Пазаруване от : http://www3.jcpenney.com

  • 7 066
  • 89
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Според мен не е транспортен дефект при камерата, просто не работи - изобщо не й се включва LCD дисплея... Както и да е, още не са ми отговорили (независимо, че в сайта им пише, че отговарят до 48 часа  Confused).

Сега на въпросите ти - поръчката ми беше на обща стойност 186 долара, в това число - транспорта и застраховката (която е за сметка на купувача, начисляват ти я при потвърждаването на поръчката - около 8 долара беше). Картата ми е кредитна, Виза. Peace

# 76
  • Мнения: 5 207
E,чак пък "малкото".Бях в щатите преди 2 години и се прибрах с 2 куфара дерхи от там.Е няма такова качество и цена у нас Simple SmileНайк и Адидас тениски за по 5 до 10 долара си струва откъдето и да го погледнеш.Отгоре на всичко переш и обличаш без да мръдне ни ръб ни цвят:)

Права си. Малко се изсилих, но ми е жал за левиса.

Според мен не е транспортен дефект при камерата, просто не работи - изобщо не й се включва LCD дисплея... Както и да е, още не са ми отговорили (независимо, че в сайта им пише, че отговарят до 48 часа  Confused).

Сега на въпросите ти - поръчката ми беше на обща стойност 186 долара, в това число - транспорта и застраховката (която е за сметка на купувача, начисляват ти я при потвърждаването на поръчката - около 8 долара беше). Картата ми е кредитна, Виза. Peace

Не очаквай да ти отговорят през уикенда.
Не плати мита, така ли? Аз да си питам, че след последният ми поход по митници ми побеля косата.

# 77
  • Мнения: 42
Ето още един линк на много добър магазин в Щатите . Като ми остане време , ще проверя има ли възможност за доставка до България.

http://www1.macys.com/index.ognc

Ако междувременно някой е пазарувал от там , бих била благодарна да сподели опит и впечатления  Simple Smile

# 78
  • Варна
  • Мнения: 11 340
guess who, не платих нито мито, нито ДДС. Peace Затова гледах да ми е под 200 долара поръчката.

# 79
  • софия
  • Мнения: 25 478
Ето още един линк на много добър магазин в Щатите . Като ми остане време , ще проверя има ли възможност за доставка до България.

http://www1.macys.com/index.ognc

Ако междувременно някой е пазарувал от там , бих била благодарна да сподели опит и впечатления  Simple Smile
Има страхотни неща (купувала съм от там чрез приятел в Щатите), но "Currently we're only able to ship to the United States, APO's, Puerto Rico, American Samoa, Marshall Islands, Palau, US Virgin Islands and Guam. Some restrictions apply."
Няма доставка до Европа, камо ли БГ.

# 80
  • Мнения: 5 207
guess who, не платих нито мито, нито ДДС. Peace Затова гледах да ми е под 200 долара поръчката.

Супер.
Тогава ще пробвам един друг американски сайт (за козметика), който доставя до България, и ще докладвам за подробностите като дойде стоката. Дрехи - по-нататък.

# 81
  • Мнения: 42
Ето още един линк на много добър магазин в Щатите . Като ми остане време , ще проверя има ли възможност за доставка до България.

http://www1.macys.com/index.ognc

Ако междувременно някой е пазарувал от там , бих била благодарна да сподели опит и впечатления  Simple Smile
Има страхотни неща (купувала съм от там чрез приятел в Щатите), но "Currently we're only able to ship to the United States, APO's, Puerto Rico, American Samoa, Marshall Islands, Palau, US Virgin Islands and Guam. Some restrictions apply."
Няма доставка до Европа, камо ли БГ.

И това ако е честно  hit

А случайно да знаеш кога ще отпаднат визите за Америка? newsm78
Ако имат късмета да ни изтърват, всяка година ще празнувам Коледа и Нова година със сестричка на тяхна територия и ще се връщам запасена с всичко необходимо за една година напред smile3508Не стига , че имат по-висок стандарт от нас , ами стоките им са по-качествени и по-евтини от нашите.На нищо не прилича това.Нали и  те от Китай зареждат , ве .Що техния Китай е по-качесвен?!

