Над Дюканските полета пеят коледни звънчета (141)

  • 25 367
  • 526
  •   1
Отговори
# 480
  • София
  • Мнения: 3 090
Деничката, ама имаш на разположение обезмасен Котидж чийз, плодови обезмаслени млекца, а по всяка вероятност и нискомаслено сирене.
Дюкан не разрешава и всяко телешко, заради мазнините. Не дава например джолан, смята го за мазен. Моля те,  разкажи повече за твоя подсладител  Praynig хем не искам да ям от тези вредните, хем ми се яде сладко. Crazy
Гудииииии  Hug Hug Hug ЧРД на голяма патерица! И много здраве, шастие и любов! newsm51

# 481
  • Мнения: 19 355
Момичета, наскоро гледах някакво предаване и ставаше въпрос за обезмаслените продукти. Казаха, че слагали хидрогенирани масла вътре, които са много вредни. Не разбрах обаче защо ги слагат вътре или чрез обезмасляването се получават хидрогенирани мазнини.
Някой знае ли нещо по въпроса и ако може да даде повече инфо.
Абсолютно вярно, по този начин се правят продуктите без холестерол. Тоест като пише сирене без холестерол, това означава, че са извлечени животинските мазнини, а са добавени хидрогенирани растителни. За съжаление и при киселото мляко Култура е така. Затова не се доверявам много на българските продукти, не ям сирене, а само извара и екскуиза. Е, Култура си хапвам, щото ми харесва, но по възможност си купувам Карабунар. Истината е в изварата, момичета!
А само киселото мляко Култура ли е такова или всички обезмаслени са с хидригенирани мазнини?
Това Карабунар къде го има?

# 482
  • София
  • Мнения: 1 590
Всички новички  Hug добре дошли!
Първо : всички си сложете линийки, да ви контролираме!
Второ : прочетете първия пост на темата няколко пъти!

Виволина1979 - да не би да кърмиш??? Защото хич не е редно да тровиш бебока с токсините, които се отделят в кръвта и респективно в кърмата от този режим... Ако кърмиш, изчакай малко - ние сме тук и ще те дочакаме...
Сейка - 2,8 за 8 дни си е супер!
Деничката - отговорили са ти за свинското ...

# 483
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 286
деничката - не знам къде си, но момичетата казаха, че в чужбина има котидж, което си било извара. прясното мляко е макс 200 мл на ден. от личен опит знам, че без трици е трудно (да не кажа невъзможно)  Hug

наистина е до организъм. и аз установих, че задържам от изврата и си я ограничих  Hug

прочетох някъде в началото на страничката нова дюканка, която си е купила сирене. Първо Добре дошла, а за сиренето  Thinking ако не е ескуиза значи не е за нас.

мами 73 цвети ... - половин яйце и лъжичка извара  Shocked кажи ми, че това е следобедна закуска  Praynig в този режим не трябва да си гладна. никога. хапвай начесто и по повечко. основно месце/рибка  Peace

лусита - може да се хапват всякакви рибки, без мариновани, защото кой знае какво има в маринатата  Rolling Eyes но ако е солена ще задържиш вода и ще отиде на кино мотивацията. по-добре печена на скара, на тиган, задуена, варена и каквато там те тегли душата.  Hug

КРИ Blush Благодаря!  Heart Eyes

# 484
  • Мнения: 2 897
Кри, моят потсладител е СПЛЕНДА, като съставката, която го прави сладка е сукралоз.
Натурален е, извлича се от плодовете мисля, крушите доколкото бяха богати на него.
Уловка номер 1 е, че има към 300 калории на 100 гр и човек би би помислил - да бе да, аз направо захар да ползвам.
Уловка номер 2 е, че сплендата е адски лека, 100 гр спленда изглеждат като 500 гр захар, за 1 палачинка отива 1 гр (1 лъжичка е 0.5 гр аз слагам 2 лъжички), което си е нищожно количество.
А ако се ползват таблетки, за кафе например, 1 таблетка е 0.5 гр (даже по-малко май беше) - още по-нищожно.
Ето го сайта на сплендата, която аз ползвам http://www.splenda.co.uk/
Надявам се това да ти е било полезно  bouquet

А бтв - мисля, че трудно, но все пак възможно, в БГ се намира спленда.

Аз съм много щастлива, че тук има кола и разни други сокчета, които са със сукралоз, а не аспартам, за който не искам и да чувам.

А като спомена котиджа и киселите млекца - може ли във 2ра фаза да се ядат?
За 1то не се учудвам, ама за 2то, нали все пак са плодови...
В крайна сметка трябва само мазнините да са под 1 гр, така ли?

Goody, в Лондон съм - тук котиджа никаква извара не е, ами е нещо много странно - като кисело мляко с малки парченца сирене вътре...
Сега видях, че има 1 гр мазнини само и ще си купя, странен не странен, щом е режимен купувам за разнообразие Mr. Green!

# 485
  • Мнения: 1 416
Goody е не беше следобедна закуска ама цял ден бяхме на гости в най добрата ми приятелка и просто нищичко за хапване за мен та си изкарах на чаша кола -лайт е няма как ,вие как се справяте когато сте на гости newsm78

# 486
  • София
  • Мнения: 3 090
Виви, понякога намирам Карабунар в ХИТ, но не винаги, за съжаление. Просто трябва да се четат надписите, след скандали Бор-Чвор скриха надписа на Култура на фолиото отгоре, където не всеки се сеща да чете. По същоя начин лъжат и за сирената, пише например - от обезмаслено 0,1% мляко, но после - сухо вещество да речем 12% масленост и разни такива.  #Cussing out #2gunfire
Деничката  Hug мерси за инфото   bouquet Дюкан разрешава във 2 фаза до 2 плодови обезмасени млекца на ден, от тези мъничките, като трябва да са с 0,1% мляко и плодов пулп. Тук никъде няма такива. Котидж - обезмаслен - може. Рикотата си е много мазна, не става наистина.
Мама Цвети, като сме на гости се наяждаме предварително, а ако сме у близки хора или си носим, или те са подготвени. Laughing

# 487
  • Мнения: 12
Goody  - права си, сьомгата не беше много солена, ама не и безсолна, а аз и по принцип не ям солено и сега започна един водопои, явно само на пресни рибки ще карам, ще готварствам в кухнятаSimple Smile)).

# 488
  • Мнения: 5
Ох, момичета нещо не ми е добре.. имам ужасно главоболие и ми се вие свят.. едно прималяло ми е и леко виждам звездики и ми се гади.... Какво да направя.. Не съм стояла гладна.. преди около час ядох пилешко пържола с малко сосче...

# 489
  • Мнения: 850
Петинка , мила направиси едно айранче със сол и всичко ще се оправи просто ти пада кръвното !  Heart Eyes

# 490
  • Мнения: 2 013
[Котидж - обезмаслен - може.

А как стои въпроса с Cottage Cheese na Exqiusa? Доста го гледах в супермаркета, но не бях сигурна.

# 491
  • Мнения: 2 897
И аз пия айрян със сол за ниско кръвно Peace, на мен просто ми се приспива като ми падне кръвното обаче..

# 492
  • Мнения: 5
Шуши, Деничка Sad Изядох си вече млякото за днес Sad

# 493
  • Мнения: 87
Здравейте Дюканки,аз започнах от ново диетата но както и да е.Имам един такав въпрос -има ли сред вас такива с високо кръвно и как им се отразява диетата.Мерси

# 494
  • Мнения: 2 897
Аз съм с ниско кръвно, но предимно ми се доспива като падне, само 2ри ден ми е (но преди съм правила на 2 пъти 5 ударни дни), нямам проблеми засега.

Общи условия

Активация на акаунт