ГЛАСУВАНЕ в конкурса за детска рисунка (9 до 12 г.) на Панагюрище 1962

  • 9 456
  • 98
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 390
Браво на децата!Страхотни творби!
Гордеем се с вас ,деца!

# 61
  • Мнения: 7 263
Невероятни творби има и много талантливи деца, гласувах успех на дечицата и дано продължат да рисуват!

# 62
  • Мнения: 1 817
Ееее, стига злъч! Какви са тези новорегистрирани???
Никой  не ми е казвал за кого да гласувам. Никой не познавам от участниците.
 Рисунката върху плочата е невероятно добра за дете на тази възраст. Браво на Диляна!

# 63
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
а ако спечели онази Neda изобщо няма да е чесно защото има много по хубави рисунки от тази на дъщеря и просто те казват на някой да им гласува и готово.това че пускат в сайта новорегистрирани изобщо не е чесно и аз мисля че няма грозна рисунка но едната е по достойна да спечели от друга в този конкурс сеедно не се гледа красотата ами да кажеш на познати да гласуват това не е чесноооооооооооооооооооооооооооооооооо и така децата няма да са оценени по правилния начин #Cussing out
Joy JoyКрадеца вика , дръжте крадеца- на това ми заприлича това мнение  ooooh!Като ти гледам регистрацията е от началото на конкурса , така , че моля без такива крайни мнения!!На мен пък ми харесва точно на Диляна рисунката -прекрасна е !Ти явно си от отбора на котките -е грозно изказване идва от грозни хора -така , че ясна си ми !
Оооооооо,КОТКИТЕ!!!!!!!!!Малката художничка с голяма артистичност е предала вродената им грация и лукавство.Добре е да посещава художествени курсове ,за да доразвие природната си дарба.
Оооооооо , писна ми да виждам новорегистрирани и с такава злоба .Нямах нищо против коткитe,но сега вече съм убедена , че не ми харесват!Обратен ефект имат мненията ви ! Mr. Green

# 64
  • Мнения: 6 362
kiss(viss), gina09, колко още акаунта ще се регистрират от едно айпи?
Прекалихте!

# 65
  • София
  • Мнения: 416
а ако спечели онази Neda изобщо няма да е чесно защото има много по хубави рисунки от тази на дъщеря и просто те казват на някой да им гласува и готово.това че пускат в сайта новорегистрирани изобщо не е чесно и аз мисля че няма грозна рисунка но едната е по достойна да спечели от друга в този конкурс сеедно не се гледа красотата ами да кажеш на познати да гласуват това не е чесноооооооооооооооооооооооооооооооооо и така децата няма да са оценени по правилния начин #Cussing out
Каква е тази злоба!Все пак става въпрос за детска рисунка,а честно казано на мен най ми харесва рисунката на Диляна.

# 66
  • Мнения: 367
Тази категория ме затрудни най-много! Всички рисунки са уникални!

# 67
  • Мнения: 168
Моля модератора нашата рисунка да бъде премахната от конкурса

Последна редакция: нд, 04 яну 2009, 23:04 от Florina

# 68
  • Мнения: 950
Тук много се затрудних с избора. Много са хубави рисунките. Браво на децата.

# 69
  • София/Търново
  • Мнения: 817
Няма лоша рисунка. Но се избират три, няма как.

А за това, че има фиктивни мнения... Ако Ви се занимава вижте кой е гласувал с регистрация от началото или след конкурса и дали това е единствено мнение, все пак има новодошли мами, които са си напълно активни. А за тези, които само постват глас не мисля, че трябва да има жалост. Сега да не ме нападнете аз да го свърша това  Mr. Green

# 70
  • Мнения: 6 362
Изключително ми е неприятно, че една хубава инициатива, която трябваше да донесе приятни, положителни емоции, за пореден път бе опорочена.
Ще направя всичко възможно да разбера кой стои зад всичко това - множество фиктивни регистрации единствено с цел гласуване.
Не, това не е конкурс!

Приключвам гласуването и ще предложа на хората от фирма Панагюрище комисия от тяхната фирма да избере по един победител от категория.

Изключително много съжалявам за всички, които участваха честно, както и за всички, които честно гласуваха за своите фаворити.
Гласуването обаче е опорочено и няма никаква стойност.
Каквото и решение да се вземе, ще е по-честно и коректно, отколкото едно нагласено от хора без грам съвест и морал гласуване.

Извинявам се на всички! Извинявам се, че си мислех, че поне един конкурс и то за детска рисунка може да бъде проведен нормално.
Явно нормалните отношения, честното съревнование и коректността са на изчезване.. Съжалявам!

# 71
  • Мнения: 6 362
Предвид промяната регламента за избор на рисунка-победител е необходимото малко време за съставяне на екип, който да направи оценката и естествено - за преглед и подредба да участващите рисунки.

Надявам се до края на утрешния работен ден хората от фирмата да ми изпратят решението си и победителите да станат известни.

Още веднъж моля да приемете извиненията ми!

# 72
  • София
  • Мнения: 615
Приемам решението на Mamma за справедливо.
Не ми се иска да вярвам, че има хора, които ще се радват на поставена под съмнение победа. Както и не ми се вярваше, че ще има толкова жлъчни изказвания по наш адрес, само за това, че водим в класацията. Пролича си кой е с болни амбиции и на кой му се видя дълъг предварително обявения финал на конкурса. Дано не съм права и зад kiss(viss) и  gina09 не седи самото дете, което участва, иначе ще е много жалко. За разлика от другите възрастови групи, нашите деца вече разбират достатъчно и получават лош житейски урок. Това, което не разбира и ме пита моята Диляна е - "Мамо, защо ни мразят, за това, че водя ". Другото, което ме пита е, дали може ако победи, да подарим нещо на конкурентите, за да се радват и те. Както разбирате, аз съм щастлива от развоя на този конкурс, за пореден път разбрах, че имам прекрасна дъщеря, за която това съревнование е градивно и спечелването му не е целта й в живота. За Диляна участието донесе много вълнения и също е от полза, тъй като научи, че мненията винаги са субективни, различни и това не бива да й влияе.
Дано повече хора извадят поука от този развой и се научат както да печелят, така и да губят - достойно. Никой не е гарантирал награда на всяка цена и всяка майка трябва да е наясно, че участието може да донесе както радост, така и тъга на детето й.
Ако има значение моето конструктивно предложение за бъдещи конкурси е: след като има една награда, да може да се гласува само за един кандидат.  Мисля, че ако са анонимни участията и не  се вижда текущия резултат, ще е по-честно.
Оставам с уважение и благодаря на всички, които гласуваха по съвест, макар и напразно.

# 73
  • Мнения: 4 527
Бубе, я не им се връзвай! Изумена съм от това, в което се е превърнало И тази тема! Диляна има невероятен талант според мен и й стискам палци един ден за нея да прочетем не само в този форум. Същото ми е мнението и за няколко други деца, да не кажа всички, които се 'състезават' в тази категория. Недоумявам как може да има същества от хуманоиден произход, които превръщат красивото в ужасно, 'благодарение' на думите си.
И все пак, картините са си картини, истински произведения на изкуството, за което браво на децата! Стискам палци на всички!

# 74
  • Мнения: 7 263
Neda болезнено ми е да пиша още в тези теми за конкурса, защото много ме заболя от неспортменския \ меко казано дух\ на някои от участниците.
Много ме заболя защото не се стърпях и надигнах глас, за да защитя справедливостта, а може би това провали заслуженото призово място на деца като Диляна.
Моля те поднеси и моите най-искрени извинения за това, че не можа да получи заслужения си приз. Заедно с Габриела и Илияна, Диляна беше моя фаворит в тази възрастова група и за тях трите дадох с радост гласа си. Макар, че тук бих гласувала почти за всички.
Но не за това ми беше думата - ето това ме впечатли и ме накара да пиша

Това, което не разбира и ме пита моята Диляна е - "Мамо, защо ни мразят, за това, че водя ". Другото, което ме пита е, дали може ако победи, да подарим нещо на конкурентите, за да се радват и те. ...
За Диляна участието донесе много вълнения и също е от полза, тъй като научи, че мненията винаги са субективни, различни и това не бива да й влияе.
Дано повече хора извадят поука от този развой и се научат както да печелят, така и да губят - достойно. Никой не е гарантирал награда на всяка цена и всяка майка трябва да е наясно, че участието може да донесе както радост, така и тъга на детето й.

Първо детето макар и все още твърде малко е разбрало, че да си лидер и победител не е лек кръст! Да Диляна - така е! Свиквай! Когато си пръв и си достоен винаги си в устата на хората, но е важно да си станал пръв с честна и открита борба!
За предложението и да раздели наградата с конкуренцията бих искала да имам някога възможността да я видя наживо и да стисна ръката и, както и твоята Heart Eyes
Добро дете си възпитала Peace искрените ми адмирации, за което.
Колкото до извода, да права си. Човек трябва да знае, че за да спечели някой друг трябва да загуби! Не е срамно да загубиш с вдигнато чело!
Срамно е да спечелиш зад гърба на другите, подло нечестно и подмолно!
Такава победа не би трябвало да носи радост на деца, защото тежко на родителите им, ако не са успели да ги научат това простичко житейско правило!

Общи условия

Активация на акаунт