згубиха напоследък,дано всичко е наред Praynig Hug

# 18
  • Мнения: 95
bori 1  надписа ти,,,,,,ще станем  четририма...е сгрешен..извинявай..но не знам да ли си забелязала..... Hug
Наистина много от момичета се по загубиха...защо ли... newsm78

# 19
  • Пазарджик / London
  • Мнения: 18
здравейте и от мен , вече официално съм в болнични и ще  мога по -честичко да пиша.нашият батко носи името на свекър ми , но  всички си мислят , че съм го кръстила на мен си, защото са ни еднакви имената - Христо и Христина.Бебата мислим да носи името и на майка ми и на баща ми , макар че още не съм съвсем наясно как ще стане да ги съчетая.И двамата имат много хубави имена та най-вероятно ще сложим едно тиренце и готово

# 20
  • Мнения: 89
Здравейте,мами!
Честити прекрасни колички!!

Estirka,аз живея до Южния парк.Ще се радвам да го обикаляме заедно!Защо не качиш и ти снимки в албумите на февруарки?Ще ти пратя на ЛС паролата.

Cutesmallcat,на мен също досега не ми е взиман материал за микробиология... newsm78
Днес чуха само сърдечната честота и...сега за тонове чак на 10.01.
Ивке,не бъди толкова докачлива!Въпросът ти изглежда риторично зададен и затова,предполагам,не се втурнаха всички сто и повече мами февруарки да отговарят...  bouquet

Да ви кажа намерих най-накрая нощници с копчета...сега остава да не ги искат в болницата Laughing
За срещата съм много "за",но детето тогава не е на детска(имат сборни групи) и има,макар и малка,вероятност да не успея да дойда.

Последна редакция: пт, 19 дек 2008, 16:18 от толо

# 21
  • София
  • Мнения: 83
Да ви кажа намерих най-накрая нощници с копчета...сега остава да не ги искат в болницата Laughing

Зависи в коя болница ще раждаш.Нали в някои въобще не разрешават да си носиш нощница от вкъщи.

# 22
  • Мнения: 122
Ей , че хубаво заговорихте за имената?Я да ви пусна една анкета: Илия или Илиян? Ние сме в чуденката с татето. Той вика аз да решавам. Вие кое харесвате повече? Ако пък излезе една Илияна няма да има за чуденка:)))

# 23
  • Мнения: 649
Момичета може ли да ми кажете в магазините продават ли вурсчета. Много са ми се преяли, а не се сещам да съм виждала.  newsm78

Виждала съм само едни буркани с кренвирши мисля, че има вътре в марина. А на мен не ми се ядат точно такива.
Искам вурстче на скара  Embarassed

# 24
  • Мнения: 89
В "Токуда".Там давали ,ама разбрах,че понякога не достигат...Все ще влезе в употреба.. Laughing

Autumnsphere,май е време да си смениш ника...повечето мами те прекръстиха и без друго Peace

Гласувам за "Илиян"

# 25
  • Мнения: 95
lukrecciana  на мен ми харесва повече Илиян...но и двете са хубави... Hug
Десика.....за тези немските ли говориш newsm78

# 26
  • Мнения: 649
lukrecciana  на мен ми харесва повече Илиян...но и двете са хубави... Hug
Десика.....за тези немските ли говориш newsm78

Ахам, за същите.

Илиян  newsm80

# 27
  • Мнения: 95
Деска,бих ти пратила по колетче,но не знам ако са пресни как ще се запазят....на мен ми се ядат кренвирши..но ту няма... Cry

# 28
  • София
  • Мнения: 2 508
Autumnsphere,май е време да си смениш ника...повечето мами те прекръстиха и без друго Peace

 newsm78 Знам, че е много сложно, ама от край време съм си така... Това е от едно стихотворение на една моя приятелка. Есенна атмосфера... Simple Smile

И аз съм за Илиян.

# 29
  • Мнения: 649
Деска,бих ти пратила по колетче,но не знам ако са пресни как ще се запазят....на мен ми се ядат кренвирши..но ту няма... Cry

 Joy Joy Joy хайде да си метнем по един колет.
Аз довечера ще проверя в няколко магазина.

Деси вие нямате ли Бг магазин там, при моите родители в Испания има такъв и тот там си пазаруват доста често.

Общи условия

Активация на акаунт