Пазаруване от : http://www3.jcpenney.com

  • 7 072
  • 89
  •   1
Отговори
# 60
tova e mi doide dano ne sam go prevel pravilno                                 
                   Thank you for your internet order.

We have been notified by our Merchandising Department that we can no
longer ship Levis/Dockers products outside of the United States and its
territories. Therefore your order has been canceled.

We apologize for any inconvenience this may cause you.

We do appreciate your patronage and will look forward to continuing to
be of service to you.

Thank you.

# 61
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Да, order confirmation получих веднага след поръчката, но там пише, че сумата за плащане е estimated и ще получа е-мейл с окончателната сума и уведомление, че нещата са натоварени. Rolling Eyes

# 62
  • Русе
  • Мнения: 1 302
Да, order confirmation получих веднага след поръчката, но там пише, че сумата за плащане е estimated и ще получа е-мейл с окончателната сума и уведомление, че нещата са натоварени. Rolling Eyes

Ами това ти е дефакто потвърждението, следващото писмо, което ще получиш ще е фактура с дата, на която са пуснали нещата до БГ.

# 63
  • Мнения: 5 209
tova e mi doide dano ne sam go prevel pravilno                                 
                   Thank you for your internet order.

We have been notified by our Merchandising Department that we can no
longer ship Levis/Dockers products outside of the United States and its
territories. Therefore your order has been canceled.

We apologize for any inconvenience this may cause you.

We do appreciate your patronage and will look forward to continuing to
be of service to you.

Thank you.



Правилно си го превел, но това явно е нещо ново. Преди пращаха Левис.
Дънките на Левис са едно от малкото неща, които си заслужава да се купуват, защото цените им в САЩ са смешно ниски, а качеството - доста добро. Жалко.

# 64
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Да, order confirmation получих веднага след поръчката, но там пише, че сумата за плащане е estimated и ще получа е-мейл с окончателната сума и уведомление, че нещата са натоварени. Rolling Eyes
Сега след няколко дена трябва да получиш Shipment Notification и след този мейл брой 7 дена и можеш да ходиш на митницата да си търсиш поръчката Peace
Аз в понеделник получих такъв мейл и се надявам или в петък или в понеделник пратката ми да е тук. Grinning

# 65
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Благодаря ви, момичета, явно това е обичайния начин, по който процедират.   Peace

# 66
  • Мнения: 42
tova e mi doide dano ne sam go prevel pravilno                                 
                   Thank you for your internet order.

We have been notified by our Merchandising Department that we can no
longer ship Levis/Dockers products outside of the United States and its
territories. Therefore your order has been canceled.

We apologize for any inconvenience this may cause you.

We do appreciate your patronage and will look forward to continuing to
be of service to you.

Thank you.



Правилно си го превел, но това явно е нещо ново. Преди пращаха Левис.
Дънките на Левис са едно от малкото неща, които си заслужава да се купуват, защото цените им в САЩ са смешно ниски, а качеството - доста добро. Жалко.

E,чак пък "малкото".Бях в щатите преди 2 години и се прибрах с 2 куфара дерхи от там.Е няма такова качество и цена у нас Simple SmileНайк и Адидас тениски за по 5 до 10 долара си струва откъдето и да го погледнеш.Отгоре на всичко переш и обличаш без да мръдне ни ръб ни цвят:) JCPenny ми беше тръпката там.Обикалях с часове детския и мъжкия щанд (нещо не се разбрах с тамошния вкус за женска мода ) , качеството е отлично , не се притеснявайте за това.Аризона е една от марките , която не съм срещала в България , но в която се влюбих , страхотно качество на дрехите.До сега ангажирах близки  , които живеят там да ми купуват неща и да ми ги пращат  , но варианта , който сте намерили ми харесва повече.Ще следя темата с интерес .Разбрах , че има промяна в необлагаемата сума за покупки по интернет от Щатите .Може ли някой да ми посочи линк където мога да прочета по-подробно за това?Благодаря предварително:)

# 67
  • Мнения: 42
Да, order confirmation получих веднага след поръчката, но там пише, че сумата за плащане е estimated и ще получа е-мейл с окончателната сума и уведомление, че нещата са натоварени. Rolling Eyes
Сега след няколко дена трябва да получиш Shipment Notification и след този мейл брой 7 дена и можеш да ходиш на митницата да си търсиш поръчката Peace
Аз в понеделник получих такъв мейл и се надявам или в петък или в понеделник пратката ми да е тук. Grinning

Защо в митница , след като сумата е под 200 долара? До колкото разбрах толкова е необлагаемата сума.В този случай не се ли ходи само в пощата?!

# 68
  • София
  • Мнения: 971
Разбрах , че има промяна в необлагаемата сума за покупки по интернет от Щатите .Може ли някой да ми посочи линк където мога да прочета по-подробно за това?Благодаря предварително:)

Заповядай
http://www.pazaruvane.com/2008/12/blog-post_25.html

# 69
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Да, order confirmation получих веднага след поръчката, но там пише, че сумата за плащане е estimated и ще получа е-мейл с окончателната сума и уведомление, че нещата са натоварени. Rolling Eyes
Сега след няколко дена трябва да получиш Shipment Notification и след този мейл брой 7 дена и можеш да ходиш на митницата да си търсиш поръчката Peace
Аз в понеделник получих такъв мейл и се надявам или в петък или в понеделник пратката ми да е тук. Grinning

Защо в митница , след като сумата е под 200 долара? До колкото разбрах толкова е необлагаемата сума.В този случай не се ли ходи само в пощата?!

Пак в митницата се получава, просто няма да се плаща мито. Peace В големите градове всичко, което е над 2 кг. се получава от митницата (пощенския клън към нея).

На мен днес ми изтичат 7-те дни от както получих Shipment Notification, ще взема утре да проверя дали нещо не е дошло. Party

# 70
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Дори пратката да е под 2кг, пак се ходи на митница!
Така ми обясни жената която дава колетите. Peace

# 71
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Що тъй? Аз редовно получавам пратки от Щатите, на по-ниска стойност и под 2 кг. и винаги си ги получавам от пощата. newsm78

# 72
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Що тъй? Аз редовно получавам пратки от Щатите, на по-ниска стойност и под 2 кг. и винаги си ги получавам от пощата. newsm78
Специално за тези така ми каза, имах лятото едни джапанки само, които тежаха не повече от 0.400кг и ходих на митницата да си ги взема. Peace

# 73
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Получих си поръчката днес и съм доволна от почти всичко! Peace
За съжаление една детска камера, която взехме за Симона не работи. Confused Някой връщал ли е стока обратно и за чия сметка са транспортните разходи? За мен е логично, когато връщането е по тяхна вина, да ги поемат (те и без това ще излязат на цената на камерата Tired). Писах им и в сайта, до 48 часа трябва да ми отговорят, но, ако има някой с опит, ще ми е полезно да сподели.

# 74
  • Мнения: 42
Радвам се, че нещата са протелки добре по доставката , и съжалявам за камерката , дано успееш да я върнеш. Не зная как стои въпроса с транспортните повреди (ако решат че е такава). Имам няколко питанки , ако може и е удобно Simple Smile На каква сума беше покупката , плати ли ддс върху стойността , имаше ли застраховка пратката и за чия сметка е застраховката (хич им няма вяра на българските пощи-парих се няколко пъти)И най-вече с каква карта плати.До колкото разбрах май не приемали виза електрон.Съжалявам ако съм много нахална , но живо се интересувам от това как се пазари от този магазин онлайн  Simple Smile
Мерси предварително Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт