изписване от ясла по никое време

  • 10 208
  • 92
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 113

пак ще намеря някакво решение на проблема
а ти какво постигна с изявлението си дотук,а newsm78

Е като ще си намираш решение на проблема защо беше нужо да занимаваш целия форум с него? Да пишеш,че си сама,че си безсилна?...
hahaha Joy hahaha

За това което сьм постигнала до тук-сама ми доказа,че не си ти човека ,който заслужава някакви обяснения. Стига ми това,че майките от нашата ясла са доволни.

СЛУШАЙ СЕГА,ЧЕ МЕ ИЗНЕРВИ ВЕЧЕ!
КОГАТО ПИСАХ ВЪВ ФОРУМА,ИЗОВЩО НЕ ОЧАКВАХ НЕЩАТА ДА СЕ РАЗВИЯТ БЛАГОПРИЯТНО ЗА НАШАТА ЯСЛА-ТАКА,ЧЕ СПРИ ДА МЕ НАПАДАШ,АКО ОБИЧАШ!

# 91
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Мисля, че тази тема трябва да се заключи, бездруго авторката не е заинтересована, обсъжданото явно не е актуално.

По въпроса с новата наредба можете да дискутирате тук:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=367855.0

# 92
  • Мнения: 3 695
СЛУШАЙ СЕГА,ЧЕ МЕ ИЗНЕРВИ ВЕЧЕ!
КОГАТО ПИСАХ ВЪВ ФОРУМА,ИЗОВЩО НЕ ОЧАКВАХ НЕЩАТА ДА СЕ РАЗВИЯТ БЛАГОПРИЯТНО ЗА НАШАТА ЯСЛА-ТАКА,ЧЕ СПРИ ДА МЕ НАПАДАШ,АКО ОБИЧАШ!

Ето част от правилата на форума, явно, че не си ги чела.

"Главните букви
Освен в краен случай, считайте ги за забранени. Редовните букви маркират нормален тон на изразяване. Според практиката, всичко написано с големи букви се приема като върховна степен на акцент, разбирай "крещене".
Използвайте главните букви там където обикновено им е мястото - в началото на изречения, имена и т.н."


На майките, чийто дечица са застрашени да бъдат изписани по никое време, пожелавам успех!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт