Какъв коледен подарък-изненада получихте?

  • 6 061
  • 59
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 200
Аз явно не съм слушала.
Дядо Коледа ми донесе на геврека дупката.
  Laughing и на мен това  Laughing

# 31
  • Мнения: 7 947
Подаръкът не е изненада, изненадата е цената му - кожено портмоне за 162 лв  Crazy Мъжа ми няма акъл - за пореден път се убеждавам  Joy

# 32
  • Дива Индия
  • Мнения: 623
Златна гривна.
Същата, каквато купи за майка си.
Щях да се радвам на хавлиени чорапи, купени с мисълта и грижата, че вечно съм със студени крака. А не за "гривна като на мама, че да не е капо".
Търся човек, който да ми каже, че не съм права!
И не съм ядосана. Обидно ми е.

# 33
  • Мнения: 434
  И аз ще се пофалъ.От половинката нов телефон - не беше изненада,сама си го избрах.От сестра ми бельо,от баба парички.От приятелки - бродирана картичка и сувенирче.Сама на себе си подарих дрешки.
  Това от Дядо Коледа.Ще бъда нахална и ще чакам и Дядо Мраз.

# 34
  • Мнения: 52
Аз явно не съм слушала.
Дядо Коледа ми донесе на геврека дупката.
  Laughing и на мен това  Laughing
Значи и на други се случвало.... Thinking

# 35
  • Мнения: 37
Аз получих епилатор , не е изненада просто старият изгоря точно сега.

# 36
  • София
  • Мнения: 3 064
Аз явно не съм слушала.
Дядо Коледа ми донесе на геврека дупката.
  Laughing и на мен това  Laughing
Значи и на други се случвало.... Thinking

Присъединявам се. Ама хич пък не ми дреме от това.

# 37
  • Мнения: 280
Аз от половинката още не съм получила - на 31.12 ще ми подари Simple Smile не му остана време да ми купи Sad
Иначе от баби и дядовци получих парички.От мама сушилка за дрехи и купички за супа на Duralex (от такива имах нужда) Simple Smile И май е това... newsm78 Да не забравя нещо  Peace
Ще ми се да съм дете Simple Smile племенничката ми получи един куп подаръци Simple Smile

# 38
  • BG
  • Мнения: 1 900
Златна гривна.

# 39
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Аз пък ще се похваля с ново пролетно кожено яке. Flutter

# 40
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663

Подаръкът не е изненада, изненадата е цената му - кожено портмоне за 162 лв  Crazy Мъжа ми няма акъл - за пореден път се убеждавам  Joy
Мъжа ти като ти прави подарък да не му съобщава цената след ''честит празник мила''?

# 41
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Моят подарък беше пътуване в чужбина  Grinning

# 42
  • Мнения: 7 947

Подаръкът не е изненада, изненадата е цената му - кожено портмоне за 162 лв  Crazy Мъжа ми няма акъл - за пореден път се убеждавам  Joy
Мъжа ти като ти прави подарък да не му съобщава цената след ''честит празник мила''?

Не, мила, не ми съобщава цената, ако въобще това е от значение...
Просто са го опаковали в магазина, без да махнат етикета с цената и така без да искам видях  Wink Истината е, че портмонето е прекрасно, но не мисля, че едно портмоне си заслужава на тая цена и затова се изненадах...

# 43
  • Мнения: 2
Нов Лаптоп

# 44
  • Мнения: 407
Аз получих златен синджир. А и да не забравя, че един месец  по-рано се сдобих с нов лаптоп.
 Joy
Очаквах телефон, а то се оказа синджир.

Общи условия

Активация на акаунт