Мебели от Арон?

  • 16 496
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 16 083
Доволна съм. Лятото купихме секция, гарсероб и бюро за стаята на дъщеря ми. Бяха готови, сглобени в магазина в Младост. Доставиха ги в определен от мене ден, платих качване до апартамента и ги сложиха направо по местата им в стаята.  Бяха си готови сглобени, само опаковани с фолио да не се драскат. Почистват се с препарат за мебели, не са скъпи - 700 лв с доставката и качването. Преди да ги купим двете обиколихме всички др. мебелни магазини - тя си хареса само тях.  Радва им се сега.

# 16
  • Мнения: 2 926
Арон - НЕ
Едно време имах обзавеждане за спалня - спалня, гардероб, нощни шкафчета, комод.
Гардероба се счупи, без видима причина.
Съдбата на спалнята беше същата - един ден просто се счупи без видима причина, нито пък в резултата на див секс.
Това са възможно най-некачествените мебели на българският пазар, но пък и преди нямаше много избор.
Сега можеш да намериш много по-добри неща!

# 17
  • Мнения: 950
Арон - НЕ
Това са възможно най-некачествените мебели на българският пазар, но пък и преди нямаше много избор.
Peace Peace Peace

# 18
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Ох така като почнете да се превъзнасяте, Арон - не, Арон - да
Ами, че Арон продава масовите серии, които са във всички магазини.
Купувам мебели от доказали качеството си серии.
Супер доволна съм от серията BRW, както и от полските мебели като цяло.
Просто както навсякъде, трябва да се подбира кой е производителя.
За цените също съм доволна, в Арон беше най-евтино от всички останали магазини.

Да не би мебели Италия, с производствена база Илиенци да са по-добри.
Или диваните на Станков, дето след два месеца се скапват без възможност да се поправят.
Или работилницата на чичо Пешо от село Долнонанагорнище, дето използва мокрото дърво и гледа как да припечели като за една година от едни гардероб.

А това, че обслужването им куца - да вярно понякога имат и по-групи продавачки, но хич и не ми пука.
Не ползвам услуги по сглобяване, тъй като сериите от които купувам са достатъчно качествени и всеки нормално интелигентен човек може да си ги сглоби.

# 19
  • Мнения: 117
Ние сме със спалня на Арон от година. За сега не е мръднала. Транспорта си беше безплатен. Сами си я сглобихме, фасулско е.
Пък като гледам по другите магазини пак зареждат от същите производители, поне при нас в дълбоката провинция е така.

# 20
  • Мнения: 411
пряко наблюдение нямам, но на външен вид ми харесват, чувала съм че и лесно се сглабят, но...май недоволните са повече от тази марка, така че аз лично не бих предпочела арон

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
На външен вид са чудни.но............!
Пристигна комплекта спалня и гардероб.спалнята беше с пукната табла.гардероба го сглобихме и беше с две видно криви врати!

# 22
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
На външен вид са чудни.но............!
Пристигна комплекта спалня и гардероб.спалнята беше с пукната табла.гардероба го сглобихме и беше с две видно криви врати!

Е добре де, магазинът Арон ли е виновен за това или производителя  newsm78

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Ами.както си беше реда отидох до магазина на арон да попитам.да ми сменят таблата,вратите.Четири месеца без отговор.съответно аз периодично им напомнях.Това ми беше първата и последна покупка.

# 24
  • Мнения: 156
Имам спалня от Арон- доволна съм, но по отношение на коректност и обслужване Арон наистина са отвратителни.

# 25
  • Мнения: 24 467
То българина за каквото и да го питаш по- често е недоволен, независимо дали от личен опит съди или просто за да изрази за пореден път недоволство, та дано му мине.
Имаме вкъщи: кухня, детска и спалня. Детската от 6 г., кухнята- от 5 г. и спалня от миналата година. Цените бяха сносни, в сравнение с всичко останало от подобен материал, серийно производство по останалите ни магазини. Изборът в магазина беше и по- голям от останалите, които посетихме и то не само на каталог, а и като възможност да видиш, да седнеш, да легнеш дори /понеже и матраци купихме от там и ни казаха да ги пробваме първо хората/. Нищо не се е счупило, като изключа неизбежните последици от поведението на двегодишното ми хлапе /то и от желязо да са някои неща, няма да му издържат просто/. Нищо не е дошло повредено. Опаковките бяха добри, нямаше ожулвания, изкъртвани и др. благини. Сглобяването е като Лего- лесно, че и приятно /особено детската, поиграхме си един следобед със съпруга ми/, не ти трябва да си купуваш нищо допълнително, окомплектовано е с всичко необходимо. Доставките дойдоха според уговорения срок- не сме имали никакви проблеми.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
В моя случай който й да беше нямаше да е доволен!

# 27
  • Мнения: 24 467
Ами.както си беше реда отидох до магазина на арон да попитам.да ми сменят таблата,вратите.Четири месеца без отговор.съответно аз периодично им напомнях.Това ми беше първата и последна покупка.

Ако това е случаят- потърси си правата по реда на Закона за защита на потребителите. При мен свърши работа на няколко пъти по други поводи. Жалбица в Агенцийката /пиша директно до София/ с приложени копия от договора, платената цена по касовата бележка/фактурата и обясни случая. При мен проблемите ми бяха решени до месец.

# 28
  • Мнения: 5 950
Приятелката ми си взе холна и трапезарна маса в един стил.И столове.Столовете бяха тапицирани с някакво красиво недоразумение,подобно на плюш.Всяко косъмче и влакънце така се "всмукваше" в плата,че беше нужна пинсета да го издърпаш.След по-малко от 1 година ползване ги претапицираха.
Масите са олющени тук там по начин по който се  лющи лак за нокти.Това се получава дори ако изпуснеш лъжица или вилица върху плота.Вярно,че имат малко дете,което не пази много-много,но това на нищо не прилича.Все пак са маси за ползване,а не за гледане.
Вярно,че производителите са различни,но се води "Мебели Арон" и не са от най-евтините.

# 29
  • на плажа
  • Мнения: 1 866

Вярно,че производителите са различни,но се води "Мебели Арон" и не са от най-евтините.
Мебели Арон са верига магазини,а не марка мебели.

Общи условия

Активация на акаунт