Съжалявам за отклонението от темата Embarassed

Варианта с роднините и познатите е що-годе удачен , но е ангажиращ за тези  , които живеят там .Освен това е и по-скъп мисля.Колет от Америка с тегло около 4 килограма излиза 55$ (пътни+застраховка) , освен това всяка сума вписана в застраховката над 60$ се облага с мито , което с разходите на пощата и попълването на митническата декларация излиза малко солено.За обявена стойност 150$ , митото е около 40 лв. Така , ако си купите от там стока за 150$ реално ще платите около 235$.Колетите пътуват около 20-30 дни.Риска от "загубване" все още е твърде висок щом пратката влезе на българска територия( хич и не ми се коментира темата).Отделно от това колкото пъти ми се е наложило да минавам през митница (откак влязохме в евр. съюз, защото преди това не се налагаше , необлагаемия минимум беше 200 евро мисля) толкова пъти съм се чувствала едва ли не като престъпник- Кой ви го праща , от къде ви го праща , какво има въре , това за какво служи , я ама тази фанелка от каква материя е...Личи ли ми колко много обичам да се занимавам с българските митници? Simple Smile

Пак се отплеснах... Blush

Та някой да е чул кога ще отпадат визите за Щатите  Grinning

# 82
  • софия
  • Мнения: 25 478
Права си, snejanal! Ама .. т'ва е положението. Ако не искаш да ангажираш близки, можеш да ползваш фирма-посредник. Имаше няколко теми за тях тук. Границата на неолагаемия минимум беше вдигната на 200 долара, ако се изпраща от юридическо лице. Ти, ако знаеш, аз какви работи за обзавеждане съм си харесала в Щатски сайтове, но като питам - доставката ми излиза по-скъпа от цената на самото нещо. Сега, единствено се надявам, на моя майстор да ни направи едно-друго.
За визите - не знам Sad

# 83
  • София
  • Мнения: 843
Ето още един линк на много добър магазин в Щатите . Като ми остане време , ще проверя има ли възможност за доставка до България.

http://www1.macys.com/index.ognc

Ако междувременно някой е пазарувал от там , бих била благодарна да сподели опит и впечатления  Simple Smile

Ауууууууууууууууууу как можа да го пуснеш това. Очите ми изтекоха. Banghead  Някой може ли даде по-подробно инфо за тези посредници. Мернах разни неща от нета но ми звучи супер реклама  и само това.

# 84
  • Мнения: 42
Според мен не е транспортен дефект при камерата, просто не работи - изобщо не й се включва LCD дисплея... Както и да е, още не са ми отговорили (независимо, че в сайта им пише, че отговарят до 48 часа  Confused).

Сега на въпросите ти - поръчката ми беше на обща стойност 186 долара, в това число - транспорта и застраховката (която е за сметка на купувача, начисляват ти я при потвърждаването на поръчката - около 8 долара беше). Картата ми е кредитна, Виза. Peace

Виж това , останах с впечатление , че ще ти хареса (твърде вероятно е и да го знаеш) Simple Smile Имат и магазин в Англия.Доставка от там би била по лесна ми се струва:)
http://www.toysrus.com/shop/index.jsp?categoryId=2255956


# 85
  • Мнения: 239
А дали е възможно аз от тук да поръчам и да го доставят на адрес в Англия? Или трябва от там да се поръча?

# 86
  • София
  • Мнения: 426
Ето още един линк на много добър магазин в Щатите . Като ми остане време , ще проверя има ли възможност за доставка до България.

http://www1.macys.com/index.ognc

Ако междувременно някой е пазарувал от там , бих била благодарна да сподели опит и впечатления  Simple Smile



Ти май си решила да ни разориш бе жена Joyстрахотен е сайта

# 87
  • София
  • Мнения: 971
Момичета, моля не разводнявайте темата с други магазини  Peace

# 88
  • Sofia
  • Мнения: 647
1 въпрос относно р-рите, ако може.За дете 145/150см- по таблицата излиза М(12) или L(14).Обаче като разглеждам какво продават започвам да си мисля, че не се ориентирам правилно- излиза, че за Вики в този сайт няма почти нищо.От  това например най- голямото за ръст 122 ли е или греша?И ми дава че не могат да го доставят, а е налично.Защо?

# 89
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Според мен не е транспортен дефект при камерата, просто не работи - изобщо не й се включва LCD дисплея... Както и да е, още не са ми отговорили (независимо, че в сайта им пише, че отговарят до 48 часа  Confused).

Сега на въпросите ти - поръчката ми беше на обща стойност 186 долара, в това число - транспорта и застраховката (която е за сметка на купувача, начисляват ти я при потвърждаването на поръчката - около 8 долара беше). Картата ми е кредитна, Виза. Peace

Виж това , останах с впечатление , че ще ти хареса (твърде вероятно е и да го знаеш) Simple Smile Имат и магазин в Англия.Доставка от там би била по лесна ми се струва:)
http://www.toysrus.com/shop/index.jsp?categoryId=2255956




О, да, знам го отдавна. В Щатския цените са доста по-добри, но и в английския биват. Peace

Аз да напиша развръзката на моята сага с камерката - върнаха ми парите по сметката, като дори не се наложи да им я пращам обратно. Сега имам неработеща камера и пари. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт