Обичате ли парфюми-8?

  • 85 514
  • 1 274
  •   1
Отговори
# 1 200
  • Мнения: 4 200
Така ли, не съм запозната изобщо с Кабошар класическия и с амбровия такъв, но четох тук, че амбровия е много сладък? Simple Smile

# 1 201
  • Варна
  • Мнения: 11
Така ли, не съм запозната изобщо с Кабошар класическия и с амбровия такъв, но четох тук, че амбровия е много сладък? Simple Smile

Не бих казала, мога да ти пратя пробичка Crazy

http://www.fragrantica.com/perfume/Gres/Ambre-de-Cabochard-2398.html

# 1 202
  • Мнения: 31 357
Много ме сърбят ръцете да си пусна един сет на Хилъри Дъф. Ета, какво ще кажеш ти май много си го харесваш?

 А и някой пробва ли лилавия Ковет на Сара Джесика Паркър?
И мен, и мен ме сърбят Blush пък даже и не съм я  пробвала тази Хилъри Blush
Маги освен да ги начешаме ръчичките. Аз го пробвах в Събота, но както писах ми пръснаха толкова пестеливо само половин път, че другите аромати преобладаваха, но ми хареса това което си спомням.

# 1 203
  • Мнения: 4 200
Хм, ами да - поне по описание никак не звучи, като да е твърде сладък Simple Smile
Ако поне малко съм ти симпатична, не ме навивай за пробичка, много съм влюбчива Laughing Laughing Laughing

# 1 204
  • Варна
  • Мнения: 11
Хм, ами да - поне по описание никак не звучи, като да е сладък Simple Smile
Ако поне малко съм ти симпатична, не ме навивай за пробичка, много съм влюбчива Laughing Laughing Laughing

Влюбвам се в аватари, та смятай, че си ми любов от пръв поглед с този ценен парфюм дето го обожавах навремето, ама и той зачезна newsm78

# 1 205
  • Sofia
  • Мнения: 7 024
Много ме сърбят ръцете да си пусна един сет на Хилъри Дъф. Ета, какво ще кажеш ти май много си го харесваш?

 А и някой пробва ли лилавия Ковет на Сара Джесика Паркър?
И мен, и мен ме сърбят Blush пък даже и не съм я  пробвала тази Хилъри Blush
Маги освен да ги начешаме ръчичките. Аз го пробвах в Събота, но както писах ми пръснаха толкова пестеливо само половин път, че другите аромати преобладаваха, но ми хареса това което си спомням.

Имайте предвид, че в сетът е едт, а иначе има едп!  Peace

# 1 206
  • Мнения: 4 200
Хм, ами да - поне по описание никак не звучи, като да е сладък Simple Smile
Ако поне малко съм ти симпатична, не ме навивай за пробичка, много съм влюбчива Laughing Laughing Laughing

Влюбвам се в аватари, та смятай, че си ми любов от пръв поглед с този ценен парфюм дето го обожавах навремето, ама и той зачезна newsm78
Ако го имах в момента с удоволствие щах да ти отлея, но за съжаление го нямам  Confused, току- що говорих с майка ми и тя каза, че Кабошар бил голям хит по времето на нейното студентство, но няма спомен дали тук го е имало, или от някъде са го носили Simple Smile говорим за 70 - те години Peace

# 1 207
  • Мнения: 31 357
Малкия сет е ЕДП. Кажи нещо за него Карен.

# 1 208
  • Варна
  • Мнения: 11
Хм, ами да - поне по описание никак не звучи, като да е сладък Simple Smile
Ако поне малко съм ти симпатична, не ме навивай за пробичка, много съм влюбчива Laughing Laughing Laughing

Влюбвам се в аватари, та смятай, че си ми любов от пръв поглед с този ценен парфюм дето го обожавах навремето, ама и той зачезна newsm78
Ако го имах в момента с удоволствие щах да ти отлея, но за съжаление го нямам  Confused, току- що говорих с майка ми и тя каза, че Кабошар бил голям хит по времето на нейното студентство, но няма спомен дали тук го е имало, или от някъде са го носили Simple Smile

Ела на лични да те зарибя. Във фрагранс е направо без пари Mr. Green

# 1 209
  • Мнения: 868

Бялото пачули на Том Форд - не разбирам всеобщото влюбване в него - действително модерно звучи, отчетливо, с хубав dry-down, но лично за
мен не е нещо впечатляващо.

Хубава изненада, след като престоя, беше Sensuous на Estee Lauder "ориенталски аромат, подобрен с модерни подправки и изкусителни дървесни нотки"  - остана ми като нещо топло, дървесно, уютно и много чисто...

Ха! Много подобно се изказах за тези двата няколко страници по-горе, но за мене Пачулито става непоносимо след няколко часа. Имам един препарат за чистене на подове. Приликата в dry-down-a на двата е невероятна.

А Sensuous и Jasmin Noir Bulgari след около 5-6 часа миришат много еднакво. Даже харесвам как Sensuous се развива по-добре.
Дървесните нотки са новата тенденция в парфюмите и всички дизайнери излизат с нещо такова.

А иначе не бих казала, че имам мания за парфюми.  Гледам на хубавия парфюм като на добро произведение на изкуството. Имало е и много дни, в които не мисля за парфюми или грабвам това което е най-видимо на тоалетката. В момента, под влияние на четене за нови парфюми, очаквам две миризми, така че явно е фазата на търсене Simple Smile



# 1 210
  • Мнения: 212
Малкия сет е ЕДП. Кажи нещо за него Карен.
Мен май само трайността ме спира. Рускините пишат, че никак не е траен, но май Ета беше на друго мнение Rolling Eyes

# 1 211
  • Мнения: 31 357
Малкия сет е ЕДП. Кажи нещо за него Карен.
Мен май само трайността ме спира. Рускините пишат, че никак не е траен, но май Ета беше на друго мнение Rolling Eyes
Кой ЕДП ли? Маги, А Ковет лилавия?

# 1 212
  • Мнения: 212
Малкия сет е ЕДП. Кажи нещо за него Карен.
Мен май само трайността ме спира. Рускините пишат, че никак не е траен, но май Ета беше на друго мнение Rolling Eyes
Кой ЕДП ли? Маги, А Ковет лилавия?
Ами не разбрах парфюмната или тоалетната вода обсъждат Rolling Eyes, но аз като гледам стотицата доста изгодно излиза, пък и да не е траен ще се поливаме Laughing

# 1 213
  • Мнения: 31 357
Ти знаеш ли вчера какво четох от рускините за Рока на Виви. Стига, Stop само гадости, а парфюма е прелест. Въобще не им вярвам вече.
Аз не искам стотица в никакъв случай. Само 30 мл.

# 1 214
  • Мнения: 17 546
Парфюми започнах да харесвам много отдавна, но нямах възможност да си купя нищо истинско. Първият ми парфюм (както писах преди) беше Pulsions и сега имам едно шише от него, без пулвелизатор, от приятелка и се чудя какво съм му харесвала Crazy Иначе първите неща, които съм си купила от Кореком (някога) бяха Kobaco  и един кръгъл, зелен Clint D'oeil на Burjois. После се омъжих, набързо народих три деца и безпаричието ни връхлетя. Тогава получавах с много любов за подаръчета (в отговор на страстта ми към ароматите) миниатюри на разни парфюмчета от съпруга ми. Основно на Yves Rosher, които и до днес си харесвам, до първата миниатюра на истински аромат, Talisman na Balenciaga от приятелка и първият голям парфюм, Laguna на Salvador Dali от мъжа ми. Преди около две години  приятелката ми ми подари за рождения ден Talisman . Беше го взела от Ягодката. Толкова да не ми хареса... Embarassed размених го.

Тес, заради възторга, описан от теб, направих всичко възможно да помирише Eden. Не е за мен този аромат...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт