АПРИЛки украсяват коледни елхички, а бебчетата махат с крачета и ръчички

  • 14 816
  • 283
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 337
Весели празници на всички и от мен  Hug

# 61
  • Мнения: 36
Влизам само да видя как я карате в празничния ден. Благодарности на януарските и мартенските мами за пожеланията Hug. Желая и на вас ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!!!

Сега ще се завърна в кухнята, а на вас усмихнат и изпълнен с много настроение ден  Hug!!!

# 62
  • Мнения: 14
Здравейте милички Hug
и аз събирам сили все още от новината,и само надниквам за да видя как сте.
Днес с нашия тати заминаваме за Сф за празниците малко се притеснявам дано всичко е наред,че ще пътуваме с рейс от Пловдив.Е поне пътя не е дълъг Tired
Вчера сутринта се събудих с крампирал прасец Shockedболката ужасна за пръв път ми се случва,на всичкото отгоре от известно време когато се изкъпя и изляза от банята,коремчето ми цялото става в червеникави петънца,не ме сърбят нищо не усещам,като се намажа и облека и изчезват мн странно от какво ли е newsm78
Олче,мила всичко най-хубаво ти желая,здраве и сили и здраво и хубаво бебче  bouquet  ylinfant

Ами това е засега от мен,искам да пожелая на всички хубави,топли.уютни изпълнени с хубави емоций празници.Нека Бог ни закриля,и дава сили и здраве на нас и на малките ни рожбички PraynigПазете се,прегръщам ви всички Hug

# 63
  • Мнения: 8
Днес сутринта и аз се събудих с крампирал прасец и потвърждавам ,че е много неприятно.
Но май и това е една от екстрите на бременността.

ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ ПРЕКРАСНИ ДАМИ ОТ ФОРУМА
Желая Ви топли и уютни Коледни празници ,изпълнени с много любов!
Нека Бог ни закриля и ни показва верния път!

# 64
  • Мнения: 8
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ МАМЧЕТА И ТЕХНИТЕ СЕМЕЙСТВА И ОТ МЕН! Hug

# 65
  • Мнения: 3 211
Здравейте и от мен!
Аз се смазах днес от чистене, че и още малко ми остана Twisted Evil
Аз от няколко дена ям сурови бадеми и забелязах, че се чувствам много добре от тях. Главата не ме боли, почти не ми се втвърдява корема, нямам мускулни трампи, а магнезий вече не пия.
Пробвайте, страшно е полезно.
Весело посрещане на Бъдни вечер!

# 66
  • Мнения: 2 090
В тихата и свята нощ
чаши с искрящо вино вдигнете
и моите пожелания приемете!
За здраве,щастие,късмет
много години занапред!
Домът Ви да е пълен,
децата Ви да са добри,
и нека любовта не Ви напуска
чак до старини!




Весели празници,коремчета!

# 67
  • Мнения: 93
Здравейте милички мамчета,
Искам само да пожелая на всички най-чудесни празници и много много усмивки
Олче, честит рожден ден на патерички    bouquet Да си жива и здрава и да получиш най-хубавия подарък през април  Wink

# 68
  • София
  • Мнения: 2 613
Здравейте, мили момичета!
Аз съм от Януарките и искам от сърце да ви пожелая много красиви и светли Коледни и Новогодишни празници- всички да сте здрави и обичани, щастливи и радостни!!!!!!!

# 69
  • Мнения: 4 362
Благодарим ви скъпи Януарки,Мартенки  Hug и Февруарки за страхотните пожелание,да ви се връщат тъпкано  Hug

Аз влизам да ви пожелая весело изкарване на празника  Hug

# 70
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Весели посрещане на празника и от мен, момичета! Бъдете живи и зрави и много щастливи - както вие, така и вашите семейства!!!



Ние сме в Русе, където днес дори има малко снежец и коледното настроение съвсем ни е обзело. Благодаря на януарските, февруарските и мартенските мамчета за хубавите пожелания!

# 71
  • Мнения: 3 637
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ МОМИЧЕТА!
НЕКА ДОМОВЕТЕ НИ БЪДАТ ОТВОРЕНИ САМО ЗА ДОБРИ НОВИНИ!
ДА БЪДЕМ БЛАГОСЛОВЕННИ!
 Hug ОТ БЪДЕЩИТЕ МАРТЕНСКИ МАМИ!

# 72
  • Мнения: 36
Мамчета, влизам да ви пожелая ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ на вас и вашите семейства! Да нямаме излишни притеснения и да гушнем напролет нашите малки душички!  Hug

Дея, за името: какво ще кажеш за Констанца? Иначе, от текущите варианти, просто Констанс най-ме кефи  Peace

# 73
  • Мнения: 268
 Весели празници и от мен  bouquet
 
Желая ви много здраве, късмет, дълъг и щастлив живот! Много радост и успехи!
Весела Коледа!

Олче, честит рожден ден (на патерици)...Желая ти много здраве, щастие и късмет!

# 74
  • Мнения: 309
Момичета, ЧЕСТИТА КОЛЕДА!!!:santa2: santa2 santa2
 Hug Hug Hug
Бъдете живи и здрави!!!Най-щастливи на света!!!
От сърце желая на всички ви, здрави и щастливи бебчета през идващия април!!!
Нека доброто бъде с нас и през идната година всички да се радваме на най-голямото щастие на света!!!
Прегръщам силно всички ви!!!Желая ви красива Коледа и най-щастлива Нова година!!! Hug Hug Hug
 newsm51 newsm51 newsm51

Общи условия

Активация на акаунт