Обичате ли парфюми-8?

  • 85 490
  • 1 274
  •   1
Отговори
# 1 215
  • Мнения: 212
За лилавия Ковет разпитвах, но май нямаше много мнения, освен че е приятен и е наблегнато на цветята, но подробности незнам Embarassed

# 1 216
  • Мнения: 4 169
Парфюми започнах да харесвам много отдавна, но нямах възможност да си купя нищо истинско. Първият ми парфюм (както писах преди) беше Pulsions и сега имам едно шише от него, без пулвелизатор, от приятелка и се чудя какво съм му харесвала Crazy Иначе първите неща, които съм си купила от Кореком (някога) бяха Kobaco  и един кръгъл, зелен Clint D'oeil на Burjois. После се омъжих, набързо народих три деца и безпаричието ни връхлетя. Тогава получавах с много любов за подаръчета (в отговор на страстта ми към ароматите) миниатюри на разни парфюмчета от съпруга ми. Основно на Yves Rosher, които и до днес си харесвам, до първата миниатюра на истински аромат, Talisman na Balenciaga от приятелка и първият голям парфюм, Laguna на Salvador Dali от мъжа ми. Преди около две години  приятелката ми ми подари за рождения ден Talisman . Беше го взела от Ягодката. Толкова да не ми хареса... Embarassed размених го.

Тес, заради възторга, описан от теб, направих всичко възможно да помирише Eden. Не е за мен този аромат...
Поклон заради трите дечица, да са ти живи и здрави!  bouquet Кой Еден пробва - прозрачния или плътно зеления? Simple Smile

# 1 217
  • Мнения: 31 277
Балу, и аз харесвам още Ив Роше. Ванилията я имам винаги, както и една круша. Евала за трите деца.   bouquet

# 1 218
  • Мнения: 17 546
Кой Еден пробва - прозрачния или плътно зеления? Simple Smile
Ами зелен беше, не прозрачен.

densi, най-много харесвам 8-е jour и Vie privee на Ив Роше.

Благодаря ви! Hug Blush

# 1 219
  • Мнения: 4 169
Кой Еден пробва - прозрачния или плътно зеления? Simple Smile
Ами зелен беше, не прозрачен.

densi, най-много харесвам 8-е jour и Vie privee на Ив Роше.

Благодаря ви! Hug Blush
Знаех си! Grinning Плътно зеления не го харесвам никак - прозрачно зеления е съвсем различен и много хубав Grinning
  - ууууу - супер Laughing

# 1 220
  • Мнения: 31 277
Кой Еден пробва - прозрачния или плътно зеления? Simple Smile
densi, най-много харесвам 8-е jour и Vie privee на Ив Роше.
Благодаря ви! Hug Blush
А и Ode a la Vie зеления и новите са много хубави.

# 1 221
  • Мнения: 31 277
За лилавия Ковет разпитвах, но май нямаше много мнения, освен че е приятен и е наблегнато на цветята, но подробности незнам Embarassed
Четох и аз бил по-сладък. Никой ли го няма?

# 1 222
  • Мнения: 2 768
За Whith Love EDP - хубав е, траен е, но не особено шлейфов,стои близо до кожата. Трийсетичка е екстра.  Wink

# 1 223
# 1 224
  • Мнения: 36 026
Много ме сърбят ръцете да си пусна един сет на Хилъри Дъф. Ета, какво ще кажеш ти май много си го харесваш?


имам едно виалче, искаш ли го?

# 1 225
  • София
  • Мнения: 1 733

Ха! Много подобно се изказах за тези двата няколко страници по-горе, но за мене Пачулито става непоносимо след няколко часа. Имам един препарат за чистене на подове. Приликата в dry-down-a на двата е невероятна.

А Sensuous и Jasmin Noir Bulgari след около 5-6 часа миришат много еднакво. Даже харесвам как Sensuous се развива по-добре.
Дървесните нотки са новата тенденция в парфюмите и всички дизайнери излизат с нещо такова.

А иначе не бих казала, че имам мания за парфюми.  Гледам на хубавия парфюм като на добро произведение на изкуството. Имало е и много дни, в които не мисля за парфюми или грабвам това което е най-видимо на тоалетката. В момента, под влияние на четене за нови парфюми, очаквам две миризми, така че явно е фазата на търсене Simple Smile




Pixie, виждам, че си питала за  Serge Lutens - 5 o'clock au Gingembre.
Днес подуших и това - доминантно подправков аромат. Честно казано, за мен не е особено интересен. Усещам малко ванилия, която подслажда силния джинджифил - и това е. Всички, които го душихме, бяхме "хм, джинджифилова курабия" Simple Smile То, като гледам inspirational ingredients, не се учудвам - чай, джинджифил, мед, канела, захаросани плодове....

А Sensuous - колкото повече стои, толкова по-приятен става. Сладко разтопено дърво...

Последна редакция: ср, 14 яну 2009, 19:11 от Малка меца

# 1 226
  • Мнения: 31 277
Много ме сърбят ръцете да си пусна един сет на Хилъри Дъф. Ета, какво ще кажеш ти май много си го харесваш?


имам едно виалче, искаш ли го?
Благодаря ти много, но аз вече го поръчах. Hug  bouquet

# 1 227
  • Мнения: 8 468
И аз си чакам Хилъри всеки момент.
Мисля, че ще се харесаме.
Благодаря на Ета за пробичката!  bouquet Hug

# 1 228
  • Мнения: 36 026
на мен не ми допадна достатъчно /за моя радост понеже почти го бях поръчала 'на сляпо'/ Simple Smile

# 1 229
  • Мнения: 8 468
на мен не ми допадна достатъчно /за моя радост понеже почти го бях поръчала 'на сляпо'/ Simple Smile
Ти си ми критерият, дали ще ми хареса нещо или не. Wink
Обикновено съм забелязала ,че се разминаваме, и съм почти сигурна, че ако аз харесвам нещо ти не го одобряваш и обратно. Hug
Май имахме  1-2 съвпадения? Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт