Как оцеляват вчерашните реалити герои

  • 32 109
  • 253
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 4 434
таз оф как се казваше изкочи ми от главата, жената на покойният Дими от Сленг.
Ива Екимова.

# 151
  • София
  • Мнения: 5 289
Аха, сетих се и точно се връщах да се редактирам, ама ти си ме изпреварила.Мерси.

# 152
  • Мнения: 115
Тя участваше в спора,а в първата част на предаването канят по един гост който интервюират Flutter

# 153
  • Мнения: 197
http://www.vbox7.com/play:da8cacdb

Коцето  Heart Eyes  от ББ4 празнува РД с част от съквартирантите - Денислав, бай Иван, Цецо, Манол, Мамето (направо не можах да я позная).Май това бяха  newsm78  Умберто го няма   Confused

# 154
  • Мнения: 38
Интересна тема Simple Smile  ще се шмугна и аз вътре!
Снощи гледах "Най-горещ мъж за 2008" и с много добро впечатление останах от Стойка от първия Big brother. Новото за нея се знае (тя къде ли не отиде да се похвали).

да и аз бях приятно очарована от нея.даже още в началото след като излезе се чудя какво толкова я оплюваха-на мен ми се стори,че доста добре се изразява  Peace

Бат Сали беше по едно време в затвора.

хаха,за какво е бил в затвора?

# 155
  • Мнения: 3 211
http://www.vbox7.com/play:da8cacdb

Коцето  Heart Eyes  от ББ4 празнува РД с част от съквартирантите - Денислав, бай Иван, Цецо, Манол, Мамето (направо не можах да я позная).Май това бяха  newsm78  Умберто го няма   Confused
И Жоро е там, и Манол, и Даниел, и Ема, и май почти всички от ББ.
Много ми беше интересно да го гледам Simple Smile

# 156
  • Мнения: 4 841

Може ли да задам два въпроса, ако някой може да ми отговори ще съм много благодарна.
1. Самие защо е БЕЗ забрадка? Ако религията и позволява да ходи без забрадка, за чий се прави на интересна близо три месеца в къщата, та и по време на мисии дори не я сваляше???
2. Дебелата мацка, която така и не влезе в къщата (Нели ли беше?) с кого се е сприятелила, та се явява на всички партита, купони и изяви на Брадърите? Реално тя е толкова част от шоуто, колкото и всеки един от зрителите, стояли пред екрана. Единствената причина да е с тях, е ако някой я кани. Или пък продуцентите я "набутват"? Дори на личните им празници?

# 157
  • into the blue
  • Мнения: 771

Може ли да задам два въпроса, ако някой може да ми отговори ще съм много благодарна.
1. Самие защо е БЕЗ забрадка? Ако религията и позволява да ходи без забрадка, за чий се прави на интересна близо три месеца в къщата, та и по време на мисии дори не я сваляше???
Имам спомен от темата за ББ4,една мацка беше писала,че познава Самието и до момента на влизането й в къщата не я е виждала със забрадка.Явно продуцентите са решили да засилят акцента в/у религията й и е била задължена да я носи в къщата. Rolling Eyes

# 158
  • Мнения: 197
Имам спомен от темата за ББ4,една мацка беше писала,че познава Самието и до момента на влизането й в къщата не я е виждала със забрадка.Явно продуцентите са решили да засилят акцента в/у религията й и е била задължена да я носи в къщата. Rolling Eyes

Точно  Peace Даже и на кадри от кастинга за ББ4 Самието беше без забрадка.
А за Нелито - два дена преди финала пуснаха всички брадъри в къщата и тя тогава се сприятели с някои от тях. А Коцето съм сигурна, че е поканил абсолютно всички брадъри, дори и да не са му толкова близки.

# 159
  • Madrid
  • Мнения: 514
таз оф как се казваше изкочи ми от главата, жената на покойният Дими от Сленг.
Ива Екимова.

Момичета,може ли да ми кажете какво му се е случило,аз нямам представа и направо се стъписах като прочетох? Sad

# 160
  • Мнения: 3 634
Кара с превишена скорост мотора си и се удари в мантинелата. Имаше някакви коментари, че у дома са го чакали за Р.Д. на дъщеричката.  Confused

# 161
  • Madrid
  • Мнения: 514
Това преди колко време се е случило?
Благодаря,че ми отговори!

# 162
  • Мнения: 3 634
30.08.2008

Димитър Екимов, познат като Дими от група “Сленг“, е загинал вчера сутрина при катастрофа на автомагистрала “Хемус“.

Катастрофата е станала вчера към 11 часа на АМ “Хемус“. Дими е шофирал мотоциклет “Сузуки“.

По първоначални данни певецът, шофирал с много висока скорост, първо се ударил в мантинела, а после излетял от платното. При падането Дими е загинал на място.

Катастрофата е станала в района на гара Яна.

Дими беше един от най-обичаните български поп изпълнители.

Автор и изпълнител на едни от най-хубавите и лирични български песни, певецът се превърна във всенароден любимец на българи от всякакви възрасти.

Нелепата му смърт е поредното страховито предупреждение към всички нас - Карайте внимателно!

# 163
  • София
  • Мнения: 15 478
А припадащата Нели къде се бута навсякъде? За Самие си беше ясно,че не ходи с кърпи навън.

# 164
  • Мнения: 35
Соня Немска прие годежен пръстен от Денислав

http://life.dir.bg/2009/01/12/news3838808.html


Ама че драма..жалка работа.

Общи условия

Активация на акаунт