Обичате ли парфюми-8?

  • 85 465
  • 1 274
  •   1
Отговори
# 1 260
  • Мнения: 81
и на мен ми е по-удобно така, по-подредено ми е,ако са на тоалетката...мале мале, то на парфюмериен магазин от малките кварталните ще прилича тая тоалетка...те там нали имат по 40-50 вида,горе долу колкото са моите....е моите са по-малко към 30-40 newsm78

# 1 261
  • София
  • Мнения: 1 508
Мойта тоалетка е голяма, а парфюмите ми са малко Laughing

# 1 262
  • Мнения: 81
е така по-става  Peace

# 1 263
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Бубс, благодаря още веднъж!

Има и друго неудобство да са директно на тоалетката - прах!! Не искам да обяснявам как ги препипвам един по един, за да ги почистя. При това са без кутии, изхвърлям ги.

# 1 264
  • Мнения: 81
Да Мимс,ужасно е да се почистват от тоя гаден прах един по един!

# 1 265
  • Мнения: 35 968
темата ни е 'избягала' на втора страница  Shocked

днес - Хабанита  bowuu

# 1 266
  • Мнения: 74
Да ви кажа за прехваления от мен снощи: Tiredоказа се от скритите лимонки,както най мразя,защото ако беше от бързите покупки,щях сега да му търся нов собственик.хубаво,че си легнахме късно,някъде към 2ч и аз си седя на дивана и си говорим с мъжа ми,съответно некултурно жестикулирам Mr. Greenпри което баш в челото ме удря една страшно тежка и натрапчива ванилия ooooh!Направо ми се завъртя главата,чак започна да ми се гади като го вдишах.Няма я пурата,тютюна,цветята,а само сладката чак да лудост ванилия и нищо друго TiredЯвно след 5-6 часа от парфюма поне на мен остава само "глазурата" Mr. GreenИзтрих го от уиш листата ми във фрагрантика,макар че тези които обичат ванилови миризми ще го харесат,аз лично много рядко да ми хареса такъв тип,в повечето случаи ми става лошо от ванилови...

За Еден тъмно зеления,и аз го имах преди 2-3г и на мъжа ми му беше много любим,но аз го възприемах чак на 4-5 час,когато се беше поизмирисал.Имаше нещо в него,което ме дразнеше и ми идваше прекалено тежко и в повече.Сега ми е трудно откриваем,интересно ми е да го тестна и да видя как ще ми се стори,но предполагам,че пак ще ми е тежък...

# 1 267
  • Мнения: 53
А аз днес съм отново с Chance Eau Fraiche в съответствие с т.нар. ми Шанелска седмица   Laughing Blush Вчера бях с Coco Mademoiselle, EDP и с нетърпение чакам да получа и EDT-то  Crazy

Забелязах, че съзнателното и планирано въздържание от даден аромат ме кара да го ... искам силно и да тръпна  Laughing Сега ако ме питате кой ме кара - никой, ама от 2 дни изгарям от желание да нося и Alien-a, и Miracle, и Pleasures - които бяха "втора цигулка" известно време  Laughing 

След като ми мине мерака по CM-то, може да спретна една "Нешанелска седмица", за да ми се възобнови апетита към Шанелите....  Heart Eyes

Странно е, но при мен действа  Mr. Green

# 1 268
  • Мнения: 2 108
Vivienne Westwood -  Anglomania Eau De Parfum Spray ( Unboxed, Without Cap  -дали му има нещо като е без капачка и без кутия? Толкова го искам!

# 1 269
  • Мнения: 4 202
Vivienne Westwood -  Anglomania Eau De Parfum Spray ( Unboxed, Without Cap  -дали му има нещо като е без капачка и без кутия? Толкова го искам!


Не би трябвало, просто си е без капачка  Crazy
Аз го чакам за една приятелка, ама ще дойде след като свърши намалението и сигурно няма да съм ти полезна.

# 1 270
  • Мнения: 53
Vivienne Westwood -  Anglomania Eau De Parfum Spray ( Unboxed, Without Cap  -дали му има нещо като е без капачка и без кутия? Толкова го искам!


За кутията - нищо му няма, опакова се перфектно - получавала съм и друг път unboxed, няма проблем...Капачката би била проблем единствено, ако имаш привързаност към парфюми с капачки  Wink

# 1 271
  • Мнения: 31 197
Абсотютно нищо му няма. Но Англоманията не е аромат за всеки. Сега това ще е следващия най-предлаган аромат в размените. Не я поръчвайте без проба.

# 1 272
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Vivienne Westwood -  Anglomania Eau De Parfum Spray ( Unboxed, Without Cap  -дали му има нещо като е без капачка и без кутия? Толкова го искам!


Подкрепям, нищо му няма. Моят е такъв, от Фрагранс.

# 1 273
  • Мнения: 35 968
Денси, не е ли време да пуснеш нова тема? Тази стана доста страници  Wink

# 1 274

Общи условия

Активация на акаунт