Отговори
# 90
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Ники, жив и здрав да ти е  половинката! Скоро да си гледате Алекс заедно!  bouquet
А сега аз да почерпя! Днес е "Св.Силвестър".

# 91
  • Мнения: 965
Честита Нова Година мили момичета,пожелавам ви да сте здрави,много щастливи и обичани от всички,сбъднати мечти.Много да е бебеносна новата 2009г  Hug
Пръгръдки от мен  Hug

# 92
  • Sofia
  • Мнения: 1 713
Здравейте, мили момичета!   bouquet

ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА НА ВСИЧКИ! ЖЕЛАЯ ВИ ПРЕДИ ВСИЧКО ЗДРАВЕ, СЕМЕЙНО ЩАСТИЕ, УСПЕХИ ВЪВ ВСИЧКИ НАЧИНАНИЯ! НЕКА НОВАТА 2009 ГОДИНА Е ПО-ДОБРА, ПО-СПОКОИЙНА И ПО-УСПЕШНА ОТ СТАРАТА! ДА Е ИЗПЪЛНЕНА САМО С ХУБАВИ ЕМОЦИИ, МНОГО БЕБЕТА ЗА ВСИЧКИ И БЛАГОДЕНСТВИЕ!  bouquet Hug  bouquet БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ!

# 93
  • Мнения: 491
 ЧЕСТИТА НОВАТА 2009 ГОДИНА и от мен, с пожелание за много здраве, професионални и лични успехи и по един нов член в всяко семейство Close-mas:

# 94
  • Мнения: 2 382
Силви, честит празник  bouquet  bouquet  :bouquet:1Нека следващата година да е твоята Hug!
Зюмбюлче, палците са стиснати Hug
Ники, честит ти именник със закъснение  bouquet!Да ти е жив и здрав Hug

# 95
  • Мнения: 965
Добро утро сладурчета,пускам кафенцето да се разсъните малко и изчезвам на работа  Hug

Лек ден ви желая  Hug

# 96
  • Мнения: 3 294
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА И ОТ МЕН , Нека тя бъде по-добра от старата и всичко което ни спохожда през 2009 да надхвърли нашите мечти  Hug Hug

# 97
  • Мнения: 1 868
Добро утро и от мен Grinning
cecitooo лека работа Peace
На всички лек и успешен ден Hug

# 98
  • Мнения: 491
  Добро утро  Hug
Аз започвам да си събирам багажа, защото времето в България свърши, утре ми е последен ден Sad

# 99
  • Мнения: 1 768
Зюмбюлчо , не тъжи мила пак ще си дойдеш  Hug
Момичета , аз уж обещах да пиша по често ама на от шетане и разходки с кучо време не остана  Laughing Ей сегинка пак се стягаме да излезем в парка .А както вали сняг е една малка приказка  Laughing Laughing

# 100
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Шайн, благодаря за поздрава!
Нещо много малко сме във форума, айде сладурки къде се губите?

# 101
  • Мнения: 491
 И аз ви чакам цял ден Simple Smile

# 102
  • Мнения: 1 284
И аз съм тук WinkПреди малко се върнах от свинско потребение у свекито и съм меко казано бяснааааааа Twisted EvilЗаканих се че поне половин година няма да стъпя там Crossing Arms
Някой ще ми прави ли компания Wink

# 103
  • Мнения: 965
elgedel аз ще ти правя компания с удоволствие миличка,тъкмо се прибрах от работа,навън е толкова студено,така че 1-2 чашки червено винце ще ми дойдат много добре.Днес сутринта ходих при доктора да ми сложи прегнила ,вдругиден ще е инсето,стискайте палци мили момичета  Praynig

# 104
  • Мнения: 491
Шайни  Hug Ели  Hug *silvi*  Hug marinex  Hug Mindi  Hug motoneti  Hug Hariela  Hug
cecitooo  ще стискам за теб лакираните пръсти Hug  Hug
За всички, които отсъстваха днес пиша неизвинени  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт