Страхотна Диета за Страхотни Тела - 20

  • 17 008
  • 305
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 454
Добро утро !

Честита Нова Година и от мен! Най-накрая!
Желая ви наи-прекрасните моменти, вълшебни емоции, страхотни изненади и много здраве момичета!



От днес си стартирам плодуването...
Браво на всички , които са успели да спазват някакъв режим въобще през празниците...на мен ми беше много лежерно и скучно , и почиващо и ...няма да ви казвам колко много съм яла...
Нямам много плюс, може би максимум килограм...

Но от днес ще си хапвам плодчета само и ... мисля поне две седмици...по-скоро мисля точно две седмици (да не се изсилвам)  Crazy

Целувки на всички!
Весел ден!

# 61
  • Мнения: 40
Здравейте Страхотни,

И аз съм на линия - от вчера лунувам, а днес от обяд ще бъда на страхотната... хахахха така спестявам 1/2 ден от диетата.
Трудно ми е, както знаете имах един фалш старт, но съм решила твърдо да не се подавам на изкушения.
И аз си хапнах доста по празниците, но спазвах и фазите на луната и затова не съм качила кг.
Желая ви прекрасна година и много минуси. Целувам  ви много продължително Wink

# 62
  • Мнения: 3 425
Ей ме на и мен  bowuu


От днес режимна  Peace Сутринта се качих гола на кантара  и  #Crazy ,та реших няма утре, а и глезотийките ги изядох  Peace

Валентина, добре дошла   bouquet Колкото сме повече,толкоз позстимулиращо е  Hug

Жанет, според мен няма точни килограми през диета1 или диета2  newsm78, защото си е строго индивидуално .....аз най=първият път свалих 5кг за една седмица,но беше момент след кърмене,+15кг и пролет....та затова,а сега като започвам свалям доста позбавно,но ако съм стриктна има резултат  Peace


Дж.джуниор, ти нали захранваш след плодуването???Това плодовия режим на Лидия Ковачева ли е?

Наоколо съм момичета  Heart Eyes

ПП Много моля да спрем да си разказваме за изкушения и разни подобни, за да не се провокираме една друга  Blush аз много се влияя  Blush

Едно добре познато стимулче:


Последна редакция: пн, 05 яну 2009, 11:39 от Kaлa

# 63
  • Мнения: 1 454
Кала :) Аз си правя някакво си мое захранване с това...
Предният път се захранвах със соево сирене...после пак плодуване 2-3 дни...после зеленчуци с риба...
някакви такива неща...

Това е по-скоро режима на Емилова с чая...но аз пък не пия чай...а пия кафе със суха сметана и подсладител...
Не знам колко е правилно, но така захранването ми е по-лесно, а и остлабвам и се чувствам добре и така на нататък .. Simple Smile

# 64
  • Мнения: 3 425
Дж.дж., ясно...важното е да не скочиш на пържола след едноседмично плодуване,че не е много здравословно  Peace това имах предвид  Peace

Наоколо съм  Crazy

# 65
  • Мнения: 1 454
Е, не...
няма с пържолка...аз не си падам по месо и не ми се хапва и без друго...пък и не си претоварвам стомахчето  Peace
Иначе и аз съм наоколооо Simple Smile

# 66
  • София
  • Мнения: 2 958
 wavey  А аз се спотайвам...   newsm43

Бях обещала - от днес на линия...но се сетих, че на 7-ми имам именици у дома  Wine Glass    eat и няма смисъл да започвам диета, пък после да я нарушавам..../А и днес в офиса имаме 2-ма рожденика  newsm56/
Така  че от 8-ми Януари, макар и средата на седмицата, ще съм на старт и отчет. newsm26



Добре дошли на новите попълнения.  Peace 

Наглеждам ви, Страхотни. search

  tiptoe

# 67
  • Мнения: 3 425

Усещам,че някой ще ми осигури раздвижване тия дни  box box box ,макар че наистина празниците не са свършили все още  Crazy

# 68
  • София
  • Мнения: 2 958
Кала  Joy така си е .... Joy

Ами то затова ще имам за сваляне 5 кг. - 2кг качени по празниците и заветните 3кг, които борех преди... Rolling Eyes

