Дали сбърках?

  • 9 926
  • 171
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 448
 Стига сте настройвали жената против мъжа и. Не е вярно, че ако двама се обичат и ако не са постоянно заедно ще се разделят или чувствата им ще охладнеят. Та той се прибира всяка седмица!!!
Имам приятелка мъжа и военен по мисии, понякога го няма по половин година и се обичат хората и тя никога не е хойкала с други. Имат си две прекрасни дечица, заедно са от повече от 10 години и са семейство от 6, така, че не ми ги пробутвайте тези глупости.  Stop Ако двама души се обичат това не е спънка.
Къде е Шанел да разкаже за моряшките съпруги.
Една жена (или мъж) ако иска да хойка не е необходимо другия да е далеч или да го няма.
И това, че е излязъл на банкет с колеги изобщо на означава, че не иска да е с нея, че не я обича и търсел някаква самостоятелност. Това за самостоятелността дори не го разбирам, че нали всички ние сме възрастни и самостоятелни индивиди.  newsm78

# 106
  • Мнения: 2 388
Паси браво!

Тъкмо набирах скорост, ама ме превари.

Аз такова семейно -разделено съжителство ама хич не го разбирам newsm78.Има една приказка,очи които не се виждат се забравят...
Много има изписано за моряшките жени(майка ми беше една от тях)...е,не е спряла да си хойка(както и баща ми сигурно на всяко пристанище си е имал мома)...еми на ,на дърти години се разведоха,щото майка ми се залюби с един младеж 11 год.по млад от нея.
Та така..едно примерче,а имам още доста такива в обкръжението.
Щом сте семейство,трябва да сте заедно.За да може,колкото и да е трудно,сутрин да се събудиш с кеф до любимия човек,а вечер да си легнеш пак с кеф  до него.
п.с.Това с моряшките жени беше приемр Wink...естествено,че винаги има изключения(но за колко ли дълго???? newsm78)

Аз пък мога да ти дам поне 5 примера за моряшки съпрузи, който не "хойкат" и да, все са ми в близко обкръжение, даже много близко.

Пък за "очи, които не се виждат се забравят", реакцията ми е Joy Joy Joy

# 107
  • Мнения: 46 535
pasinet, с по-голямата част от поста ти съм съгласна  Peace но това, че той я държи категорично вън от живота си в другия град за мен не е случайно. Ок, работи си, живей си отделно, щом това ви устройва, но да не допускаш семейството си в другата част, значи имаш нещо предвид.

# 108
  • Мнения: 1 559
Паси браво!

Пък за "очи, които не се виждат се забравят", реакцията ми е Joy Joy Joy

Няма лошо ,смей се Laughing.Дано и на авторката да и е смешно сега,а не да влезе другия път пак като гост и да разтяга локуми. Whistling Wink

# 109
  • Мнения: 2 388
Няма лошо ,смей се Laughing.Дано и на авторката да и е смешно сега,а не да влезе другия път пак като гост и да разтяга локуми. Whistling Wink

Разбира се, че ще се смея.
Пък за кой и кога ще влезе, като гост не се знае. Като нищо може да е някоя потребителка, която е 99 % от времето е с мъжа си.

# 110
  • Мнения: 1 949
Меган, Алекса, много крайни мнения! Чак пък "програма за разпад на отношенията"  hahaha, а и примера с моряшките съпруги.... То вярно, че човек съди за другите по себе си (респ. по обкръжението си), ама да слагате всички под общ знаменател  Joy
Не мисля, че едно семейство трябва да е нон-стоп заедно. А и разстояноето София-Търново, не е толкова непреодолимо. Имам познато семейство, които живееха около 2 години разделени. Той - в Германия, тя - тук. И сега пак са си заедно, за нея знам - не е хойкала, а и да е имало такива залитания, не са им повлияли на отношенията. То който си има акъл в главата (не на друго място), си личи.

mimito7676, стига се притеснява, нали сте здрави, обичате се. Човека просто работи в София, голяма работа.   ooooh! Разбирам те, че ти се излиза с него, ама не му стъпвай на врата толкова, че ще се задуши  Whistling

# 111
  • Мнения: 1 559
Няма лошо ,смей се Laughing.Дано и на авторката да и е смешно сега,а не да влезе другия път пак като гост и да разтяга локуми. Whistling Wink

Разбира се, че ще се смея.
Пък за кой и кога ще влезе, като гост не се знае. Като нищо може да е някоя потребителка, която е 99 % от времето е с мъжа си.

