Как оцеляват вчерашните реалити герои

  • 32 111
  • 253
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 3 634
"... Тогава най-неочаквано, брадърът извадил пръстен и го подарил на възлюбената си. Но оставил на нея да реши как ще го приеме - като подарък или като годежен. "Приех го като подарък, но си е годежен", пояснила Соня..."

Ъ?! Нищо не е пояснила...какъв е този пръстен-подарък, но и годежен?! нЕмаше такива работи по мое време!  newsm78

# 166
  • Мнения: 1 386
Ъ?! Нищо не е пояснила...какъв е този пръстен-подарък, но и годежен?! нЕмаше такива работи по мое време!  newsm78

Ти нищо не разбираш.Няма му доверие жената да се омъжи за него, но иска да се похвали ,че и е дал пръстен.
Чети между редовете.

# 167
  • Мнения: X

Бат Сали беше по едно време в затвора.

хаха,за какво е бил в затвора?

Заради изготвяне на фалшиви документи-шоф.книжки Peace

# 168
  • Madrid
  • Мнения: 514
Михалко,благодаря ти за информацията,наистина,аз направо съм в потрес! Confused

                                        bouquet  bouquet  bouquet

# 169
  • Мнения: 126
Скоро гледах Иванина в предаване поTV7,каза че вече ще живее в София.Търси мъжа на живота си,който освен всичко друго трябва да има пари,защото било важно все пак.

# 170
  • Мнения: 3 634
Ъ?! Нищо не е пояснила...какъв е този пръстен-подарък, но и годежен?! нЕмаше такива работи по мое време!  newsm78

Ти нищо не разбираш.Няма му доверие жената да се омъжи за него, но иска да се похвали ,че и е дал пръстен.
Чети между редовете.

А аз помислих, че си е направила сама предложение за брак.  Thinking

# 171
  • Мнения: 1 367
Скоро гледах Иванина в предаване поTV7,каза че вече ще живее в София.Търси мъжа на живота си,който освен всичко друго трябва да има пари,защото било важно все пак.
Оф,то само нея я нямаше в София!  Sick Интресно с какво ще се занимава и как ще се издържа.

# 172
  • Мнения: 205
Вместо запис на бат Сали му се роди и второ дете.

# 173
  • Мнения: 210
Скоро гледах Иванина в предаване поTV7,каза че вече ще живее в София.Търси мъжа на живота си,който освен всичко друго трябва да има пари,защото било важно все пак.
Оф,то само нея я нямаше в София!  Sick Интресно с какво ще се занимава и как ще се издържа.
С каквото се е занимавала досега и с каквото  се е издържала досега,само,че сега ще вършее на по голяма площ.Хасково и региона й дойдоха малко.

# 174
  • Мнения: 1 367
Скоро гледах Иванина в предаване поTV7,каза че вече ще живее в София.Търси мъжа на живота си,който освен всичко друго трябва да има пари,защото било важно все пак.
Оф,то само нея я нямаше в София!  Sick Интресно с какво ще се занимава и как ще се издържа.
С каквото се е занимавала досега и с каквото  се е издържала досега,само,че сега ще вършее на по голяма площ.Хасково и региона й дойдоха малко.
Ясно.Горките й родители.Разходите на момиченцето в столицата ще бъдат несравнимо по-високи!

# 175
  • Мнения: 126
Иванина каза,че учела маркетинг и реклама и с реклама искала  да се занимава.

# 176
  • Мнения: 205
Да бе ,то как да каже друго.А нели -победителката в С2 за нея нещо?

# 177
  • русе
  • Мнения: 140
Да бе ,то как да каже друго.А нели -победителката в С2 за нея нещо?
Нели от Сървайвър е започнала работа като мениджър в отдел “Продукция” на bTV
Линкът не се отваря, така че копирам по-интересното - Победителката от първия сезон на приключенското риалити “Сървайвър” Нели Иванова стана част от екипа на bTV. “В телевизията съм от около месец и съм много доволна”, призна ни тя. Триумфаторката в първия сезон на шоуто е започнала работа като мениджър в отдел “Продукция” на частната телевизия. През лятото тя си почина пълноценно като се отдаде на новата си страст-пътешествията. Този път хубавицата направи обиколка из Средиземноморието. Преди да започне работа в национален ефир Нели работеше като продуцент в предаването на Дони “Мръсен, долен лъжец” в телевизия ТВ-2. Тя се занимаваше с гостите и обезпечаваше техническата част на шоуто, което после падна от програмната схема на медията. Иначе наградата 250 000 от “Сървайвър” вече се стопи. Тя си купи апартамент, разходи се до Египет с компанията на Дони и Нети, заби и към Азия.


Златка от „Островът на изкушенията” направи див купон за рождения си ден
А гаджето й самбиста Благой Иванов й подарил пластична операция на носа  и платинено колие !

Жени и Спас от Survivor 3 се разделиха

Последна редакция: чт, 15 яну 2009, 16:04 от stef77

# 178
# 179
  • Мнения: 11 747
Ах, каква бляскава кариера! Ах, каква знаменита звезда! Тя е моят идол и аз я обичам!  Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт