360 градусови панорамни снимки на новогодишната украса във Варна

  • 3 334
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 753
В тази тема съм 100% на мнението на Вълкът с дълъг ник... Предпочитам снежна Коледа пред кичозна Коледа.... 

# 31
  • York
  • Мнения: 826
То е ясно. Сняг и тази Коледа няма да има.  Ще чакаме март  Mr. Green
Украсата е красива. Не мисля, че е кичозно. Може да е помпозно, но не и кичозно  Laughing

# 32
  • Мнения: 1 517
Всички сме били във Варна, всички сме завършили МЕИ-то.
Който не е приет там, е завършил ВИНС-а.

К'во против имаш винсаджиите, бре?  #2gunfire
А както казва Поци снегът тук е малко и за кратко, но запомнящ се. Няма мека, снежна зима, като в планината. Само няколко дни са, обикновено в началото на януари, но...  #Crazy Няма да забравя миналата година как се пирбирахме от работа от Суворово до Варна на 2 януари. Беше като във филм на ужасите.

Както и да е. Искрено завиждам за снега - тихо падащ на едри снежинки. Без вятър, само сняг...

# 33
  • Мнения: 4 585
Делтовице, тая закачка с винсаджийките е от как свят светува.
В случая попадението бе абсолютно случайно.  hahaha винсаджийка.

# 34
  • Мнения: 4 678
Всички сме били във Варна, всички сме завършили МЕИ-то.
Който не е приет там, е завършил ВИНС-а.

К'во против имаш винсаджиите, бре?  #2gunfire
А както казва Поци снегът тук е малко и за кратко, но запомнящ се. Няма мека, снежна зима, като в планината. Само няколко дни са, обикновено в началото на януари, но...  #Crazy Няма да забравя миналата година как се пирбирахме от работа от Суворово до Варна на 2 януари. Беше като във филм на ужасите.

Както и да е. Искрено завиждам за снега - тихо падащ на едри снежинки. Без вятър, само сняг...
..Аз съм така...живея подбалкана..и зимите са с много сняг и без вятър...но няма зими като във Варна...ад Peace

# 35
  • Мнения: 1 517
Делтовице, тая закачка с винсаджийките е от как свят светува.
В случая попадението бе абсолютно случайно.  hahaha винсаджийка.

Знам, че е стара, колкото света. Навремето ВИНС-а беше последното място, където мсятах да кандидатствам. Но така се стекоха обстоятелствата. Не беше лошо де  Mr. Green

Колкото до украсата: някои се изказаха, че това са грешни пари. Защо? Аз пък нямам нищо против част от парите ми да отиват за такива неща.

# 36
  • Мнения: 4 585
При нас заваля и побеля, а също и клончетата на дърветата, всяко едно е бяло.
И даже бодливата тел на оградите е побеляла. Поци, ако не е тайна, къде е това, в подбалкана.
Вълчо, и аз така гледах баба ми  Flowers Rose като месеше, напомни ми за моменти от детството ми.
А навън наистина е приказка, ето това се вижда от прозореца

Последна редакция: вт, 23 дек 2008, 23:43 от Вълкът с дълъг ник

# 37
  • Мнения: 4 678
 Joy Joy Joy..абе вижте си семействата ,,,,бе..........метеоролози..празника е в сърцата,,,,,не на двора Joy Joy
..тоз сняг утре няма да го има......ама...горките хора..кво ли правят на южното полукълбо  Mr. Green..красиво е,да,че скрива боклуците Joy..пък е и украса..без пари Joy

# 38
  • Мнения: 4 585
Аз съм сам в къщи, 5. Празнувам с вас.

# 39
  • Мнения: 4 678
Наздраве......... тогава Hug

# 40
  • Мнения: 4 585
Наздраве!

# 41
  • UK
  • Мнения: 3 959
Вълк, ако искаш да знаеш, в момента във Варна вали сняг.

Украсата е невероятна, днес се разхождахме с майка ми по центъра, страхотно е. Аз миналата година не успях да ида да видя, но тази не пропуснах, нямам думи колко е красиво. Нито София, нито Пловдив, да не говорим за Бургаските кораби могат да се сравняват с варненската украса. Simple Smile

# 42
  • Мнения: 4 585
Е, то е логично, нали Варна бил най-добрия град за живеене в България. Честито ви сняг.
И украсата да му е най. Фукли.

# 43
  • Мнения: 5 370
Блазе ви за украсата!!! Хубав град е Варна, и аз съм привърженик.(сега разбирам защо моят мъж често-често ходи командировки натам). Crazy

# 44
  • Мнения: 11 747
Къде го видяхте тоя сняг бе хораааааа?? Или аз живея другаде, в друга Варна?!  Confused

Общи условия

Активация на акаунт