Може разбира се Crazy...живота играе доста номера(но най вече на тез дето не могат да мислят Grinning)

# 112
  • Мнения: 2 388

Може разбира се Crazy...живота играе доста номера(но най вече на тез дето не могат да мислят Grinning)

Да, с това няма как да не се съглася. Peace

# 113
  • Мнения: 2 448
Как я държи извън този си живот? Аз разбрах, че няма възможността да се изнесат с детето там. Имали апартамент и ипотека в В.Търново и ДВАМАТА са взели решението той да замине да работи в София.
Не винаги идеалните варианти, които искаме се случват в живота, налага се за се справяме с реалността. Не мисля, че ако той има възможност за така добре платена работа в техния град ще поиска да ходи да работи там.

Говоря така, защото напълно я разбирам. В началото на брака ни преди 15 години мъжа ми започна да се занимава със земеделие и аз ходих на село и помагах, но имам непоносимост от селото и се прибирах в града, когато там нямаше работа за мен, а той се налагаше да остава. Постоянно му пилих нервите , че не се прибира всяка вечер , за да спи при мен. А бяхме бедни и наистина пътните разходи оказваха влияние.  Имах чувството, че ще умра без него, а бях свободна да си излизам с приятелки, нямах дете, което да ме връзва в къщи и пак мрънках и ми се струваше непоносимо. Но както е видно разбрах, че грешката е в мен и улегнах с годините. Толкова много неща сме преживели заедно в живота си за тези години и сега знам, че не количеството прекарано време заедно е от значение за любовта.  Peace

# 114
  • Мнения: 1 559
Меган, Алекса, много крайни мнения!


Кое му е крайното....казах,че АЗ не ги разбирам.Нито съм давала разни квалификации...просто наблегнах на един пример Flutter.
Не мога да твърдя и че не се обичат Naughty... доста жени ядат перманентно пердах и пак твърдят че обичат мъжете си..а камо ли за това че милия излязъл на банкет сам,да се твърди обратното newsm78
Изказвам си мнението и тва е.Пък авторката си знае сама кое,как да решава.
А и тя каза,че се e извинила вече..кво да човъркаме. Whistling
За другият въпрос,не мога да помогна Thinking...аз обичам ,вечер да се изтегна на дивана с мъжо и да зяпамe тв...или да се въргаляме в спалнята...та не мога да и дам съвет как по лесно да и преминат зимните самотни вечери... newsm78

# 115
  • Мнения: 46 535
Как я държи извън този си живот?  ...

Най-малкото като не иска да го виждат с нея ...

Иначе да, животът е непредвидим, понякога ни налага неща, които не са ни по вкуса, от нас зависи възможно най-бързо да ги преборим, освен, ако не ни харесва положението, в което са ни поставили.

# 116
  • Мнения: 2 388
Как я държи извън този си живот?  ...

Най-малкото като не иска да го виждат с нея ...

Аз май не чета, като хората темата. Rolling Eyes
Ще се върна назад да видя къде е писано.

# 117
  • Мнения: 46 535
Ето:

... по принцип банкета е без жени, но аз исках после да ме вземе на диско ...

Тя е искала да отиде след това на дискотеката, а на банкета той да си ходи сам.

# 118
  • Мнения: 2 388
по принцип банкета е без жени, но аз исках после да ме вземе на диско, но той отказа под предлог, че щял да бьде с колеги, без жени и т.н.

Смятам, че тя самата няма да се чувства на място при това положение.
Той също. Изобщо не бих го категоризирала, като "Най-малкото като не иска да го виждат с нея ..."

# 119
  • Мнения: 1 559
В интерес на истината не разбрах този банкет в СФ или В.Т е бил последно newsm78...не че има кой знае кво значение,ама ми е чудно на мен.

Общи условия

Активация на акаунт