Над Дюканските полета пеят коледни звънчета (141)

  • 25 342
  • 526
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 5
Цял ден се опитвам да  не изпусна нещо и май нощем е най-спокойно за писане.. А как ще се става утре не ми се мисли....
Denichkata, малко не разбрах за тази млечна баница- смесваш яйцата, подсладителя и млякото хубаво ( с миксер предполагам) и след това какво? В тиган или във фурната? А не става ли така само течност?  А за плодовите млека- може да си ги правиш като разбъркваш степче (е, да, има аспартам) с нискомаслено кисело мляко и да си ги ядеш и през П дните или поне така си мисля аз, какво ще кажат по-опитните?
Lusita, аз за разлика от теб, имам голям зор да ям риба.. Не съм научена и товае. Напазарила съм си сега риба тон и раци, само че са ми толкова безвкусни. Направих днес опит с една палачинка, почти си повярвах, че ми е вкусно..Ще трябва да ровичкам за рецепти, че ако не си ги направя сама, няма кой.. А за чайчето- утре сутринта ще разнообразя малко с него, много хубаво ухае Simple Smile
Мами Цвети аз трудно се справям на гости.. но още по-трудно на работа... честно казано, голяма мъка ми е. Всеки се чуди кога съм имала време да готвя, защо ги ям тия трици и т.н. И аз им обяснявам, че ако АЗ не си го направя, ще трябва да стоя гладна.. и пак и пак, много ми тежи това внимание. Карат ме да се чувствам различна..
Katyaadjin а сурови ли ги ядеше рулцата или си правиш някаква марината?
Мислех си, че ще е хубаво да си пиша какво съм яла през деня, за да мога да си правя някакви заключения след това, иначе ако разчитам да помня..отиде на кино..
А прилошаването ми днес продължи доста дълго, сега се чувствам зле..СТранното беше, че по едно време хем ми се гади и ми е лошо, хем стомаха ми скърца, че иска да яде..
Хайде, лека нощ от мен и утре да сте поне с половин килограм по-хубави:)

# 526

Общи условия

Активация на акаунт