# 69
  • София
  • Мнения: 1 950
Здравейте, Страхотни момичета! newsm51

Идвам да се отчета с празничното освинване Animal Pig Animal Pig Animal Pig
Резултат + 2 кг ooooh!, но като си помисля, че можеше и по-зле да е, Crazy и + 2 см на талията Close, и плюс "комплимент" от мъжа ми, че видимо се окръглям  Twisted Evil
Решението ми за диета е от утре, защото и аз на 7 ще ходя на имен ден, но тъкмо ще ми се падне белтъчен ден, така че надявам се да издържа на месо и зеленчуци с чашка вино  newsm78

Така, че заедно трябва да се захващаме, че пролетта като дойде - да се фръцкаме с такива полички като на стимулчето на Кала  newsm10

Софи, J_Jr , Боби, Кала, dtti , Стела  Hug Hug Hug

Валентина, Жанета , Hug добре дошли и успех newsm10

Страхотна вечер на всички! lovekiss

# 70
  • Мнения: 143
Мерси за посрещането  Hug
Като четох първата страница не разбрах мога ли да пия кафе или не? Защото сутринта изпих едно.
И още едно въпросче, трябва ли да ям във всичките отбелязани часове, защото сутрин хич нямам апетит (особено за кисело мляко  Confused)?
Иначе и аз днес се качих на кантара и се оказа, че килцата по празниците са се покачили и сега имам повечко за сваляне  Mr. Green
А как ми ядеееее  Rolling Eyes- предполагам, че първите дни ще са най-трудни.

# 71
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 174
Привет!
Да се запиша отново - днес беше лудница - изтощена съм!
J_Jr, добре завърнала се!
valentina_db, аз си пийвах по 3 кафета (правила съм 3 - 4 пъти диета І)
Важно е да се хапват всички часове, ще потърся научното обяснение  на доц. Байкова - бях преписала една статия мин. година.
Аз утре имам повод - но ще си направя едната разрешена гала вечеря.
Лека вечер!

# 72
  • Мнения: 3 425
Абе тоз стимул да не се окаже без бельо,че ще ме порицаят със сигурност  newsm78 доста гледах и уголемявах,но ми се вижда като бельо  Joy Joy Joy Joy Joy


Валентина, аз пия по 1=2=3 понякога,та даже като капучино,защото чисто не го харесвам  Crazy и с 2 лъж захар.

От вчера по тв=то се започнаха дискусиите за диетите,но основното е да не се изклЮчва нищо от хранителната стълбица  Peace  да, трябва да се намалят въглехидратите,НО не да се изклЮчат,защото се губи мускул  Peace ,но наистина там е клЮча = приемане на минимално количество въглехидрати = само толкоз,колкото бихме могли да изразходим  Peace

Нямаме...ще приготвям вечеря  Peace

# 73
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 174
Намерих защо е важно да се спазват часовете - цитирам първоизночника - доц. Байкова


Яжте, за да отслабнете, но по определени схеми. Трябва да ядем 5 пъти – в 8, 10, 12, 16 и 19 часа, защото човешкият организъм като биологичен часовников механизъм излива храносмилателни сокове в определени часове на светлия ден, без да ви пита. Ако няма храна в стомашно-чревния тракт, тези агресивни сокове (в тях има ензими, солна киселина, пепсин, трипсин) атакуват лигавицата на празния стомашно-чревен канал и правят гастрити и колити. Ако още съм устойчива, нямам гарстрит и колит, първата приета хапка след дълго въздържание от храна, отива в депа, които са под формата на мазнини.

# 74
  • Мнения: 143
 Thinking Значи ще трябва да измисля нещо със сутрешното хранене. Добре че на работа са малко по-либерални, защото явно като отида в осем и ще се хващам първо за яденето, а после за работата  Grinning
А като количества как се движат нещата - разбрах, че млякото не трябва да е повече от 2 кг на ден (ако изям толкова много за един ден сигурно ще ми втръсне поне за един месец  Sick), но не пишеше месото по колко може да е или пък другите неща.
Може ли в деня, в който мога да ям белтъчни храни да ям два вида или трябва да е като плода и зеленчука?
Ще извинявате, че толкова питам, ама като съм се хванала - поне да я карам както трябва  Wink

Последна редакция: пн, 05 яну 2009, 23:44 от valentina_db

Общи условия

Активация на акаунт