Как оцеляват вчерашните реалити герои

  • 32 110
  • 253
  •   1
Отговори
# 105
  • Временно
  • Мнения: 788
http://www.donbalon.eu/life2689.html Да споделя какво прочетох за новия Вип Брадър

Леле майко  Laughing Тоя ВБ ще е скандален  Laughing Просто от сега си представям скандалите (боевете) между Златка и Алисия. И за капак Албена Вулева  Laughing
Това са само предполагаемите участници,не е сигурно дали ще приемат.
Аз лично не вярвам Алисия да пусне Божинов,а пък и не само тя,все пак човекът има ангажименти.
Но,че ще има скандали и интриги то това е неизбежно.Нали за това го и гледаме. Laughing

# 106
  • Мнения: 4 435
Никак не вярвам, че Божинов ще си зареже мачовете,отбора, заплатата,и ще пренебрегне договора,за да влиза в Къщата. ooooh!  Пепинка, чак и боеве. hahaha Joy Да бе да!

# 107
  • Мнения: 258
Абе не се знае какво може да стане ако Златка и Алисия се набарат  Joy

# 108
  • Berlin
  • Мнения: 11 272
нещо по темата - вики от стар академи води тае бо в клуба, в който ходя от време на време. мисля и че по едно време водеше едно предаване по бг радио.

# 109
  • София
  • Мнения: 15 242
Ясен от Мюзик айдъл 2 пее в Синатра.

# 110
  • Мнения: 21
А помните ли оня образ Недялко от ББ2?
Преди две години се беше кандидатирал за кмет на Ямбол. Crazy

# 111
  • Мнения: 897
А помните ли оня образ Недялко от ББ2?
Преди две години се беше кандидатирал за кмет на Ямбол. Crazy

Как .. ми той не се забравя...
Като беше при малката сестра заедно с Нед , Нед го подиграва за песента"Ей, това енай селската и тъпа песен..." Май си пее още за фон...  Laughing

# 112
  • Мнения: 21
Не само, че пее, ами има и шоу в местната кабеларка. Пълен олигофрен.

# 113
  • Мнения: 897
Не само, че пее, ами има и шоу в местната кабеларка. Пълен олигофрен.
Laughing Laughing
Ми известен е човека...
На мен ми беше адски скучен типаж и адски неприятен..  Laughing

# 114
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Вчера в "Градски легенди" имаше интервю с Иво (Стар Академи) и Платино, разликата им изглеждаше по-голяма, отколкото е в действителност. Нямах възможност да ги слушам, някой гледа ли го?

# 115
  • Мнения: 11 747
А какво стана с Косьо от ББ4? Ще става ли певец?

# 116
  • Мнения: 1 367
Абе не се знае какво може да стане ако Златка и Алисия се набарат  Joy
Пак ли Златка бееее!!!!Вече ме е страх,че като отворя хладилника,ще излезе от там!Чешмата да пусна,оттам ще изтече!

# 117
  • Мнения: 897
Абе не се знае какво може да стане ако Златка и Алисия се набарат  Joy
Пак ли Златка бееее!!!!Вече ме е страх,че като отворя хладилника,ще излезе от там!Чешмата да пусна,оттам ще изтече!
Лафа е доста стар, но винаги ме развеселява  Laughing. Това значи, че продукта Златка е доста добре реализиран.
Какво стана с това девойче. Беше на Венетка, после Сървайвър, после МА1 ... Маргото , де...
http://nikito05-new.hit.bg/margo2.jpg

# 118
  • Варна
  • Мнения: 3 360
Хубавка тема  Peace

Някой да знае какво стана с Денислав и Пламена ?

Николай Манолов и аз си го спомням. Решението да влезе в МА Теодор Койчинов и да отпадне Николай Манолов  го взе Слави Трифонов. Мисля, че има бъдеще момчето, дано да има и по-голям късмет. Миналата година се яви и на конкурса на Евровизия , но нищо не стана.

# 119
  • Мнения: 1 775
Хубавка тема  Peace

Някой да знае какво стана с Денислав и Пламена ?

Николай Манолов и аз си го спомням. Решението да влезе в МА Теодор Койчинов и да отпадне Николай Манолов  го взе Слави Трифонов. Мисля, че има бъдеще момчето, дано да има и по-голям късмет. Миналата година се яви и на конкурса на Евровизия , но нищо не стана.
Решението го взе Йорданка Христова. Слави и Дони бяха за Теодор, а Гала - за Николай. Данчето имаше 2 гласа като председател на журито.

Общи условия

Активация на акаунт