Какъв коледен подарък-изненада получихте?

  • 6 053
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 727
Аз явно не съм слушала.
Дядо Коледа ми донесе на геврека дупката.
  Laughing и на мен това  Laughing
Значи и на други се случвало.... Thinking

Присъединявам се. Ама хич пък не ми дреме от това.

И на мен! За 10-та поредна година...  Tired

# 46
  • Мнения: 280
Бельо от ETAM...мнооого красиво  newsm76

# 47
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз явно не съм слушала.
Дядо Коледа ми донесе на геврека дупката.
  Laughing и на мен това  Laughing
Значи и на други се случвало.... Thinking

Присъединявам се. Ама хич пък не ми дреме от това.

И на мен! За 10-та поредна година...  Tired
Сега ще поведа класацията, като кажа, че аз имах РД на 22.12 и не получих подарък даже и за него. Вече взе да ми писва и да мрънкам за подарък.
Извинете подаръка за РД-то ми е платена сметка за ток и 10 чувала с въглища / за да ми е топло/.  Close

# 48
  • Мнения: 7 947
 hahaha е от кво мрънкаш - тва са си поне 300левчета...

# 49
  • София
  • Мнения: 13 206
Сега ще поведа класацията, като кажа, че аз имах РД на 22.12 и не получих подарък даже и за него. Вече взе да ми писва и да мрънкам за подарък.
Извинете подаръка за РД-то ми е платена сметка за ток и 10 чувала с въглища / за да ми е топло/.  Close

Надявай се да поведеш!!!!  Twisted Evil
Аз получих цял тон вълища, пък ти само 10 чувала  hahaha и повече от една сметка за ток...  и привилегията да обслужвам котела  Crazy Crazy Crazy

# 50
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Аз явно не съм слушала.
Дядо Коледа ми донесе на геврека дупката.
  Laughing и на мен това  Laughing
Значи и на други се случвало.... Thinking

Присъединявам се. Ама хич пък не ми дреме от това.

И на мен! За 10-та поредна година...  Tired
Сега ще поведа класацията, като кажа, че аз имах РД на 22.12 и не получих подарък даже и за него. Вече взе да ми писва и да мрънкам за подарък.
Извинете подаръка за РД-то ми е платена сметка за ток и 10 чувала с въглища / за да ми е топло/.  Close

Да, ама аз водя класацията. Освен всичко имам РД на 31 декември  Mr. Green
 smile3533

# 51
  • Мнения: 1 318
Тази година се престара - понеже знае, че много обичам научно-популярни филми, ме зареди с цяла колекция на ДВД. Освен това ме изненада много приятно с екскурзия, която ще осъществим в края на месеца и едно много сладурско портмоне Blush
Аз му подарих вино (пада си по хубавите вина), една иконка и много красив спален комплект, за да се топлим Mr. Green

# 52
  • Мнения: 50
Аз получих телефон, че със старата бръкма едва карах(всеки ден го зареждах) и ми беше писнало...

# 53
  • Мнения: 2 175
Ами..Коледа, НГ и Рд-то ми са все близо..та ми се понасъбраха подаръци: телефон-компютър, пътешествие и празнуването на РД-то.. Embarassed

# 54
  • Мнения: 77
Може би е тъпо, но най-приятното за мен беше готовността на съпруга ми да задоволи всяко мое желание, лично и за детето и на всяка цена. Получих и много материални подаръци но това ми се стори най-съществения.

# 55
  • Мнения: 7 947
е това само по Нова Година ли го прави  newsm78

# 56
  • Мнения: 77
Може би е тъпо, но най-приятното за мен беше готовността на съпруга ми да задоволи всяко мое желание, лично и за детето и на всяка цена. Получих и много материални подаръци но това ми се стори най-съществения.
не само, но тогава като че по-осезаемо се усещат дори малките жестове

# 57
  • Мнения: 77
сори, нещо не уцелих цитата, отговора меше за последният пост на viliko

# 58
  • Мнения: 7 947
абе  жестове, жестове...ама друго си е и някое подаръче, айде сега  Wink

# 59
  • Мнения: 77
Права си, ако трябва да споделя за протокола-професионален цифров апарат, яке и ботуши

Общи условия

Активация на акаунт