Над Дюканските полета пеят коледни звънчета (141)

  • 25 351
  • 526
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 5
[Котидж - обезмаслен - може.

А как стои въпроса с Cottage Cheese na Exqiusa? Доста го гледах в супермаркета, но не бях сигурна.
Ето тук има инфо

# 496
  • Мнения: 2 897
Петинка, щом ти е лошо...
Мисля че може да направиш изключение, едно ряяяяяяяяядко рединкоооооо айрянче, с няколко малки лъжички мляко, за цвят, то солта е важна в уравнението - при паднало кръвно просто се пие солена течност, и колкото да не пиеш вода със сол...

# 497
  • Мнения: 52
Включвам се...Цоци преди новогодишната нощ 77 кг, след нея 78...., е днес си отиде половината от този плюс.
Да честитя рождения ден на една "стара" дюканка
ЧРД! Нелинко, много здраве, щастие,  любов
Новичките, добре дошли  bouquet ...бъдете стриктни и резултатите няма да закъснеят, при едни по-бързо, при други по-бавно...но режима действа.
Кри, Люси hug
Здравейте Дюканки,аз започнах от ново диетата но както и да е.Имам един такав въпрос -има ли сред вас такива с високо кръвно и как им се отразява диетата.Мерси
доколкото останалите с високо кръвно са споделяли, то се нормализира  Hug

Лека и отслабваща  love001

Последна редакция: нд, 04 яну 2009, 22:43 от Dari68

# 498
  • Мнения: 850
      Другия вариант е безалкохолно , кола лайт или мзоже да си разтвориш малко степче във вода като сокче!

# 499
  • Мнения: 0
Lucie слагам линийка веднага , страхотни резултати си постигнала. Аз почвам от същите килограми и се надявам поне на 80 да сваля , а пък на 75 ще съм супер щастлива.... newsm44
А първа страничка я знам на изуст и всички темички чета няма ден да не съм ви чела.
Благодаря ви Че ви има  newsm51

# 500
  • София
  • Мнения: 3 090
[Котидж - обезмаслен - може.

А как стои въпроса с Cottage Cheese na Exqiusa? Доста го гледах в супермаркета, но не бях сигурна.
Не е обезмаслен  Sad
Петинка, от режима е. Гледай да си почиваш повечко, да пиеш кафенца, колички, водичка...ще мине след няколко дни.
Венка линка, добре дошла отново!  bouquet Този път да е последен! Laughing
Леле, за малко да изтърва, че Нелина има РД!  Crazy
Нелина  Hug baloni bdbaloni baloni Всичко за което си мечтаеш, да се сбъдне! newsm51

# 501
  • Мнения: 5
Много ви благодаря момичета.. Ноември месец направих много остра колитна криза (не че има общо с кръвното сега, което беше леееко паднало 110/80) и от тогава изпадам в паника като не се почувствам добре. Благодаря ви.. сърбам си айрянчето сега.

Последна редакция: пн, 05 яну 2009, 01:12 от Петинка

# 502
  • Мнения: 2 013
[Котидж - обезмаслен - може.

А как стои въпроса с Cottage Cheese na Exqiusa? Доста го гледах в супермаркета, но не бях сигурна.
Ето тук има инфо

Мерси. Изчетох състава и коментарите, може би става за от време на време, за малко разкош.

# 503
  • София
  • Мнения: 1 590
Lucie слагам линийка веднага , страхотни резултати си постигнала. Аз почвам от същите килограми и се надявам поне на 80 да сваля , а пък на 75 ще съм супер щастлива.... newsm44
А първа страничка я знам на изуст и всички темички чета няма ден да не съм ви чела.
Благодаря ви Че ви има  newsm51

Буболинко, и аз като теб виках да стигна до 80, пък сега съм се прицелила както виждаш в 61... като тръгнеш главоломно надолу се лакомиш за повече Joy , независимо че в момента задържам близо месец ... сигурна съм че ще стане!!! Бъди стриктна и резултатът ще те смае!

# 504
  • Мнения: 2 897
По колко рачеши рулца си позволявате за 1 ден?

# 505
  • Мнения: 1 416
МОМИЧЕТА включвам се от тук от там бързичко ви прочитам с удоволствие ,но от трите слънчица за мен няма ред на компа  TiredИкам да ви питам как се мерите -всеки ден,на 5 дни,на седмица или на 10 дни newsm78 и още тъй като през седмицата тичам на две работи ще трябва да си нося всичко от вкъщи приготвено от предната вечер.Затова ако има някакви примерни менюта за деня моля за малко помощ Praynig
krikriблагодаря вече съм подготвена и за гости ,супер е някой да е насреща и да ти казва толкова важнички неща  bouquet

# 506
  • Мнения: 234
Ами аз съм изяждала и по цяла опаковка, но по рядко ги хапвам.

# 507
  • Мнения: 12
Petinka - направи си чай от мента, действа освежаващо, разбира се без захар, а и действа добре на колита. Аз имам колит и то много болезнен, на билки съм от 3 месеца и нещото,което пия всеки ден по 2-3 чашки е чай от мента. Пробвай, а и убива малко апетита.Simple Smile) Да се оправяш бързо.

# 508
  • София
  • Мнения: 3 090
Деничка, гледам да не са повече от 5-6 рачешките рулца, по-скоро като междинно похапване или при пристъп на глад. Но Дюкан не ги ограничава.
Мама Цвети, и аз съм с тринки, и Дари, и ЗлаВещица. Дали не забравих някого newsm78 Мери се всеки ден.
Ронито кликни на лентичката на някоя от нас, която ти харесва, по-нататък има инструкции.

Последна редакция: нд, 04 яну 2009, 21:24 от krikri

# 509
  • Мнения: 103
Как и от къде да си сложа лентичка за килограмите?

Общи условия

Активация на акаунт