Обичате ли парфюми-8?

  • 85 516
  • 1 274
  •   1
Отговори
# 1 185
  • Мнения: 81
Вие ме кефите обаче,как си разменяте парфюмите всеки месец  Laughing

# 1 186
  • Мнения: 4 200
Tomaru за Абсолю на Роша говориш, нали? И аз много го харесвам.
Ми да, лошо няма - разнообразие Simple Smile, обаче, като си предстявя аз да си дам парфюм....нещо почва да ме свива под лъжичката Laughing

Последна редакция: ср, 14 яну 2009, 16:22 от Tess d`Urberville

# 1 187
  • Мнения: 81
Да и на мене,иначе с удоволствие бих взела някой нов да попръскам за 1 месец  Laughing

# 1 188
  • Мнения: 74
Да ви кажа,убивам се да си спомня поне малко да съм се чудила с какъв да съм на бала,та да ми изникне нещо,но явно съм си сложила това,което съм имала в наличност,а дори не се сещам какво е ooooh! CloseНе беше толкова отдавна 2000г.Сега като ви чета разбирам защо ароматите са ме пленили толкова късно.При мен нещата бяха доста сложни,нямах своя индивидуалност,майка ми много ми влияеше,а тя беше мъжкарана и доста далече от мен сега като жена.Иначе имаше към 10-на парфюми,всичките от класа Диор,Черути,Опиум,Мажиноар-тежки и шипрови,рядко им се виждаше дъното,защото тя и малко да се пръсне миришеше целия ден и освен това,когато някой и свърши рядко си взимаше някой нов,по скоро стария.Бях 12год дете,но нямам спомен да сме ходили по магазини и да се пръскаме,за да си избере някой парфюм,почти всичките и бяха подаръци от баща ми.В редките случаи когато сме влизали в парфюмерия,все се спираше на добре познатото старо TiredТя мразеше да ходи по магазини и смяташе,че едни дънки,щом са на Ливайс и са от кореком,могат да бъдат носени до скъсване,включително и износвани от мен,вече в гимназиалните ми години ooooh! SickТа не съм имала никаква индивидуалност и чувство за стил и разнообразие явно.Първият ми парфюм беше Евазион,на Боржуа,естествено майка ми го избра,а аз 13г хлапе бях убедена,че е страхотен Mr. GreenПосле ми подари нейния Анаис Анаис-Кашарел,който също не бих определила като мой стил Sickно както казах,щом мама е казала,че е супер,значи наистина е LaughingВ гимназиалните години,които бяха 5,всичките ги изкарах с Ред Джийнс на Версаче,пак избиран с мама,но тук нищо не мога да кажа,защото не съм го душила отдавна.НО как съм издържала всичките тея год. с 1-о парфюмче Crazy Shocked Rolling EyesТова ви казвам,не е имало кой да ми "отвори апетита".Била съм научена да се задоволявам с малко и отгоре на всичко да си мисля,че хич не е малко LaughingНе обвинявам никой,но определено всичко това ще ми е като обица на ухото по отношение на дъщеря ми.Нейния първи парфюм беше като наближи 2г,на Kaloo-специална френска бебешка и детска серия.Искам да обича да се грижи за себе си и да има своя индивидуалност-своя идея за хубав парфюм,хубава дреха..абе вдигам и от сега летвата,искам да се цели на високо и не всеки да може да я достигне...

# 1 189
  • Мнения: 212
Някой пробвал ли е това Young Sexy Lovely YSL

# 1 190
  • Мнения: 4 200
Tinkyrbel, aз не мисля, че майка ти ти е дала лош пример, просто е била себе си, нормално е на такава крехка възраст да ти влияе. Нищо лошо няма в това да те учат да се задоволяваш с малко а не да хвърчиш в облаците, защото днес можe да има много - а утре нищо, живота е изключително непредвидим, убедила съм се в това. А от високо се пада много лошо и боли - и в това съм се убедила - не исках да звуча нравоучително, просто майка ти ми стана симпатична Simple Smile Peace
p.s. Ливайса наистина изглеждат много по -добре, когато са износени Grinning

Последна редакция: ср, 14 яну 2009, 16:33 от Tess d`Urberville

# 1 191
  • Мнения: 31 357
Не обвинявам никой,но определено всичко това ще ми е като обица на ухото по отношение на дъщеря ми.Нейния първи парфюм беше като наближи 2г,на Kaloo-специална френска бебешка и детска серия.Искам да обича да се грижи за себе си и да има своя индивидуалност-своя идея за хубав парфюм,хубава дреха..абе вдигам и от сега летвата,искам да се цели на високо и не всеки да може да я достигне...
Това обаче не е точно така. От дете се интересувам маниакално от гримове основно. Превърнах интереса в професия, макар и малко изопачено. По-късно дойде и привързването превинаващо в мания към парфюмите. Ноо нямах финанси за покупки. То коя ученичка или студентка имаше? Гледах с огромни очи и мечтаех. Всички около мен от семейстовото ми знаеха и се чувстваха гадно, че не могат да ми купят и да ми сбъдват мечтите. Ползвах мой нисък клас и се радвах, а тайно на майка ми, но те бяха неподходещи за възрастта и натюрела ми, пък и доста скъпи за в клас. Постепенно преминах на по-висок клас и същевременно възпитавах вкуса и възприятията си. Имах няколко, но не колекция, докато не открих форумите и евтините сайтове иии "отиде коня в реката". Сега имам голяма колекция много ценна за мен и сбъднати мечти. Страх ме е обаче какво ще стане, ако пак нямам финанси. Но и аз съм се запасила за да съм  си сигурна.
Но дъщеря ми се учи на лошо. И аз купих такъв бебешки парфюм и сега само чувам Пию-Парфюм, Чиило-Червило, Танта-Чанта и само това я интересува. На всички им прави впечатление и ме питат и викат каквато майката, такава и дъщерята. Но аз искам да се оинетресува само от игри и учене, а не от парфюми. Летвата се вдига високо с образование, а не с грижи за себе си според мен. За всичко си има време.

# 1 192
  • Мнения: 74
Tinkyrbel, aз не мисля, че майка ти ти е дала лош пример, просто е била себе си, нормално е на такава крехка възраст да ти влияе. Нищо лошо няма в това да те учат да се задоваоляваш с малко а не да хвърчиш в облаците, защото днес можа да има много - а утре нищо, живота е изключително непредвидим, убедила съм се в това. А от високо се пада много лошо и боли - и в това съм се убедила - не исках да звуча нравоучително, просто майка ти ми стана симпатична Simple Smile Peace

Майка ми е много готина и сега сме страхотни приятелки,но нямаме нищо общо като жени вече Simple SmileАз съм "глезлата",а тя мъжкараната GrinningМоже да кара с два чифта дънки,с два парфюма и това изобщо да не я бърка,аз вече не съм така,но това е друга тема...За падането от високо си права,не трябва да се изпада в никакви крайности Peace

Сега по темата,отивам след малко да помириша





после ще докладвам Party

# 1 193
  • Мнения: 4 200
Съгласна съм, а моята мания по парфюмите в училище именно затова стана мания - защото не можех да си ги позволя, ако ми бяха на една ръка разтояние, едва ли щях да съм така обсебена.  Peace
Парфюмите ми ги подаряваше сестра ми, която беше започнала добре платена работа, родителите ми бяха твърдо против подобни ''глезотии'' на тази възраст.

Последна редакция: ср, 14 яну 2009, 16:43 от Tess d`Urberville

# 1 194
  • Варна
  • Мнения: 11
Здравейте Simple Smile, моята парфюмо- мания се разви 95 - 96 год., горе - долу тогава получих и първите си ''истински'' парфюми (XS, Fleur d`Interdit). Имам чувството, че манията ми се разви със страшна сила, защото имах съученичка, чиито родители работеха на митницата и тя имаше адски много парфюми. Постоянно ги носеше в училище, най - ярко съм запомнила един -Нощта на Пако Рабан - страхотен беше! Тогава направо откачих за парфюми - сънувах ги постоянно, а когато си получих моите първи.....не знаех къде се намирам. До ден днешен съм адски запалена, всичките ми приятели знаят за отклоненията ми Grinning 
  с Noa Cacharel бях на бала ми 99 год.

Тес, страшен парфюм! И аз го имах, докато не го спряха. Преди 2-3 г го изрових от един канадски ибей и сега си го пазя- 30 мл:))) Рядко го ползвам, но ми е много носталгичен Mr. Green

Последна редакция: ср, 14 яну 2009, 16:44 от moonlady71

# 1 195
  • Мнения: 4 200
Ееееееееееее, Лунна Лейди, не може да бъде! Пак съвпадение във вкусовете! Grinning Много ми е е драго  bouquet

# 1 196
  • Мнения: 31 357
Много ме сърбят ръцете да си пусна един сет на Хилъри Дъф. Ета, какво ще кажеш ти май много си го харесваш?

 А и някой пробва ли лилавия Ковет на Сара Джесика Паркър?

# 1 197
  • Варна
  • Мнения: 11
Ееееееееееее, Лунна Лейди, не може да бъде! Пак съвпадение във вкусовете! Grinning Много ми е е драго  bouquet

И на мене Mr. Green Hug

Ако ти се иска нещо подобно- Амбровия Кабошар ми носи такова усещане Laughing

# 1 198
  • Мнения: 74
Не обвинявам никой,но определено всичко това ще ми е като обица на ухото по отношение на дъщеря ми.Нейния първи парфюм беше като наближи 2г,на Kaloo-специална френска бебешка и детска серия.Искам да обича да се грижи за себе си и да има своя индивидуалност-своя идея за хубав парфюм,хубава дреха..абе вдигам и от сега летвата,искам да се цели на високо и не всеки да може да я достигне...
Това обаче не е точно така. От дете се интересувам маниакално от гримове основно. Превърнах интереса в професия, макар и малко изопачено. По-късно дойде и привързването превинаващо в мания към парфюмите. Ноо нямах финанси за покупки. То коя ученичка или студентка имаше? Гледах с огромни очи и мечтаех. Всички около мен от семейстовото ми знаеха и се чувстваха гадно, че не могат да ми купят и да ми сбъдват мечтите. Ползвах мой нисък клас и се радвах, а тайно на майка ми, но те бяха неподходещи за възрастта и натюрела ми, пък и доста скъпи за в клас. Постепенно преминах на по-висок клас и същевременно възпитавах вкуса и възприятията си. Имах няколко, но не колекция, докато не открих форумите и евтините сайтове иии "отиде коня в реката". Сега имам голяма колекция много ценна за мен и сбъднати мечти. Страх ме е обаче какво ще стане, ако пак нямам финанси. Но и аз съм се запасила за да съм  си сигурна.
Но дъщеря ми се учи на лошо. И аз купих такъв бебешки парфюм и сега само чувам Пию-Парфюм, Чиило-Червило, Танта-Чанта и само това я интересува. На всички им прави впечатление и ме питат и викат каквато майката, такава и дъщерята. Но аз искам да се оинетресува само от игри и учене, а не от парфюми. Летвата се вдига високо с образование, а не с грижи за себе си според мен. За всичко си има време.

Аз не бих казала,че се ужасвам от мисълта,че може пак да карам с един парфюм,знам какво е и няма да ми е толкова трудно,с всичко се привиква,стига хората,които обичаш да са здрави и да са около теб-това е най-важното! Heart Eyes
За дъщеря ми,не е такава крайност,игрите са и на първо място,даже сега ще отиваме да и купувам детски кухненски комплект,че и обещавам отдавна.Просто искам очите да са и отворени за красивото,не да е като мен като малка и даже като голяма-кон с капаци,без никакво чувство за вкус и без да изпитвам нужда от нещо новичко,било то скъпо или не.Такава бях и ми е странно като се връщам назад...сякаш друг човек...Вярвам,че чувството за красота е изключително важно за едно момиче,както и обноските,етикета на поведение..Образованието е ясно,без него си като лайно в целофан(да добавя и парфюмирано,за да е по темата Mr. Green),но наистина не виждам нищо лошо в това да си искаш целофана отвън,което не означава,че ще бъде за сметка на съдържанието отвътре...нали?

# 1 199
  • Мнения: 212
Много ме сърбят ръцете да си пусна един сет на Хилъри Дъф. Ета, какво ще кажеш ти май много си го харесваш?

 А и някой пробва ли лилавия Ковет на Сара Джесика Паркър?
И мен, и мен ме сърбят Blush пък даже и не съм я  пробвала тази Хилъри Blush

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт