Коледните подаръци или как да си съсипем празника.

  • 10 827
  • 143
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 5 297
Баш в тази тема женска злоба не видях, а споделяне на женски житейски опит Peace.

# 136
  • Мнения: 434
 За да избегнем вкъщи подобни неприятни и нежелани изненади,просто не се изненадваме.Всеки казва какво иска и му се купува (говоря за празници и поводи,когато всеки очаква подарък и се вълнува).
И защото не може без романтика,си правим малки подаръчета-изненади през останалото време.Ей така,без повод.

# 137
  • Мнения: 2 448
Никаква злоба няма в коментарите по темата, нито пък смях в така поднесеното в началото от авторката.    Whistling
А и щом всички сме видели еднакво поднасянето, значи вината не е в нашия телевизор.  Wink

# 138
  • Мнения: 2 018
мили дами, никога, ама наистина никога не си позволявайте да изказвате кометари и заключения, без да сте навътре в дадената ситуация. Изобщо не е здравословно!  Joy Просто щяхте да ме уморите от смях!

Ти защо пусна темата? Не трябва да изказваме "коментари и заключения без да сме навътре в нещата" - а тогава какво трябваше да пишем? И кога трябва да сме сигурни, че сме достатъчно навътре в нещата? Пускаш тема, описваш поблема и ... какво очакваш след това?  Rolling Eyes
И аз не видях злоба в темата!
Но погледни самото заглавие - "... как да си съсипем празника". Обърни си внимание, че ти сама си го съсипваш. Усмихни се и не обръщай внимамие на дребните неща. Те не са важни. Важното е че имаш човек до себе си, който подарява макар и глупави /според теб/ подаръци, но той все пак ти ги прави.  Hug

# 139
  • Мнения: 1 289
мили дами, никога, ама наистина никога не си позволявайте да изказвате кометари и заключения, без да сте навътре в дадената ситуация. Изобщо не е здравословно!  Joy Просто щяхте да ме уморите от смях!

Колко навътре очакваш да навлезем в ситуацията - освен да пробваме пижамата ти...

# 140
  • Мнения: 13 624
тя темата за какво се пуска ако не последват коментари незнам Simple Smile

# 141
  • София
  • Мнения: 38 515
Миуото се издъни веднъж-дваж по рожденни дни с подаръците и сега по Коледа ми дава само кеш - аз си знам за какво да го похарча!

# 142
  • Мнения: 1 367
Само дето на мен ми се искаше тая Коледа най-после да изкрещя вътрешно:"ДААААААААААААААА!!!! Е, тоя път успя да ми купиш нещо свястно!"  Wink
Като прочетох това се сетих за скечовете на "Аламинут" на Нова година.Жената искаше подарък,ама не знаеше точно какъв,и пращаше мъжа си по целия свят да й търси подходящ,пардон,"свестен" подарък.
Без да претендирам да съм навътре в дадената ситуация,да запитам авторката-има ли някаква вероятност да не си получила бленуваната шевна машина,тъй като със сигурност струва доста повече от историческата пижама?А точно в този момент това да не е по възможностите на съпруга ти?Или пък просто да не е могъл да намери точно каквато искаш ти?Гадая само... newsm78

# 143
  • Мнения: X
според мен го е било страх да не обърка марката и модела
шевна машина е това,тежи бая повече от малко дантели
ако му я запратят по кратуната не го виждам

Общи условия

Активация на акаунт